IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изказванията ми не е задължително винаги да са обосновани на някаква пазарна логика. Затова е форум - да изразяваме мнения. Аз моята работа тук съм си я свършил отдавна. Все едно ми е накъде ще отиде цената.

    Пожелавам успех на всички!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
      При евентуална продажба (в каквато не вярвам) цената надали ще е под 10 лева за акция. Да не подценяваме алчността на българските олигарси!
      Значи викаш да я оценят повече от най-добрите европейски банки ... И то при положение, че ще се продава миноритарен пакет ...
      Според една класация на Блумбърг в тая класация е Pohjola Bank
      https://www.pohjola.fi/pohjola/inves...&kielikoodi=en

      п.с. от такива изказвания разбирам как се е стигнало до балонЯ преди 2008 .. нищо лично
      Всъщност нямам нищо против - тогаз ЦКБ трябва да струва над 15 - според резултатите.... вкл. и тези от тестовете
      Last edited by Protokol; 05.09.2017, 11:01.
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
        При евентуална продажба (в каквато не вярвам) цената надали ще е под 10 лева за акция. Да не подценяваме алчността на българските олигарси!

        Ванчо, в пазарите си по пекан и по изучен!
        Та отвътре ми иде да те попитам ; - по тия банковите пазари , прави ли се разлика от - Кога те искат да "навлизат"
        И кога ти ги каниш да те научат как да си обършеш жълтото де ти го видят всички ?
        Та за парите туй жълтото знаем , че хич не пречи , но за пзарната те питам ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
          При евентуална продажба (в каквато не вярвам) цената надали ще е под 10 лева за акция. Да не подценяваме алчността на българските олигарси!
          Ами ако продадат пакет ,а не цялата?Защо тогава я държат на тези нива .....не е ли редно да е по горе?
          Last edited by спекуланта; 05.09.2017, 10:46.

          Коментар


          • При евентуална продажба (в каквато не вярвам) цената надали ще е под 10 лева за акция. Да не подценяваме алчността на българските олигарси!

            Коментар


            • А дано,ама надали
              Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
              6 лева за акция е малко. Цената трябва да е поне 11 лева за акция.
              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

              Коментар


              • 6 лева за акция е малко. Цената трябва да е поне 11 лева за акция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                  Тц. По-скоро му удариха подкрепа, щото нещо тръгна да пада. Явно мажоритарят е решил, че цената трябва да е около 5 лева и това е.
                  Мда, нормално преди евентуална предстояща сделка и борсовата цена да е по-прилична.. Но за да е както трябва, мисля че над 6 лв. е време да се застопори.. стига толкова корекция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Новина, туит, нещо такова.. ?
                    Тц. По-скоро му удариха подкрепа, щото нещо тръгна да пада. Явно мажоритарят е решил, че цената трябва да е около 5 лева и това е.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Новина, туит, нещо такова.. ?

                      Коментар


                      • Някой знае ли къде в отчетите на банките има графа "приход от лихви от обезценени кредити"?

                        Коментар


                        • незнам какво виждате по снимката на Грую, но случайно видях чарта и какво да кажа - предполагам всички виждаме една и съща картинка - за мен е класическки двоен връх след 5та вълна, дано не е така разбира се, но ако е така то има нужда спешно от емисия и на нов туит))))))) Не е препоръка
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Нещо, някой? Сериозна рокада, започнала преди 3 месеца и завършила сега, а нулеви коментари?
                            Грую, много хубав задник /на имотиконата ти/, но лошото е че продължава до върха на тялото ти /в профила и коментарите/! Изводът е, че ако нямаш здрав задник да чакаш 1-2 години за двойна печалба, то продавай и не мъти главите на другите!
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                              Моля, осветли ни!
                              Ти що си с нов ник
                              Иначе ето ти го началото преди 3 месеца с понижението в длъжност

                              Ето ти го и финалния резултат - тук

                              Тъй като аз съм лаик и нищо не разбирам, а не смея да казвам, че има нещо общо със събития отпреди една година, то ми е много интересно защо и какво, но ще оставя други, които имат повече инфо, да споделят.

                              П.С. Странно е, че в сайта на банката все още го има - цък, та за платените списващи от ПИБ, които ще се появят след малко - махнте го, бре
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Нещо, някой? Сериозна рокада, започнала преди 3 месеца и завършила сега, а нулеви коментари?
                                Моля, осветли ни!

                                Коментар

                                Working...
                                X