IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
    5% надолу днес момци... Май точно навреме си затворих позицията, хе-хе. Утре очаквам още надолу
    Пиб тека го играе послдните години, 4 напред 1 назад малко стотинки и няма такава радост

    Коментар


    • http://dnes.dir.bg/news/mvr-bankov-k...-16161517?nt=4

      https://www.google.bg/search?q=%E2%8...HsTNygOoy4KADw

      Всеки месец ли???

      Коментар


      • 5% надолу днес момци... Май точно навреме си затворих позицията, хе-хе. Утре очаквам още надолу
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Добре, добре, това й е работата, да се вдига и да пада иначе как ще правим ние пари?

          Коментар


          • "Лошо, Седларов, лошо... " Да се надяваме, че купувача се опитва да изнерви пазара и не си е "отишъл". Всъщност за никъде не бързам. Прогнозите бяха за 5 лв. в края на годината.
            Last edited by OldMan; 18.02.2014, 15:26.
            ________________________________________
            без паника

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение


              Плюсове са повече представи си, че продължи пътя си на север, ще боли нали драсни, продадох успех, това е нормално според мен. Защо като изкарате някъде някоя стотинка се .....
              Не си ме разбралНямам нищо против цената да върви на север(даже съм почти сигурен),но едва ли ще е със сегашните темпове.Затова се преместих на друг влак,надявам се по-бързУСПЕХ.Не е препоръка за нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                Ей сега се срина цената... Купувачът си отиде
                Ужас 1 лв ха ха ха

                Коментар


                • Ей сега се срина цената... Купувачът си отиде
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Equal, цялата информация, която ти е необходима е тук: http://www.fibank.bg/ubFibank#obshta-informatsiya

                    Много удобно сайтче с информация за вливането на Юнионбанк в ПИБ. Конкретно за Виза Вирту - доколкото съм запознат от моя офис на Юнионбанк, ще ти бъде издадена по-добра карта (според мен поне) - Виза Електрон.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                      Мъдреца добър ден,

                      Колко % ти остана от пакета ...?
                      Понеделник мина малко повече от половината но 3,90 не е цената

                      Коментар


                      • Има ли някаква яснота какво ще стане с услуги предлагани до момента само от Юнионбанк, по конкретно ме интересува виртуалната кредитна карта Виза Вирту?

                        В местния офис на ЮБ са пас
                        |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                        |___________||__|___|)
                        (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение


                          Плюсове са повече представи си, че продължи пътя си на север, ще боли нали драсни, продадох успех, това е нормално според мен. Защо като изкарате някъде някоя стотинка се .....
                          Мъдреца добър ден,

                          Колко % ти остана от пакета ...?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                            +++++Излязох на 3.80 по сходни причини и не съжалявам
                            Плюсове са повече представи си, че продължи пътя си на север, ще боли нали драсни, продадох успех, това е нормално според мен. Защо като изкарате някъде някоя стотинка се .....

                            Коментар


                            • Момчета, за 6 години вътре смятам, че ще се върнете, защото сами виждате как акцията, въпреки всички упреци се катери Имайте предвид, че вливането на Юнион не е още калкулирано в цената. Успех!
                              Last edited by oiling the gears; 18.02.2014, 12:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Закрих позицията си тук по няколко причини :
                                1. Достигнат таргет на доходност
                                2. Вземайки под внимание един от принципите на Костолани - "Когато борсата не реагира повече на добри новини – напускай, и когато лошите новини нямат повече въздействие – влизай. " Мисля, че добрите новини вече са калкулирани в цената.
                                3. Опасения за предстояща корекция - предвид възможни политически и външно-икономически сътресения.
                                4. Декларирани намерения на банката за увеличение на капитала
                                http://www.investor.bg/novini-i-anal...2013-g,148516/
                                5. Наличие на други алтернативи за по-висока доходност

                                Това не е препоръка за покупки или продажби.
                                +++++Излязох на 3.80 по сходни причини и не съжалявам

                                Коментар

                                Working...
                                X