IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уважаеми господа, порових се из мрежата и намерих анализи със справедливи цени за FIB над 4 лв. и за CCB над 1,8 лв. Та въпросът ми е да продавам ли на 4 и 1,8?
    (Когато се достигнат тези цени, разбира се)
    ________________________________________
    без паника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
      Аз продавам, когато имам по-добра алтернатива.
      Спор няма, с акциите брутално без чуства, само да има къде и смисъл

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        За момента това е пазара когато софикс стане 600 например всички цени ще са други където и да се преместиш ако не вървим нагоре като цяло, ефект няма да имаш ПИБ за мен си е супер. много по-малко рискова от МИТаджийските акции, там са доста дружества и ако има негативна новина за някое ще се отиграе при всички. Тека че си седя и не мърдам
        Аз продавам, когато имам по-добра алтернатива.
        Veni, Vidi, Vici

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
          И аз така мисля и така действах!
          За момента това е пазара когато софикс стане 600 например всички цени ще са други където и да се преместиш ако не вървим нагоре като цяло, ефект няма да имаш ПИБ за мен си е супер. много по-малко рискова от МИТаджийските акции, там са доста дружества и ако има негативна новина за някое ще се отиграе при всички. Тека че си седя и не мърдам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
            за мен малко прекалихме с ръста тук спрямо пазара, затова почти излязох от позицията и без това не съм се надявал на такива нива този месец
            И аз така мисля и така действах!
            Не е препоръка!

            Коментар


            • за мен малко прекалихме с ръста тук спрямо пазара, затова почти излязох от позицията и без това не съм се надявал на такива нива този месец

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                Цената е добра направи си справка, ще помогна 2лв - 2,40 върна на 2,2, 3.05 върна на 2.85, 3.74 връща на 3.55, горе долу по спомен последната година няма нещо разлияно и притеснително после ще е 4,10 ще върна на 3.90
                Да добавя към прогнозната цена и дата, за да стане картинката ясна - първата половина на март .... тогава се убедят невярващите и спокойно ще купуват

                Не е препоръка за покупки или продажби .
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Цената е добра направи си справка, ще помогна 2лв - 2,40 върна на 2,2, 3.05 върна на 2.85, 3.74 връща на 3.55, горе долу по спомен последната година няма нещо разлияно и притеснително после ще е 4,10 ще върна на 3.90
                  И така до 6 300 предполагам???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от interseptor Разгледай мнение
                    Аз очаквах да има повече оферти купува днес след този пакет от 200К, но явно съм сгрешил. От друга страна явно намират тази цена за добра
                    Цената е добра направи си справка, ще помогна 2лв - 2,40 върна на 2,2, 3.05 върна на 2.85, 3.74 връща на 3.55, горе долу по спомен последната година няма нещо разлияно и притеснително после ще е 4,10 ще върна на 3.90

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение
                      Никой не коментира края на вчерашната сесия.
                      Аз очаквах да има повече оферти купува днес след този пакет от 200К, но явно съм сгрешил. От друга страна явно намират тази цена за добра

                      Коментар


                      • Никой не коментира края на вчерашната сесия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
                          Странно, не съм предполагал, че човек който коментира във финансов форум не знае къде да намери необходимата му информация.

                          Прилагам линк: http://www.bnb.bg/BankSupervision/BS...BS_Q_201312_BG

                          Успех с тълкуването .
                          Виж, Стенли, вярваш ли наистина, че не знам или не мога да си намеря информация, която ме интересува? От една страна не ме интересува толкова много. От друга страна ти толкова убедено говориш с точни цифри, така сякаш отчета е точно пред теб. Помолих те просто да ми спестиш от оскъдното ми време, за което в крайна сметка ти благодаря..

                          Коментар


                          • Прав си Стенли , но аз малко по бавно обичам да разбирам ,въпрос на доверие може би. Но не пропускам да пълня когато трябва !! - а сега си продавам , както и не пропуснах и да купя в шума на 3,06 , това е борса все пак , а не зала за бракове !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Това че прибавят ~ 7мил. печалба от МКБ + своята ,или общо ~0,29 лв./1акц. , за мен не оправдава ръста и продавам , но не препоръчвам нищо ! -ето и отчета на МКБ

                              http://www.infostock.bg/infostock/co...ents/M9QA/7342
                              Не позна, за съжаление - няма да е зле да попрочетеш повечко преди да пишеш подобни свободни съчинения.

                              Това което ще прибавят е т нар. отрицателна репутация и е разликата между цената на придобиване и собствения капитал на Юнионбанк.

                              Опростено казано към финансовия резултат на ПИБ за 2013 година ще бъдат добавени ~ 153 милиона лева.

                              Коментар


                              • Това че прибавят ~ 7мил. печалба от МКБ + своята ,или общо ~0,29 лв./1акц. , за мен не оправдава ръста и продавам , но не препоръчвам нищо ! -ето и отчета на МКБ

                                http://www.infostock.bg/infostock/co...ents/M9QA/7342

                                Коментар

                                Working...
                                X