IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
    Мъдреца добър ден,

    Колко % ти остана от пакета ...?
    Понеделник мина малко повече от половината но 3,90 не е цената

    Коментар


    • Има ли някаква яснота какво ще стане с услуги предлагани до момента само от Юнионбанк, по конкретно ме интересува виртуалната кредитна карта Виза Вирту?

      В местния офис на ЮБ са пас
      |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
      |___________||__|___|)
      (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение


        Плюсове са повече представи си, че продължи пътя си на север, ще боли нали драсни, продадох успех, това е нормално според мен. Защо като изкарате някъде някоя стотинка се .....
        Мъдреца добър ден,

        Колко % ти остана от пакета ...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
          +++++Излязох на 3.80 по сходни причини и не съжалявам
          Плюсове са повече представи си, че продължи пътя си на север, ще боли нали драсни, продадох успех, това е нормално според мен. Защо като изкарате някъде някоя стотинка се .....

          Коментар


          • Момчета, за 6 години вътре смятам, че ще се върнете, защото сами виждате как акцията, въпреки всички упреци се катери Имайте предвид, че вливането на Юнион не е още калкулирано в цената. Успех!
            Last edited by oiling the gears; 18.02.2014, 12:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Закрих позицията си тук по няколко причини :
              1. Достигнат таргет на доходност
              2. Вземайки под внимание един от принципите на Костолани - "Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. " Мисля, че добрите новини вече са калкулирани в цената.
              3. Опасения за предстояща корекция - предвид възможни политически и външно-икономически сътресения.
              4. Декларирани намерения на банката за увеличение на капитала
              http://www.investor.bg/novini-i-anal...2013-g,148516/
              5. Наличие на други алтернативи за по-висока доходност

              Това не е препоръка за покупки или продажби.
              +++++Излязох на 3.80 по сходни причини и не съжалявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                Винаги можеш да намериш аргументи за и против Декларираното намерение е от преди година като гледам хима как се качва, тук си е екстра аз пък ще изчакам 20-тина процента още
                Винаги могат да се напънат за още 20%.
                Обичам я тази акция ..... но се напапах на всякакви емоции за 5 г.
                Успех на притежателите.
                Може някой ден и аз да се върна ......
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Закрих позицията си тук по няколко причини :
                  1. Достигнат таргет на доходност
                  2. Вземайки под внимание един от принципите на Костолани - "Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. " Мисля, че добрите новини вече са калкулирани в цената.
                  3. Опасения за предстояща корекция - предвид възможни политически и външно-икономически сътресения.
                  4. Декларирани намерения на банката за увеличение на капитала
                  http://www.investor.bg/novini-i-anal...2013-g,148516/
                  5. Наличие на други алтернативи за по-висока доходност

                  Това не е препоръка за покупки или продажби.
                  Винаги можеш да намериш аргументи за и против Декларираното намерение е от преди година като гледам хима как се качва, тук си е екстра аз пък ще изчакам 20-тина процента още

                  Коментар


                  • Закрих позицията си тук по няколко причини :
                    1. Достигнат таргет на доходност
                    2. Вземайки под внимание един от принципите на Костолани - "Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. " Мисля, че добрите новини вече са калкулирани в цената.
                    3. Опасения за предстояща корекция - предвид възможни политически и външно-икономически сътресения.
                    4. Декларирани намерения на банката за увеличение на капитала
                    http://www.investor.bg/novini-i-anal...2013-g,148516/
                    5. Наличие на други алтернативи за по-висока доходност

                    Това не е препоръка за покупки или продажби.
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      А аз си мисля че коелгите Цеко и Ивайло Мутафчиев ще търсят да затворят банката/имам предвид да се отпише от борсата/, което е неприятно за пазара като цяло. Вместо да кажат оставяме 25% да се търгува и всички да са доволни и щастливи, пък ние ще юркаме персонала да бачкат за подобряване на резултатите
                      откъде тия кинти, така или иначе си управляват и то сега успешно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                        ПИЧ, как я сглоби тая простотия? Основните акционери предлагат 2.48, цената е близо 4 лева? Я малко размърдай сивите клетки. Ако искаха да я свалят от борсата нямаше да предложат тази цена.
                        Пича се е подложил ниско и дебне дебни може и да те огрее надеждата умира последна

                        Коментар


                        • ПИЧ, как я сглоби тая простотия? Основните акционери предлагат 2.48, цената е близо 4 лева? Я малко размърдай сивите клетки. Ако искаха да я свалят от борсата нямаше да предложат тази цена.

                          Коментар


                          • А аз си мисля че коелгите Цеко и Ивайло Мутафчиев ще търсят да затворят банката/имам предвид да се отпише от борсата/, което е неприятно за пазара като цяло. Вместо да кажат оставяме 25% да се търгува и всички да са доволни и щастливи, пък ние ще юркаме персонала да бачкат за подобряване на резултатите

                            Коментар


                            • Нямам тоя кураж. Ще продам 100 %, когато спре да расте. Мисля си колкото по малко free, толкова по скъпо...
                              ________________________________________
                              без паника

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
                                "al4en: Опитах се да се боря с акулата, не става, осталите около 60% ще си ги стискам" Аз не посмях. Въпроса е до кога да стскаме? Че таково напражение не се издържа...
                                Не е като хима но и ние си имаме нашите проблеми дали да продаваме на 4,5 ... 5 или пък да чакаме още по-добри цени лично аз продадох 40% , за осталите ще мисля в движение, винаги излизам на стъпки тека, че не е проблем за момента съм с акулата ще гледам какво прави и ще и се радвам и скоро и по другите позиции такива морски зверове

                                Коментар

                                Working...
                                X