IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

    Здравко, а ако възможностите са две - да влезеш в ERM по грозния начин, или въобще да не влезнеш, ти кое би избрал?
    Нали за това говорим. Не съществува грозен или красив начин за влизане. Всичко е просто въпрос на възприятие. От ЕЦБ налагат какви ли не изисквания към нас, включително и участие в в банковия съюз за да помагаме на богати и задлъжнели държави. Сигурен съм че голяма част от Европейските банки не могат да отговорят на изискванията на които нашите банки отговарят.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

      Хич не е просто!

      Помисли за варианта: държавата дава 140 млн. лв. и не влизаме в чакалнята.:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      Така, че не е просто или е просто за простите, а умните ще намажат!
      Понеже аз съм от простите, говоря за случая че влизаме в чакалнята. Ако държавата даде, а не влезем - това е очевидна далавера само за едни хора, съгласен съм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg

        С теб пък въобще не разговарям, още по-малко пък и от твое име... Ти като не искаш в еврозона - стой си извън.
        ТРОЛОВЕ герберски скоро ви свършва царството.....само 20 % искат а реват за 120 %..


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
          отговора на основния въпрос тука - кое е по-малкото зло? За едни това е да не участва държавата в увеличението на к-ла на ПИБ, то да се провали, да не изпълним условието и на не влезем в чакалнята. За други то е държавата да похарчи едни 140 млн.лв., да се изпълнят условията и да влезем в чакалнята. Много е просто.
          Хич не е просто!

          Помисли за варианта: държавата дава 140 млн. лв. и не влизаме в чакалнята.:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          Така, че не е просто или е просто за простите, а умните ще намажат!

          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            "По делата им ще ги познаете". (Матей 7:20)... А аз бих добавил - и по резултата. С 2% на изборите и 102% приказки не става!
            Много точно казано!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Не, вие сте лакеите на Иван Костов, който, заради вождистки амбиции, разби СДС и на куклата му Радан Кънев, който по същия начин години по-късно разби Реформаторския блок. Точно когато имаше някаква надежда за консолидиране на дясното и хоп - пак същото, пак от същите хора. Кой е спонсорът наистина е важен въпрос, защото ние най-добре знаем, че вождът ви не прави нищо без заплащане. Ако наистина не си глупав, а просто по-млад и заблуден - направи справка. Делата остават.
              Дясно никога не е имало, най-обикновена маска на службогонци и кариеристи, което вече стана ясно не е дясно, а психодясно

