IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • смятам че е добро решение явно мажоритарите имат позиции и не се поодадоха на натиска мисля че от тук нататък ще бъдат държани под контрол даже ще ги накарат да плащат и дивиденти да може да се оправдае инвестицията и в ктб ако бяха влезли щетата щеше да е по малка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Мисля, че и този път държавата ни набута със скъпа инвестиция. Като данъкоплатец не ми харесва, че ми харчат парите за такива неща.
      Трябва да си над тези неща важното е да сме живи и здрави

      Коментар


      • алооо бургазлийската скръндза ….. та даже и тесногръда май само се фукаш че си банковата сфера .. работник разбира се

        Коментар


        • Мисля, че и този път държавата ни набута със скъпа инвестиция. Като данъкоплатец не ми харесва, че ми харчат парите за такива неща.

          Коментар


          • Нещата се подредиха по логичния начин. Друг път нямаше и очевидно решиха този път да го направят публично. Оставам акционер засега и под 3 не мисля да продавам!

            Коментар


            • За да не мислиш футбалеро че имам нещо против конкретно срещу Жирарделитата, ще ти кажа, че и другата баМка дето уж изпълнила условията е пълен ЛЕШ. Там липсват стотици милиони.. песъчинки . И никой не забелязва това, ни БНБ, ни одитори, а най смешното е че при AQR, дори ЕЦБ не виждат нищо нередно. но така е, ако искаш нещо да остане незабелязано, сложи го по средата на стаята, открито.
              А иначе това днес си е за доживотен затвор за пеефите мчета влатко и емо.

              Коментар


              • За Бай Ганьо угодия няма. Хейт 24 по 7 му е майката.

                Коментар


                • Много правилно сещам се. Щяхме да говорим за лайняното БФБ или Дао или Дакс, ако и там нямаше държава, която да подкрепя, когато трябва, 2008 г, Ковид-19 и т.н.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    БФБ е лайняно, защото отсъстваше държавата. Сега за първи път се появи в правилен момент, Така се прави от САЩ до Китай.
                    Нали се сещаш кво щеше да стане ако не бе държавата днес номинала бе гарантиран

                    Коментар


                    • БФБ е лайняно, защото отсъстваше държавата. Сега за първи път се появи в правилен момент, Така се прави от САЩ до Китай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                        Не съм от младежкия Герб. Просто няма как да не поздравиш някого, когато прави това което е правилно. Още 2008 г държавата трябваше да подкрепи борсата, както направиха по цял свят и в Америка и затова се възстановиха. За първи път държавата подкрепя в правилен момент. Като ни вкара и в Банковия съюз, как да не подкрепиш? Това са правилните стъпки в момента.
                        Преди тази подкрепа държавата и ние трябва да направим много, много неща. Работещ и независим съд както за битовата престъпност така и за белите якички. Изкореняване на корупцията и всякакви зависимости на управляващите. Трябва да си избираме държавници, а не тези дето са сега.
                        Има още много, много.
                        На 90% съм сигуурен, че няма да ни пуснат, не ни искат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Чудо невиждано. За първи път от 30 г държавата да вкара пари на БФБ. Отдавна трябваше да има държава, която да инвестира на БФБ.
                          Че да ги беше дал на Никито тогава, поне щяхме да забогатеем стотината профила в инвестора, а така файда никаква

                          Коментар


                          • Ако Сребърния фонд излезе на бида, дали ще позеленеете?

                            Коментар


                            • Не съм от младежкия Герб. Просто няма как да не поздравиш някого, когато прави това което е правилно. Още 2008 г държавата трябваше да подкрепи борсата, както направиха по цял свят и в Америка и затова се възстановиха. За първи път държавата подкрепя в правилен момент. Като ни вкара и в Банковия съюз, как да не подкрепиш? Това са правилните стъпки в момента.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Хари, ти пак си тук да ни веселиш и размиваш..
                                То вече не е смешно...
                                Клиничен случай си е.

                                Коментар

                                Working...
                                X