IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дано са извадили достатъчно скрап, защото грубата сметка иначе показва,че тия от СОРАВИЯ са сключили "много изгодна сделка"
    Last edited by GenCho; 31.01.2019, 14:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Затова в първия си пост за деня писах че още не мога да отварям шампанското защото не знаем цената на сделката.. Едно ще е ако е 300 млн., друго ще е ако е 400...500...
      Мисля че от сметката трябва да се извади стойността на продажбите за тези години / вероятно най-вече скрап /

      По спомени от в.Капитал твърдяха че в завода имало скрап за 300 милиона която вероятно е продавана през годините. Та лихвата и част от главницата трябва да е покрита от продадения скрап...
      Last edited by markov; 31.01.2019, 21:29.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Който продал днес честито

        Коментар


        • Извинявайте колеги бих се радвал да ми помогнете за нещо което ми направи впечатление в отчета. Как така става че собствения капитал намалява при положение че последните години банката е все на печалба. Видях че това неразпределената печалба е намаляла, как е възможно това при положение че не изплащан дивидент. Моля да простичк отговор понеже не съм голям специалист в четенето на отчети

          Коментар


          • Валери Димитров: Основен проблем на акционерите е превръщането на банките в лични каси

            https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...i-kasi-276279/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Може Жирардели да купува през кобос на Карол ...
              Да не се кани да купи и банката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Току що помогнах на ПБФК да освободи ресурс
                Като гледам бая хора им помогнахме

                Коментар


                • Току що помогнах на ПБФК да освободи ресурс

                  Коментар


                  • Може Жирардели да купува през кобос на Карол ...

                    Коментар


                    • На мен от Карол ми взеха

                      Коментар


                      • Класика в жанра се очертава! Много мразена и подценена акция която в един момент всички искат да имат

                        Коментар


                        • ...ще го бъде ERMII май. Явно са ги понатиснали да си оправят бакиите, поне документално.

                          Коментар


                          • ПФБК ли помпят така?

                            Коментар


                            • От банката обявиха, че ще чистят обезпечения, така че нормално да има еднократни ефекти още няколко години при цени на имотите над нивата от 2007 като цяло. Ще има доста и на минус естествено. Също според техния план до 2021 ще докарат лошите кредити до 3% ако не ме лъже паметта.

                              И след 2 години когато баланса на банката ще е изчистен, а СК ще е 11-12 лева на акция, колко ли ще е цената...

                              Коментар


                              • Важното е и да се разбере, дали купувачът на активите не е ползвал кредит от ПИБ
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X