IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Груйче, пиши по често! Харесва ми как се развива цената на акцията след твоите хейтчета
    И на мен ми харесва! ПИБ е като птицата Феникс - когато си я отписал, възкръсва от "пепелта"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение

      оти? нъл немаше да пишеш бре Грую?
      Весели Коледни и Новогодишни празници на всинца Ви!
      Че аз не пиша - да си ме виждала оттогава във Виртуалната? Винаги съм държал на думата си!
      ПС специално за г-н Баларев писах и в темата за Табака, ако ми остане време довечера, пак ще драсна 2 реда там
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Хейт от мен? Това няма как да се случи, аз винаги съм бил реалист.
        Хубавото тук е, че няКой крепи цената в диапазона 5,20-5,50, което дава отлични възможности за всички, когато някой е на зор и прави fire sell. За нагоре няма пауър, няма и скорошни туитове, а индикациите пък - хептен йок. Все пак ви желая успех, защото никога и за нищо не съм завиждал - който играе пИчели, който не играе - не пИчели, макар понякога да е достатъчно и просто да не губиш
        Весели празници!
        оти? нъл немаше да пишеш бре Грую?
        Весели Коледни и Новогодишни празници на всинца Ви!

        Коментар


        • Хейт от мен? Това няма как да се случи, аз винаги съм бил реалист.
          Хубавото тук е, че няКой крепи цената в диапазона 5,20-5,50, което дава отлични възможности за всички, когато някой е на зор и прави fire sell. За нагоре няма пауър, няма и скорошни туитове, а индикациите пък - хептен йок. Все пак ви желая успех, защото никога и за нищо не съм завиждал - който играе пИчели, който не играе - не пИчели, макар понякога да е достатъчно и просто да не губиш
          Весели празници!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Груйче, пиши по често! Харесва ми как се развива цената на акцията след твоите хейтчета

