IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Цялото мълчане, около темата мисля, че е на добре. Не съм виждал нито Горанов нито Караниколов скоро по студиа. Бойко и той не говори по темата.
    Дано да е за това, че чакат да се появят изведнъж с новината.

    Коментар


    • Платиха ли акциите?
      Кой е ортака?
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Увеличението зависи само от нас, така че, вероятно ще мине.
        Но чакалнята май не зависи само от нас. Интересно ще е и вярваш ли, че ще мине !?
        Няма как да знам, какво са си говорили оня от Банкя и първите мъже/жени на ЕС. Може да имат договорка, а може и да нямат. Дори да имат, трябва да се има предвид, че в чакалнята (ЕРМ II) се .... (изненада) чака. Тоест, там ще преседим минимум 2 години преди/ako се премине към ефективно преминаване към еврото. До тогава много вода ще изтече, много уговорки ще отпаднат, а знае ли човек, може и политическата среда да се промени (дано).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pivoley Разгледай мнение
          А защо като е толкова добре кредитният рейтинг на ПИБ е едва В3, една стъпка над ССС?
          AAAAAAAAAAAA трябва да питаш автора на статията и оценителите. Всъщност преди 2-3 дни излезе какво имали собствениците, къщи, коли и самолети. Най вероятно ако се вземе предвид и това имане цената ще се върже

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            http://glasove.com/categories/na-fok...nvTN26Km_S1Uxk
            Как се подменя дебата в държавната сделка с ПИБ
            А защо като е толкова добре кредитният рейтинг на ПИБ е едва В3, една стъпка над ССС?

            Коментар


            • http://glasove.com/categories/na-fok...nvTN26Km_S1Uxk
              Как се подменя дебата в държавната сделка с ПИБ

              Коментар


              • Дайте новите %. Най ми харесва, че постъпиха точно както обещаха - края на Юни. Това с 3ти Юли си беше някаква гавра.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                  Добре, има ли все още някой. който не вярва, че увеличението ще мине? Това ще стане, а след това с чакалнята ще бъде интересно.
                  Увеличението зависи само от нас, така че, вероятно ще мине.
                  Но чакалнята май не зависи само от нас. Интересно ще е и вярваш ли, че ще мине !?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                    Добре, има ли все още някой. който не вярва, че увеличението ще мине? Това ще стане, а след това с чакалнята ще бъде интересно.
                    Само дано не си останем с чакането за чакалнята!
                    Last edited by X_Y; 30.06.2020, 16:36.

                    Коментар


                    • Добре, има ли все още някой. който не вярва, че увеличението ще мине? Това ще стане, а след това с чакалнята ще бъде интересно.

                      Коментар


                      • Правата са записани,защото не струват много ,а дали ще платят новите акции по 5 лв това е въпроса?
                        Има разлика в платени права и платени акции.
                        Last edited by superexpert; 30.06.2020, 14:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Още не са намерили частният инвеститор. Мачкането продължава.
                          Точно обратното. От 110 млн. 107.5 млн. права са използвани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Още не са намерили частният инвеститор. Мачкането продължава.
                            Не знам защо така интерпретираш информацията.
                            Не мисля,че коректно.


                            Според мен ясно си е казано колко права са употребили и увеличението вероятно ще бъде някъде 95 % от максимално възможното.

                            Това си е напълно достатъчно за покриване на всички критерии.

                            Коментар


                            • Увеличението още ли не е финализирано?
                              Голямо надлъгване пада, края му се вижда.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                                Регистрирани използвани 107483200 ПРАВА с номинал неизползвани 2516800 ПРАВА BGN, капитал на емисията: 110000000 BGN
                                http://www.csd-bg.bg/emissions_spr_info.php?EMISSION_ID=1004504
                                Още не са намерили частният инвеститор. Мачкането продължава.

                                Коментар

                                Working...
                                X