IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що така бе момци
    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

    Коментар


    • Коя от големите строителни фирми в България не е включена в този проект?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
        Здравейте, колеги

        Видяхте ли кой е влязъл по позицията Алианц - с над 1.6мил. бройки.
        Бая са я налазили таз акция
        Тия ли са балониралите туканка толкова ....ясно.
        Наблюдавали сме ги и другаде колко са им верни преценките
        Ала скоро чакайте наоколо и Монти да нюха - де е Алианц и он е там

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
          Хм, да беше написано "КТБ, ЦКБ, Овергаз и още някоя фирма - изгарят с еди колко си за "Южен поток" - да се вържа и да предположа, че е обективна публикация. Но да пишеш само срещу една банка конкретно - това вече си е чиста спекулация и провокация. Впрочем сайта "Бивол" винаги са твърдяли, че са неутрални и безпристрастни, но след издигането на Атанас Чобанов за евродепутат от листата на "Зелените", зад които седи Иво Прокопиев и Цветелина Бориславова - можем да предположим какви са му пристрастията и кой му плаща. Опитвам се да намеря публикация срещу Цветелина или Иво в сайта от последните 6 месеца, но не успявам. Някой ще ми помогне ли?!?
          Едва ли ще намериш .

          Коментар


          • Хм, да беше написано "КТБ, ЦКБ, Овергаз и още някоя фирма - изгарят с еди колко си за "Южен поток" - да се вържа и да предположа, че е обективна публикация. Но да пишеш само срещу една банка конкретно - това вече си е чиста спекулация и провокация. Впрочем сайта "Бивол" винаги са твърдяли, че са неутрални и безпристрастни, но след издигането на Атанас Чобанов за евродепутат от листата на "Зелените", зад които седи Иво Прокопиев и Цветелина Бориславова - можем да предположим какви са му пристрастията и кой му плаща. Опитвам се да намеря публикация срещу Цветелина или Иво в сайта от последните 6 месеца, но не успявам. Някой ще ми помогне ли?!?

            Коментар


            • FIB

              ПИБ изгаря с 34 милиона от спирането на "Южен Поток"

              Съмнения за теч на информация към фирми и банки за облагодетелстване от сервитут за газопровода

              https://www.bivol.bg/pib-south-stream.html
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Ти не си купил за няколко милиона - предполагам
                За съжаление си прав.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Аз също купувах и не съжалявам за това.
                  Ти не си купил за няколко милиона - предполагам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Тя цената е там защото те са купували
                    Аз също купувах и не съжалявам за това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Не е толкова тъпо - виж цената къде отиде
                      По интересното за мен е дали са спрели и ... кога смятат да ги продават.... защото чакам корекция
                      Дали са спря ли да купуват - не знаем. А относно вероятна продажба - не ми се вярва да е скоро (все пак е пенсионен фонд), и не смятам, че спекулират с 1.6мил. бройки (особено на наща борсичка ). Абе, времето ще покаже какви са им намеренията за тая книга, но лично според мен артията си я бива

                      Нямам препоръки, просто си разсъждавам на клавиатурата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                        Не е толкова тъпо - виж цената къде отиде
                        По интересното за мен е дали са спрели и ... кога смятат да ги продават.... защото чакам корекция
                        Тя цената е там защото те са купували

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз се чудих кой може да е този който купува толкова тъпо, то същите дето купуваха облигации на Лемън преди кризата.
                          Не е толкова тъпо - виж цената къде отиде
                          По интересното за мен е дали са спрели и ... кога смятат да ги продават.... защото чакам корекция
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Boncho Разгледай мнение
                            Здравейте, колеги

                            Видяхте ли кой е влязъл по позицията Алианц - с над 1.6мил. бройки.
                            Бая са я налазили таз акция
                            Аз се чудих кой може да е този който купува толкова тъпо, то същите дето купуваха облигации на Лемън преди кризата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Steel Разгледай мнение
                              Днес, провеждане на общо събрание на ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София.
                              Здравейте, колеги

                              Видяхте ли кой е влязъл по позицията Алианц - с над 1.6мил. бройки.
                              Бая са я налазили таз акция

                              Коментар


                              • Днес, провеждане на общо събрание на ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София.

                                Коментар

                                Working...
                                X