IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    извинявайза въпроса, но би ли ни споделил портфейла си - като проценти, не като суми, ако би желал да разкриеш тази информация, разбира. Казвам го без заяждане, а от чисто любопитство. Благодаря!
    Тук 25 % Имам в Атерко , но приоритет ми е Доверието.
    Last edited by realista; 04.12.2020, 14:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Не знам за теб, но аз се върнах. Обичам подценяваните акции и мисля, че има накъде да расте. Някой ден може да отиде и на 5 лв, но в момента е само едно добро пожелание за далечното бъдеще.
      извинявайза въпроса, но би ли ни споделил портфейла си - като проценти, не като суми, ако би желал да разкриеш тази информация, разбира. Казвам го без заяждане, а от чисто любопитство. Благодаря!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Пак да питам, кое е по-хубаво, банка в Молдован, която никога няма да разбере какво е ЕС, камоли Евро, или банка минала две проверки на ЕЦБ, в Банков съюз на ЕЦБ, фонд за преструктуриране на ЕЦБ, която влиза в Еврозоната след някоя друга година?
        Не сравнявай двете неща, а се възползвай от възможностите. Имам тук вкарвайки свободен кеш, но не подценявай и банката в Молдова, защото е златната кокошка, която скоро може да снася златни яйца.

        Коментар


        • Пак да питам, кое е по-хубаво, банка в Молдован, която никога няма да разбере какво е ЕС, камоли Евро, или банка минала две проверки на ЕЦБ, в Банков съюз на ЕЦБ, фонд за преструктуриране на ЕЦБ, която влиза в Еврозоната след някоя друга година?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Давайте, че до 5 има много мегдан ! Освен да се връщаме пак тук, а Хари, какво ще кажеш ?
            Не знам за теб, но аз се върнах. Обичам подценяваните акции и мисля, че има накъде да расте. Някой ден може да отиде и на 5 лв, но в момента е само едно добро пожелание за далечното бъдеще.

            Коментар


            • Давайте, че до 5 има много мегдан ! Освен да се връщаме пак тук, а Хари, какво ще кажеш ?

              Коментар


              • Ей не трае пуста спекулантска душа....чуе за далаверата и дай нагоре....

                Коментар


                • 2-50 до коледа.
                  Над 3 спед нова година.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    От ПИБ съм изкарал най-много пари на БФБ и винаги е било едно също в края на годината
                    Още днес мисля че ще пробва 2..... гледаме мача, аз под 2.50 не продавам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                      Според мен два фактора...няма повече продавачи на пакет и преоценки в края на годината от две банки хем пиб хем новият акционер ББР
                      От ПИБ съм изкарал най-много пари на БФБ и винаги е било едно също в края на годината

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Според мен два фактора...няма повече продавачи на пакет и преоценки в края на годината от две банки хем пиб хем новият акционер ББР
                        Обидно ниска в цената. Трябва да започва с 2 даже и с 3, все пак наскоро имаше увеличение на 5, да не мислите, че ония са по-глупави от нас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Мина пакета и сега ще се надпреварвате на купувате..... на 1.78 имаше много, ама чакате по-надолу..... няма повече евтини артии тука
                          Не, просто, на т.н. БГ инвеститори, фондове не им се хареса, че държавата записа акции, че влязохме в Еврочакалня, че има Банков съюз, две проверки от ЕЦБ, затова се прехвърлиха към Молдован банката, там всичко е "без далавери" , спокойни са че Държавата няма да им записва акции, знаят, си че няма ЕС и Еврозона - въобще всичко е ток ток, сега да им хак и да си записват акции на пазарни цени, нали така харесват....те така е на БФБ. Хубавите ябълки ги дават на свинете, за бутялото, вносното - навалица. Там е хубаво, тук не е.
                          Ако оставим офтопика, вече на всички е ясно, че банките и по света и у нас ще излязат по-силни от пандемията, държавите ги пазят, получават конкуретни предимства и ще излязат консолидирани и технологично обновени. Тук са новите технологии, и ако не ги виждате, че някооя банка ги няма, да знаете, че рано или късно някой по-голям ще я лапне. Вече превенето на шемнти капели не е актуално, целите са други. За Молдова е друго.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Мина пакета и сега ще се надпреварвате на купувате..... на 1.78 имаше много, ама чакате по-надолу..... няма повече евтини артии тука
                            Според мен два фактора...няма повече продавачи на пакет и преоценки в края на годината от две банки хем пиб хем новият акционер ББР

                            Коментар


                            • Мина пакета и сега ще се надпреварвате на купувате..... на 1.78 имаше много, ама чакате по-надолу..... няма повече евтини артии тука

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                                поздрав за най-големия инвеститор хари кейн
                                Много малоумни хора има ей.Защо мацките са с маски- следващия път да сложат по една черна роба като на дядо поп и по една бурка - ще бъдат по фешън и ще се пазят от вируса по ефективно

                                Коментар

                                Working...
                                X