              Коментар


              • Оспамихте темата. А фактите са: Умните и красивите, тези, които на всички избори са склонни да се прегърнат с всеки, включително зелени мафиоти, за пореден път бутат България към пропастта (Русия) и отдалечават България от запада. Първо, с подкрепата си на изборите за г-жа Галева, сега с оспорването на единственото условие да влезем в чакалнята. И това скрито зад някакви принципи уж. Прозират омразата към Цеко (последния човек съм, който ще го защитавам), който не се поддаде на рекета на зелените за лифта в Банско.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Ама влизането в чакалнята е просто от много години,а не се прави, и винаги имаше причини да го отлагат ! А от тогава все едни и същи хора ни управляват ! Значи ти не си съгласен да платиш двойно с твоите пари, но си съгласен да се плати с общите ! Човек трябва да има все пак някакви принципи ! И това е просто нали !
                  И като не е станало много години поради причини, вкл. и на тези управляващи, макар че ако трябва да сме честни, условията от ЕЦБ се променяха към нас (стрес тестове, влизане в банков съюз и др.), дай и сега да не влезем - това казва писаното от теб. Съгласен съм да се плати с общите пари - защото и влизането в чакалнята и еврозоната е за всички, а не само за мен. Наистина е просто!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                    Не, вие сте лакеите на Иван Костов, който, заради вождистки амбиции, разби СДС и на куклата му Радан Кънев, който по същия начин години по-късно разби Реформаторския блок. Точно когато имаше някаква надежда за консолидиране на дясното и хоп - пак същото, пак от същите хора. Кой е спонсорът наистина е важен въпрос, защото ние най-добре знаем, че вождът ви не прави нищо без заплащане. Ако наистина не си глупав, а просто по-млад и заблуден - направи справка. Делата остават.
                    Е видяхме ви вас красивите и умните до къде я докарахте ! Съсипаха ви партията тези, с които сте се прегърнали от много време насам Гроб-ДПС ! Делата ви ги видяхме много добре ! Амин за партията !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Е не знаех, че СДС още съществува ! Сигурно си останал единствен член ! Гроб загроби и вашата партия, амин ! Ние сме безпартийните и неспонсорирани от никого !
                      Не, вие сте лакеите на Иван Костов, който, заради вождистки амбиции, разби СДС и на куклата му Радан Кънев, който по същия начин години по-късно разби Реформаторския блок. Точно когато имаше някаква надежда за консолидиране на дясното и хоп - пак същото, пак от същите хора. Кой е спонсорът наистина е важен въпрос, защото ние най-добре знаем, че вождът ви не прави нищо без заплащане. Ако наистина не си глупав, а просто по-млад и заблуден - направи справка. Делата остават.
                      Last edited by Спящият бик; 29.06.2020, 19:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                        Ясно е, че никой от форума не си е купил акции на 5 лв. и този въпрос е абсолютно безсмислен. И се задава, за да се избяга отговора на основния въпрос тука - кое е по-малкото зло? За едни това е да не участва държавата в увеличението на к-ла на ПИБ, то да се провали, да не изпълним условието и на не влезем в чакалнята. За други то е държавата да похарчи едни 140 млн.лв., да се изпълнят условията и да влезем в чакалнята. Много е просто.
                        Ама влизането в чакалнята е просто от много години,а не се прави, и винаги имаше причини да го отлагат ! А от тогава все едни и същи хора ни управляват ! Значи ти не си съгласен да платиш двойно с твоите пари, но си съгласен да се плати с общите ! Човек трябва да има все пак някакви принципи ! И това е просто нали !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Ама защо всичко да е на наша сметка и гръб ! Нека пък и на Цеко да му извият ръцете, както го правят с другите и сделката стане изгодна за нас, а не за него !
                          Може и да не могат да му ги извият, не знам. И предпочитам да не извиват на никой, вместо на всички....защото това с извиването на ръце не е добре. А в конкретния случай дали е за сметка на акционерите - бъдещето ще покаже. А пък и ако това не ти харесва - не ставай акционер в ПИБ, или ако си - продай.... Не че съветвам, но смятам, че това е пазарното....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Ха ! А, да не би участието на държавата в частна компания не е политическо решение ? Вие, защото въпроса ми купихте ли си акции от увеличението на 5лв. е към няколко човека тук ! Знам, че много хора се облизваха като котараци и борсовата цена да стигне 5лв., но не би !
                            Ясно е, че никой от форума не си е купил акции на 5 лв. и този въпрос е абсолютно безсмислен. И се задава, за да се избяга отговора на основния въпрос тука - кое е по-малкото зло? За едни това е да не участва държавата в увеличението на к-ла на ПИБ, то да се провали, да не изпълним условието и на не влезем в чакалнята. За други то е държавата да похарчи едни 140 млн.лв., да се изпълнят условията и да влезем в чакалнята. Много е просто.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                              Благодаря за отговора....това очаквах и аз, че ще отговориш. Но това не е отговор на въпроса, който зададох? Ако няма друг вариант освен по този начин - кое би жертвал - чакалнята, или 140 млн. от бюджета???
                              Ама защо всичко да е на наша сметка и гръб ! Нека пък и на Цеко да му извият ръцете, както го правят с другите и сделката стане изгодна за нас, а не за него !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                                Не съм, Здравко - аз съм самият спонсор, така да се каже - в идеен смисъл, разбира се. Защото преди 30 години съм основавал СДС, а сега пак СДС - в съюз с ГЕРБ - ще ни вкара в ЕРМ-2!... А вие - кои бяхте?...
                                Е не знаех, че СДС още съществува ! Сигурно си останал единствен член ! Гроб загроби и вашата партия, амин ! Ние сме безпартийните и неспонсорирани от никого !

                                Коментар

                                Working...
                                X