IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Абе аз се смятах, че съм реалист а се оказах наивен....Все си мислех, че двамата тъпаци са намерили пазарно решение за да се измъкнат от хватката на Дебелия а се оказва, че ги засмуква още по-здраво.... Не знам докъде стига "Списъкът на Симеонов", но ......
    На вътрешния пазар в България няма как се да прави едър бизнес на пазарен принцип. Модела не се променил от 90 години само мимикрира за да изглежда по приемлив пред външните партньори.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      То като я четеш тази статия направо ти става тъжно. Особено са внимавали да оставят контрола на мажоритарите. Смешна работа.
      Само не знам как ще обясняват с ЕС:
      https://money.bg/finance/evropa-pred...plattsite.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        Кои ще се активират?
        всички, биците ще изтръскат още някой лев от джобовете, а мечоците ще развържат пълните кесии

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

          Кои ще се активират?
          Ми аз,с моите иляда лева

          Коментар


          • Без изненада
            https://clubz.bg/99881-oficialno_bbr...to_vliza_v_pib
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              БФБ е на мечи пазар от много време. Биковете отдавна са купили и са свършили парите, и сега само гледат. Мечоците още се услушват, не им се вярва, че ще мине увеличението. Предполагам, че в края на месеца ще се активирират
              Кои ще се активират?
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                Но къде е радостното отразяване с ръст на успешното пласиране на правата, което всички чакахме и както вие с Мападона вещаехте?
                Защо се хабихте 5 месеца на вятъра?
                БФБ е на мечи пазар от много време. Биковете отдавна са купили и са свършили парите, и сега само гледат. Мечоците още се услушват, не им се вярва, че ще мине увеличението. Предполагам, че в края на месеца ще се активизират
                Last edited by petyob; 12.06.2020, 11:29.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Истината е, че държавата направи една отлична инвестиция, на пазара са само 15% свободни, а цената е 2.50 само ако търгуваш до 100,000 броя., ако отидеш с по-голяма поръчка примерно за милион купува, цената ще скочи ведната на 4 лв. Ако отидеш за 3 милиона, търси ги на 6 лв., а за 40 милиона? Държавата трябва и да инвестира, не само да раздава пари, или да ги къта като депозити. Това е инвестиция.
                  Но къде е радостното отразяване с ръст на успешното пласиране на правата, което всички чакахме и както вие с Мападона вещаехте?
                  Защо се хабихте 5 месеца на вятъра?
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    .

                    Не съм имал от 6 месеца и повече ,когато беше 3 и на 3,4 или нещо такова и оттогава нямам.... И не мисля да имам в близко време .....Иначе това с правата ми хареса ,и аз съм то мислил...преди!
                    бъзиках се , нямах предвид теб. Сигурен бях, че ще ти хареса, ти си по бързите врътки, не те интересува фундамент, важното да влезе парата днес, на момента Няма лошо, макар и да не съм съгласен с теб в много случаи, те уважавам, че няма злоба в твойте постове(спрямо мен)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Та малко става присмял се хърбел на щърбел, ма нищо де Иначе тук всичко е точно, държавата си го е решила, омертата е наложена навсякъде, така че няма ядове. Тук хората се интересуват само и единствено от цената на акцията, а тя е заспала. ПерЕспективите да ги чакат някои други адепти и сектанти по други позиции, тук почти всички, без фуДбалерчето и още 2-3-ма, сме повече от реалисти
                      Абе аз се смятах, че съм реалист а се оказах наивен....Все си мислех, че двамата тъпаци са намерили пазарно решение за да се измъкнат от хватката на Дебелия а се оказва, че ги засмуква още по-здраво.... Не знам докъде стига "Списъкът на Симеонов", но ......
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Това е приликата.Разликата е е тук се прави с държавни пари. И все пак фундамента на Софарма е по сериозен от тук.
                        Наливането на пари е вече за трети път. Бахти галениците. И аз искам така.
                        Количествени облекчения по български ама само за некой .
                        Се си мисля че накрая ще има много рев и сополи.
                        Last edited by Todor Sabev; 12.06.2020, 10:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Това е приликата.Разликата е е тук се прави с държавни пари. И все пак фундамента на Софарма е по сериозен от тук.
                          Същото е - колос на глинени крака, който без държавните врътки е чао. да не оспамвам темата, че е за друга компания, но без парите от изкуствено завишените цени на лекарствата у нас, къде ли щеше да е мумифицирания чичо, щото разликата в един и също продукт на софарма, продаван у нас и в "бедната" Полша, както сме го говорили неведнъж, е два до три пъти.

                          Та малко става присмял се хърбел на щърбел, ма нищо де Иначе тук всичко е точно, държавата си го е решила, омертата е наложена навсякъде, така че няма ядове. Тук хората се интересуват само и единствено от цената на акцията, а тя е заспала. ПерЕспективите да ги чакат някои други адепти и сектанти по други позиции, тук почти всички, без фуДбалерчето и още 2-3-ма, сме повече от реалисти
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            особенно тези продали в ниското с цел да купят по-ниско
                            .

                            Не съм имал от 6 месеца и повече ,когато беше 3 и на 3,4 или нещо такова и оттогава нямам.... И не мисля да имам в близко време .....Иначе това с правата ми хареса ,и аз съм то мислил...преди!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Хари е единствения който не модерират а трябва защото дразни.....непрекъснато!
                              особенно тези продали в ниското с цел да купят по-ниско

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ми горе-долу като твоята при мумифицирания - без неговата намеса с непрестанно изкуствено балониране, нещата стават мноооого грозни. Тук е същото!

                                НАЙ!
                                Това е приликата.Разликата е е тук се прави с държавни пари. И все пак фундамента на Софарма е по сериозен от тук.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X