IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смешко...... в САЩ и Европа обаче банките листнати на борсата са с по 100% фрифлот, а тук няма такава с повече от 20% - малка но МНОГО СЪЩЕСТВЕНА разлика, ако не вдяваш де............

    Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
    Този закон не е недемократичен. Съществува и в Щатите и в Европа. В Щатите осъдиха доста хора и институции. Хайде отворете си малко очичките! Много е ясно какво ще стане, ако всеки си говори каквото му падне! А питай в системата дали БНБ не упражнява контрол.
    Ай сиктир, аман от "специалисти"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Хайде да падне този тотално недемократичен и непазарен закон че не може да се говори срещу банки в България и ще почнеш да чуваш за доста скандали с банки и в България

      БНБ в момента контролира системата с цензура. А аз поне на такава система не вярвам. След като БНБ се опитва да потулва нещата - дори само с наличието на този закон - то аз няма как да им имам вяра.
      Този закон не е недемократичен. Съществува и в Щатите и в Европа. В Щатите осъдиха доста хора и институции. Хайде отворете си малко очичките! Много е ясно какво ще стане, ако всеки си говори каквото му падне! А питай в системата дали БНБ не упражнява контрол.

      Коментар


      • Е то остава и да не и се доверим. Та нали ПФБК е собственик на ПИБ!
        Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        First Investment Bank to acquire MKB Unionbank (POSITIVE)
        .......
        Source: FIBank; FFBH

        Да се доверим все пак на оценката на ПФБК за сделката, дадена в техния бюлетин.
        Ай сиктир, аман от "специалисти"

        Коментар


        • Определено си израстнал...поздравления за 2ри път днес.

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз не вярвам на БНБ че упражняват достатъчно строг надзор.
          Ай сиктир, аман от "специалисти"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
            Или по-точно избираш баш свинете
            Баш свине ама с активи по трилион и нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Поради тази причина и аз лично предпочитам глобални лидери
              Или по-точно избираш баш свинете
              Veni, Vidi, Vici

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                Ок де аз не казвам, че нашата кочинка е по-чиста, просто твърдя, че банковата издустрия си е кочина all over the globe
                Поради тази причина и аз лично предпочитам глобални лидери

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Хайде да падне този тотално недемократичен и непазарен закон че не може да се говори срещу банки в България и ще почнеш да чуваш за доста скандали с банки и в България

                  БНБ в момента контролира системата с цензура. А аз поне на такава система не вярвам. След като БНБ се опитва да потулва нещата - дори само с наличието на този закон - то аз няма как да им имам вяра.
                  Ок де аз не казвам, че нашата кочинка е по-чиста, просто твърдя, че банковата издустрия си е кочина all over the globe
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • First Investment Bank to acquire MKB Unionbank (POSITIVE)
                    .......
                    Source: FIBank; FFBH

                    Да се доверим все пак на оценката на ПФБК за сделката, дадена в техния бюлетин.
                    Не-заслужил инвеститор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                      Аз като гледам постоянните скандали и издънки в чуждите бянки, не мисля че положението е кой знае колко по-различно там: )
                      Хайде да падне този тотално недемократичен и непазарен закон че не може да се говори срещу банки в България и ще почнеш да чуваш за доста скандали с банки и в България

                      БНБ в момента контролира системата с цензура. А аз поне на такава система не вярвам. След като БНБ се опитва да потулва нещата - дори само с наличието на този закон - то аз няма как да им имам вяра.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Аз не вярвам на БНБ че упражняват достатъчно строг надзор.
                        Аз като гледам постоянните скандали и издънки в чуждите бянки, не мисля че положението е кой знае колко по-различно там: )
                        Veni, Vidi, Vici

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                          Ерсте да не са цъфнали та вързали

                          Не забравяй, че Българските банки, колкото и смешно да звучи са най-добре капитализирани заради Наредба 8 на БНБ

                          Това означава по-нисък риск, което пък означава по-висок мултипъл
                          Аз не вярвам на БНБ че упражняват достатъчно строг надзор.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Райфайзен - 0,49
                            Ерсте - 0,78
                            Уникредит - 0,44
                            РБС - 0,55
                            Сантандер - 0,87
                            Барклис - 0,72
                            Дойче банк - 0,6
                            Сосиете Женерал - 0,61
                            Ерсте да не са цъфнали та вързали

                            Не забравяй, че Българските банки, колкото и смешно да звучи са най-добре капитализирани заради Наредба 8 на БНБ

                            Това означава по-нисък риск, което пък означава по-висок мултипъл
                            Veni, Vidi, Vici

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                              Още нещо ми прави впечатление:

                              Една банка с финансов резултат близко до нулата (по време на криза) се купува на P/B между 0.4-0.6 ( поне така предполагаме)

                              Какво остава за една банка с изключително развита клонова мрежа, огромна клиентска база, Супер силни в картовите услуги, Финансов резултат 22 милиона за полугодие след провизии.

                              Резултатът преди провизии е 44 милиона за полугодието.

                              Така погледнати нещата, поне според мен справедливата стойност на ПИБ е над 0.5 book value, но времето ще покаже
                              Райфайзен - 0,49
                              Ерсте - 0,78
                              Уникредит - 0,44
                              РБС - 0,55
                              Сантандер - 0,87
                              Барклис - 0,72
                              Дойче банк - 0,6
                              Сосиете Женерал - 0,61

                              Коментар


                              • Още нещо ми прави впечатление:

                                Една банка с финансов резултат близко до нулата (по време на криза) се купува на P/B между 0.4-0.6 ( поне така предполагаме)

                                Какво остава за една банка с изключително развита клонова мрежа, огромна клиентска база, Супер силни в картовите услуги, Финансов резултат 22 милиона за полугодие след провизии.

                                Резултатът преди провизии е 44 милиона за полугодието.

                                Така погледнати нещата, поне според мен справедливата стойност на ПИБ е над 0.5 book value, но времето ще покаже
                                Veni, Vidi, Vici

                                Коментар

                                Working...
                                X