IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
    Нали досега ги надзираваше ЕК... Ако е имало някаква нужда от допълнителни пари изобщо нямаше да им разрешат да върнат парите на държавата. А и самите ПИБ също щяха да си ги запазят, вместо впоследствие да търсят на ново "помощ от публиката". Няма особено голяма логика Да не говорим и че ПИБ върнаха парите предсрочно...
    това което върнаха беше "пасив", евентуално "събиране на помощ" подсилва собствения актив.
    има разлика и от преглед на активи и сценарий на стрес-тест.
    имам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
      Нали досега ги надзираваше ЕК... Ако е имало някаква нужда от допълнителни пари изобщо нямаше да им разрешат да върнат парите на държавата. А и самите ПИБ също щяха да си ги запазят, вместо впоследствие да търсят на ново "помощ от публиката". Няма особено голяма логика Да не говорим и че ПИБ върнаха парите предсрочно...
      Хайде пак да се успокоим малко и да не пищем глупсоти, като пр-четата на фибанката, тип Ивайло и сие - Фибанката върна част от сумата предрочно, останалото си го върна по график. Успех на акцията и на държащите тук
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
        Нали досега ги надзираваше ЕК... Ако е имало някаква нужда от допълнителни пари изобщо нямаше да им разрешат да върнат парите на държавата. А и самите ПИБ също щяха да си ги запазят, вместо впоследствие да търсят на ново "помощ от публиката". Няма особено голяма логика Да не говорим и че ПИБ върнаха парите предсрочно...
        Тъй като беше в края на май, очаквам да бъде отразено в отчета след около 2-3 седмици. Между другото, някой спомня ли си докога бяха ограниченията за банката във връзка с ЕС помощта (без агресивна реклама, без придобивания и т.н.)? В смисъл дали отпадат веднага след окончателното връщане на помощта или продължават по-дълго? Мързи ме да ровя да търся условията.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          не мисля, че възвратно-постъпателната дилема на островитяните е от такова значение.
          определено се чакат стрес-тестисите(да не използваме турцизми)
          Ако се предпише "помощ от публиката", вероятно ще се стигне и до "обади се на приятел-овощар" и до 50 + 50 (примерно) стари + нови
          При последния сценарий удвояването на цената ще се отложи
          Нали досега ги надзираваше ЕК... Ако е имало някаква нужда от допълнителни пари изобщо нямаше да им разрешат да върнат парите на държавата. А и самите ПИБ също щяха да си ги запазят, вместо впоследствие да търсят на ново "помощ от публиката". Няма особено голяма логика Да не говорим и че ПИБ върнаха парите предсрочно...

          Коментар


          • не мисля, че възвратно-постъпателната дилема на островитяните е от такова значение.
            определено се чакат стрес-тестисите(да не използваме турцизми)
            Ако се предпише "помощ от публиката", вероятно ще се стигне и до "обади се на приятел-овощар" и до 50 + 50 (примерно) стари + нови
            При последния сценарий удвояването на цената ще се отложи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Е да де ама през Август може да е голяма навалицата и цената по 2
              Всичко може - при брекзит може и хима да подгони)))) Но поне ще се разбере скоро преди август
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Аз очаквах каквото има да става да е през август. Ама знае ли човек - рано пиле рано пее ...
                да и аз така. пилците ги броят наесен, в ранен стадии - август.)) Тези може да са някакви бели лястовици)))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Преодоляхме съпротивата на 2,00 лв. Сега съм сред опълченците срещу напъните на мечките да си го върнат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Аз очаквах каквото има да става да е през август. Ама знае ли човек - рано пиле рано пее ...
                    Е да де ама през Август може да е голяма навалицата и цената по 2

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      И на мен ми изглежда съмнително рано ....
                      Аз очаквах каквото има да става да е през август. Ама знае ли човек - рано пиле рано пее ...
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Някой поведе хорото. Не очаквах толкова рано ....
                        И на мен ми изглежда съмнително рано ....
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Опа
                          Някой поведе хорото. Не очаквах толкова рано ....
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Опа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              NN свършиха ли тук? Някой инфо?
                              прочети малко по надолу какво е написъл Батя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Като гледам асковете - някой има намерение да продава много. Дали НН, дали някой друг - това не е толкова важно.
                                20к акции не са много

                                Коментар

                                Working...
                                X