IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
    0.74 лева печалба на акция!
    а дали акционерите(освен мажо) ще подушат поне част от печалбата? Имаме 860млн. натрупана неразпределена печалба!?! Вече и държавата е акционер, дали не е дошло време, най-накрая някой да "влезе на топло" ?

    Коментар


    • 0.74 лева печалба на акция!

      Коментар


      • Надявам се, няма да е излишно мнение на обикновен човек, споделяно и от много негови колеги. Нямам акции и не бих си купил. Клиент съм обаче и то доволен. Когато пукна КТБ имах пари и в двете. Трябваше или да спасят и двете или да си ходят заедно още тогава. Таксите са прилични - могат само фин тех да ги бият. За мен най-големият плюс обаче е, че ел бакнирането не просто слага в малкия си джоб другите родни, а направо е на световно ниво! Това, че държавата е акционер, не ме успокоява. Точно тук се старая да съм далеч от гарантираните въпреки, че често се уливам. Но я харесвам и ще продължавам да я ползвам. Ако темата я преглеждат, от където трябва - браво за ел банкирането и продължавайте да го развивате!

        Коментар


        • Трябва да си доста изтръпнал, за да си продаваш артиите на тия цени и то при такъв отчет!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
            БНБ премахва ограничението за разпределяне на печалбата на банките

            От 1 април отпада мярката за ограничаване на чуждестранните експозиции на банките като част от антикризисния пакет
            Вече няма с кого да се оправдават. Може да стане много интересно тук, като дойде време за покана за ОС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Едно нещо ме озадачава днес. Липсата на разпродажби тук?
              МАЙ В МОМЕНТИ КАТО ТОЗИ НА ХОРАТА ИМ ПРОСЛЕТВА КАКВО ПРЕДИМСТО Е ДЪРЖАВАТА ДА ТИ Е АКЦИОНЕР! Аз го пиша от две години, че държавата да е акционер е огромен плюс!
              Днес сптяха и бюджета! ЗНАЧИ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ОЩЕ ОЩЕ МНОГО ПАРИ ЗАРАДИ СЛУЧВАЩОТО СЕ!

              Хаааркооо,...МСииимоов ;- вдигни си шалтера,- та да ти светне и на теб!
              За да си видиш счупения аршин!!!
              За пример си на амбразурата в Проб.ИнвестБанк ...- за някакви си мижави 15%,
              а плюеш и злорадстваш там де държавата е стъпила с над 51% ...
              прибирай се без бой в отделението и се вържи преди везитацията!!!

              Коментар


              • БНБ премахва ограничението за разпределяне на печалбата на банките

                От 1 април отпада мярката за ограничаване на чуждестранните експозиции на банките като част от антикризисния пакет

                Коментар


                • написано е по-назад...

                  Коментар


                  • Едно нещо ме озадачава днес. Липсата на разпродажби тук?
                    МАЙ В МОМЕНТИ КАТО ТОЗИ НА ХОРАТА ИМ ПРОСЛЕТВА КАКВО ПРЕДИМСТО Е ДЪРЖАВАТА ДА ТИ Е АКЦИОНЕР! Аз го пиша от две години, че държавата да е акционер е огромен плюс!
                    Днес сптяха и бюджета! ЗНАЧИ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМА ОЩЕ ОЩЕ МНОГО ПАРИ ЗАРАДИ СЛУЧВАЩОТО СЕ!

                    Коментар


                    • Брао. Ама как лесно се спуска... как само лети ...като Алберто Томба от Банско...
                      Ските намазани с вакса, .. сами летят, сами летят,
                      като летящо килимче по склона Тодорка
                      Много добре. Много добре
                      Продължавайте все така играчори. Палец ви стискам, ... ама между другите пръсти
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение

                        Не,
                        май ти си забравила какво си написала - 2.69 ​​​

                        ​​
                        помня какво съм писала- но си ме прочел грешно- за 5 му е рано, ако успее да стигне 2,69, но на този етап си е за връщане

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                          да понапомня ако сте позабравили, че скоро нема да летите туканка
                          Не,
                          май ти си забравила какво си написала - 2.69 ​​​

                          ​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                            А как мислиш да слезеш от елхата?
                            Дау да се избушва а на бфб да вееш партакешите с балоните нагоре??? -
                            Не върви тая техника в техническия анализ
                            изпуснаха момента да надуят платната покрай големите риби , пазарите в САЩ и къде ли не възстановиха,нашите ПФ дрямаха, щото за добро управление пенсионните фондове управляват парите на хорицата с отрицателна доходност.
                            Last edited by Пухче$; 10.02.2022, 18:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                              Евалата, един трезвен човек да има в темата
                              Научила съм си урока и гледам трезво, пък и ползвам ТА понякога,макар че за БФБ е трудно приложим. Старите кучета си знаят урока и от време на време фърлят по едно око какво се случва и тук
                              Last edited by Пухче$; 10.02.2022, 18:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

                                да понапомня ако сте позабравили, че скоро нема да летите туканка
                                Евалата, един трезвен човек да има в темата

                                Коментар

                                Working...
                                X