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Прав си, няма да са две, доста повече ще са, ако изобщо стане. Ето ти бъдеща Зделка - 2/3 от Общинска банка я продават за 45 млн и тя е 6 пъти по-малко от българската фибанка. Не е спасявана никога от държавата, позилъскана е, зад нея стои доста силен държавен/общински интерес, премина добре стрес тестовете и т.н. За колко трябва да се продаде фибанката, който се осра на стрес тестовете, два пъти беше спасявана, продава се от много време (съшо като Обшинска) и все още няма купувач, а само туитове? На мен не ми стои логично повече от 400 милки лева(дори и толкова според мен е мираж), вие си чакат милиард - ми, добре, чакайте и успех
              П.С. А балъците като КВС са веднъж на милион - доказаха го и със сделката си с ДЗИ, и със СИБАНК и особено с ОББ, които странно, изведнъж провизираха едни бързи към 150 милки "от нищото"...
              Г-н Груев, много би ми било интересно да прочета някое твое заключение в темата за Булгартабак. А колкото до ПИБ, някога купувах, след това продавах, изкарах едни пари, изхарчих си ги с кеф, услади ми се и в края на ноември пак си понакупих. Каролев не го харесвам, но това дето го туитва мисля, че ще стане. Едни унгарци могат и да прецакат работата, ама ще видим. В сделката за Общинска липсват дежурните купувачи като разни Цветелинки и други такива, цената е ниска, конкуренция няма и скоростно се минава през всички инстанции защото може би заинтересованите знаят кой е купувача и знаят, че нямат шанс. Нямам предви прасета, тикви и т.н. В заключение г-н Груев, вместо да се правите на дописник на Бивол/Атанас Чобанов е малко лошо жуже/ купете някоя акция от която има някакъв шанс да изкарате пари, както направихте с 1 CZ, въпреки че там се пуснахте от хорото прекалено рано, щото тези дето сте си ги купил и щяхте да получите 20 дивидента, няма да ви донесат печалба. Щото Шиши е сключил споразумение и е започнал да купува магазините на Техномаркет. Една част от сумата е кредит от ПИБ, а дугата ще дойде от касичката на която се надявахте. Наближава банкетното време, така че чао.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Няма да са две години.
                Прав си, няма да са две, доста повече ще са, ако изобщо стане. Ето ти бъдеща Зделка - 2/3 от Общинска банка я продават за 45 млн и тя е 6 пъти по-малко от българската фибанка. Не е спасявана никога от държавата, позилъскана е, зад нея стои доста силен държавен/общински интерес, премина добре стрес тестовете и т.н. За колко трябва да се продаде фибанката, който се осра на стрес тестовете, два пъти беше спасявана, продава се от много време (съшо като Обшинска) и все още няма купувач, а само туитове? На мен не ми стои логично повече от 400 милки лева(дори и толкова според мен е мираж), вие си чакат милиард - ми, добре, чакайте и успех
                П.С. А балъците като КВС са веднъж на милион - доказаха го и със сделката си с ДЗИ, и със СИБАНК и особено с ОББ, които странно, изведнъж провизираха едни бързи към 150 милки "от нищото"...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                  Не знам как съм изпуснал това добро пожелание за новата 2018 и за ПИБ /любимата банка, една от всичките де!/ Аз харесвам ЦКБ повече, защото от 1.60 на 2.60 се скача по-лесно, отколкото от 5 на 6.50, но шансът да има PB 1.1, т.е. 8,50 лева при ПИБ е да речем с 50% по-голям от ЦКБ. Въпросът е кога? Ако ще чакаме 2 год, то сметката не излиза!
                  Няма да са две години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение
                    Айде, нова година, нов късмет на всички вас!
                    Дано и 2018 да е толкова добра за акционерите на ПИБа колкото и старата.
                    Не знам как съм изпуснал това добро пожелание за новата 2018 и за ПИБ /любимата банка, една от всичките де!/ Аз харесвам ЦКБ повече, защото от 1.60 на 2.60 се скача по-лесно, отколкото от 5 на 6.50, но шансът да има PB 1.1, т.е. 8,50 лева при ПИБ е да речем с 50% по-голям от ЦКБ. Въпросът е кога? Ако ще чакаме 2 год, то сметката не излиза!
                    IM d best

                    Коментар


                    • Айде, нова година, нов късмет на всички вас!
                      Дано и 2018 да е толкова добра за акционерите на ПИБа колкото и старата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение
                        Някакви новини от извънредното ОСА?
                        Ми чети сайта на банката - там си пише. А и какви новини очакваш? Дневният ред беше пределно ясен, така че не разбирям защо някой е очаквал "новини".
                        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                        Коментар


                        • Някакви новини от извънредното ОСА?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                            Ей, ще се пусна и аз да се фрасна в някоя патрулка, че да ме разнесат из пресата и да ми се вдигне имиджа .... или никой за мене няма да пише
                            Ако го погледнеш от друг ъгъл излиза, че тоя Каролев:
                            1. не спазва закона
                            2. занемарил се е / не се грижи за собствените си дела
                            3. хич не се притеснява от т. 1 и т. 2
                            И трите дедо попе,и трите .....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              То..., като Марто...

                              Ей, ще се пусна и аз да се фрасна в някоя патрулка, че да ме разнесат из пресата и да ми се вдигне имиджа .... или никой за мене няма да пише
                              Ако го погледнеш от друг ъгъл излиза, че тоя Каролев:
                              1. не спазва закона
                              2. занемарил се е / не се грижи за собствените си дела
                              3. хич не се притеснява от т. 1 и т. 2
                              IM d best

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Нали..., ма ти, големия играчор, купи сутринта на 5..., моЕше и да чакаш 4% спад още...

                                И сега пожелания за обратно движение...
                                А дано..., ама надали...
                                На мен ми пуснаха на 5,027 мъничко ....който се е уредил с 4,80 да почерпи. Не всеки ден някой има "нужда".
                                Last edited by B.Graham; 15.12.2017, 21:50.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X