IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На фибанкасъ върнали проспект, а на други дори не го приели

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      То и отлагането за Чакалнята нямаше мотиви, и мислиш, че всичко е заради пропуснати запетаи и КФН?
      Мен ако питаш отлагането е заради желанието на Хърватия, която също тръгна по пътя на нашата страната, да влязе в ERM II. ЕС са решили двете страни да се окомплектоват и да влезнат заедно. Но ние сме си малко по-конспиративните теории, не гледаме по-далеч от носа си и не виждаме глобалната картина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
        Според мен малко драматизирате излишно... Накрая ще се окаже много шум за нищо. КФН не за първи път връща проспект за публично предлагане на акции. Със сигурност няма и да е за последен. Това си е тяхна стандартна практика, когато нещо не им хареса. ПИБ ще имат определен срок, за да представят някои допълнения и след това ще си го пуснат отново, а КФН ще го одобри. От банката реално изпълняват каквото им кажат. Поискали са проспект, подготвили са го и са го представили. В тази ситуация за бой е КФН, които спаха доста време и чак сега го върнаха и то без публично оповестени мотиви! Не е препоръка и имам акции.
        ​​​​​​
        То и отлагането за Чакалнята нямаше мотиви, и мислиш, че всичко е заради пропуснати запетаи и КФН?

        Коментар


        • Според мен малко драматизирате излишно... Накрая ще се окаже много шум за нищо. КФН не за първи път връща проспект за публично предлагане на акции. Със сигурност няма и да е за последен. Това си е тяхна стандартна практика, когато нещо не им хареса. ПИБ ще имат определен срок, за да представят някои допълнения и след това ще си го пуснат отново, а КФН ще го одобри. От банката реално изпълняват каквото им кажат. Поискали са проспект, подготвили са го и са го представили. В тази ситуация за бой е КФН, които спаха доста време и чак сега го върнаха и то без публично оповестени мотиви! Не е препоръка и имам акции.
          ​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            +1, Ми не, не заслужават обяснение, щото сме донори и нищо повече. Това е фибанкасъ все пак - нали всички сме наясно за какъв шит иде реч. За пореден път се убеждавам да не вкарвам кинти в дружества и мажоритари, дето са ми в игнор листата, ма то почти не останаха читави извън игнор листата, дето да не са ултра набалончени. Така че поемам си риска тук и си нося кръста - утре очаквам ръст, ей така напук на всичко. Може и Сънотко Съботков да даде още едно платено интервю, в което да обясни, че така бранят интереса на миноритарите, като не им размиват дела
            Не само Финакъсъ, бе Грую.Всички са така. И на мен много ми бяха в игнор листа ма пуста душица не трае та от време на време и аз се впускам в хазартни преживявания Само в Тимиморт и сие не съм се изкушавал. Малко са хората, които познават по-добре от мен /поне във форума, де / историята на Огнян Донев, а.к.а Чичо Оги, а.к.а г-н Донев, а.к.а. Мумията ама те на и аз влезнах в Доверие. Не съжалявам, разбира се ...засега. Дали е балон, дирижабъл или каквото е винаги разбираме постфакум Ама такава е играта. Тия дето не ни е за първи път я играем с ясното съзнание, че не държим козовете, но считаме, че "сега ще е различно" Правим, каквото трябва пък да става каквото ще.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              Не се коси Груец. Япония е пред карантина и без това.
              То... Май и нашата бамкова система е под карантина.
              Буахахах, напълни ми душата с този пост, много обичам тънката ирония, особено когато е съвсем на място, пък макар и на мой гръб
              +100
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                отказан проспект - без обяснение, отлагане на чакалнята - пак без обяснение.
                хората, инвеститорите какво са? едно поне кратко обяснение не заслужават ли?
                +1, Ми не, не заслужават обяснение, щото сме донори и нищо повече. Това е фибанкасъ все пак - нали всички сме наясно за какъв шит иде реч. За пореден път се убеждавам да не вкарвам кинти в дружества и мажоритари, дето са ми в игнор листата, ма то почти не останаха читави извън игнор листата, дето да не са ултра набалончени. Така че поемам си риска тук и си нося кръста - утре очаквам ръст, ей така напук на всичко. Може и Сънотко Съботков да даде още едно платено интервю, в което да обясни, че така бранят интереса на миноритарите, като не им размиват дела
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Не се коси Груец. Япония е пред карантина и без това.
                  То... Май и нашата бамкова система е под карантина.

                  Коментар


                  • отказан проспект - без обяснение, отлагане на чакалнята - пак без обяснение.
                    хората, инвеститорите какво са? едно поне кратко обяснение не заслужават ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                      Не, че е особено важно, но бяха над 60 хил броя.
                      Точно така! Мислили са че ще има ентусиазъм в края на пакета ,но май направиха груба грешка ....с това решение на КФН.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        Вчера ги бяха сложили на завършващия аукцион при 3,02 и бяха около 47000 акции
                        Не, че е особено важно, но бяха над 60 хил броя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Ами ако не са вписали цена акция от увеличението ,как да им дадат одобрение
                          Според мен просто не са искали да има увеличение на капитала след като е станало ясно, че вече отговарят на капиталовите изисквания . Затова и отчета излезе толкова рано.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Ами ако не са вписали цена акция от увеличението ,как да им дадат одобрение
                            Ето видите ли кои саботират еврочленството …..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                              А какви са забележките …… това е важното
                              Ами ако не са вписали цена акция от увеличението ,как да им дадат одобрение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Сега разбрахте ли, защо пак някой предварително разпродаде ! Някой това го е знаел преди нас !
                                ако трябва увеличението да стане даже и КФНто не може да попречи

                                Коментар

                                Working...
                                X