IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение
    На някой май му беше зор да излезе.
    То голямото излизане. 40 000 за всички сделки.

    Коментар


    • Красота!
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        А бе hommedome, ясно че ще е коментирано. Или поне е питано и е получен някакъв отговор. И явно на продавача днес отговора не му е харесал. Все пак акцията направи зашеметващи %и за кратко време, за което поздравявам всички направили пари от това движение.
        И аз ги поздравявам, макар за мен това да е по-скоро луд кАсмет, отколкото правилна преценка - не ми се ще да мисля, че е било вътрешно инфо или пък подобно помпане с явни туити и/или други неща! Няма абослютно никаква причина за ръста от 2 до 6 лева, както няма да има причина и за пътя надолу, като макроикономически данни, но аз съм проЗ и нищо не разбирам от перЕспективи
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          А бе hommedome, ясно че ще е коментирано. Или поне е питано и е получен някакъв отговор. И явно на продавача днес отговора не му е харесал. Все пак акцията направи зашеметващи %и за кратко време, за което поздравявам всички направили пари от това движение.
          Моите % са много скромни.Надявах се на повече.На мен не ми хареса един доклад на МВФ.
          http://www.capital.bg/biznes/finansi...ite_zaemi_kum/
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hommedome Разгледай мнение
            Дали на ОСА вчера беше коментирана новината от сайта на банката:
            " Fibank ангажира Citigroup Global Markets Limited за финансов съветник относно стратегическите възможности за банката"
            А бе hommedome, ясно че ще е коментирано. Или поне е питано и е получен някакъв отговор. И явно на продавача днес отговора не му е харесал. Все пак акцията направи зашеметващи %и за кратко време, за което поздравявам всички направили пари от това движение.

            Коментар


            • Дали на ОСА вчера беше коментирана новината от сайта на банката:
              " Fibank ангажира Citigroup Global Markets Limited за финансов съветник относно стратегическите възможности за банката"

              Коментар


              • На някой май му беше зор да излезе.

                Коментар


                • След проведеното вчера ОСА, днес до този момент книжата бележат ръст от 8 %.
                  Не мога да сменя подходящата дума от предното изречение, че ще ме изтрият.
                  Каквото може човек, това прави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                    хахахаха... ми че то друго не се и очаквало. някои да не са таяли надежди!? :P
                    Дали някой се е сетил да попита за скромното възнаграждение на меринджеите, което се обсъждаше във форума....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                      ПИБ проведе годишно общо събрание за 14 минути

                      Печалбата за 2016 г. беше капитализирана за поредна година
                      хахахаха... ми че то друго не се и очаквало. някои да не са таяли надежди!? :P

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hommedome Разгледай мнение
                        ПИБ проведе годишно общо събрание за 14 минути

                        Печалбата за 2016 г. беше капитализирана за поредна година

                        Коментар


                        • https://fibank.bg/bg/fibank-provede-.../782/item/1139

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение
                            Забелязва се засилена активност при продавачите около Х.00. С такива впечатления оставам при всеки интервал (Х-1).90 - Х.10 лв. Съмнява ме да е айсберг. Според мен офертите при ПИБ се слагат според обстоятелствата и ме съмнява при сегашната цена някой да е сложил айсберг или лимитирана за 5000 - 10 000 бр. на 6,90 лв/бр. Затова ако утре някой обере 10 оферти продава и в рамките на новите видими 10 оферти ще видиш цени към 1,2 лв. Въпросът с несигурните обстоятелства беше отнесен към колегата преди мен (когото съм цитирал), който твърди, че липсата на покупки по тази позиция се дължало на "несигурните обстоятелства около банката". Но тази част от изказването му бързо я модерираха, така че няма да я видиш.

                            Шегуваш се, акцията би била твърде подценена, не мислиш ли?
                            Унитех

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                              Пак не разбирам. Ако бидът е Х.00 тогава ли почва продаване или някой е заложил примерно айсберг на аск Х.00? Аз това явление в акцията на ПИБ не съм го забелязал, не знам Вие кога сте го забелязал. Защо следва да има "несигурно обстоятелство", ако някой купува акции от аска?
                              Забелязва се засилена активност при продавачите около Х.00. С такива впечатления оставам при всеки интервал (Х-1).90 - Х.10 лв. Съмнява ме да е айсберг. Според мен офертите при ПИБ се слагат според обстоятелствата и ме съмнява при сегашната цена някой да е сложил айсберг или лимитирана за 5000 - 10 000 бр. на 6,90 лв/бр. Затова ако утре някой обере 10 оферти продава и в рамките на новите видими 10 оферти ще видиш цени към 12 лв. Въпросът с несигурните обстоятелства беше отнесен към колегата преди мен (когото съм цитирал), който твърди, че липсата на покупки по тази позиция се дължало на "несигурните обстоятелства около банката". Но тази част от изказването му бързо я модерираха, така че няма да я видиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nikolov Разгледай мнение
                                Добре де, дайте да поразсъждаваме - маржа между търсене и предлагане е 20 % от номиналната стойност на една акция.
                                Може ли да попитам какво точно се има предвид в горния цитат? Номиналът е 1 лев. И спредът, което не е марж, също не е 20%.

                                Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение
                                Изключение правят ключовите нива около кръгъл лев, примерно на Х.90+ или Х.00+ лв се появяват хиляди акции за продаване. Кои са несигурните обстоятелства около банката, че да обясняват наблюдаваното търсене и предлагане?
                                Пак не разбирам. Ако бидът е Х.00 тогава ли почва продаване или някой е заложил примерно айсберг на аск Х.00? Аз това явление в акцията на ПИБ не съм го забелязал, не знам Вие кога сте го забелязал. Защо следва да има "несигурно обстоятелство", ако някой купува акции от аска?

                                ravnovesie, в момента маркет капът е 622,6 млн. Ferry вика 2 милиарда. Казвай какво да правим? Стига сте бягали от отговорност колеги, дайте инвестиционен съвет. Батя?

                                Коментар

                                Working...
                                X