IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Вместо да пишеш тука глупости вземи прочети закона.
    Влоговете в чуждестранна валута се компенсират в левовата им равностойност по централния курс на БНБ в началния ден на изплащане на гарантираните суми.

    Началния ден, и докато дойде твоя ред да си получиш парите, могат да се различават с едни 10 години разлика във времето примерно. И ако нема валутен борд, сметай къв ще е КУРса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
      Въпросът към нас остава на каква цена според вас акциите на ПИБ ще са изгодни през 2008-ма бяха стигнали 1.12 лв аз лично бих почнал да се тревожа за ПИБ ако акциите и спаднат под това ниво. И ще търся дълги позиции в ПИБ от 1.20 за акция.
      Струва ми се, че прекаляваш с тези нива - едва ли ще се потопят под 2 лв. .... макар, че имам намерение да си купя и то при възможност около дъното.
      Сетих се за търговото предложение от 09.01.14 - 2.43 лв, и изглежда да е все още в сила.
      https://fibank.bg/uploads/_Investors...OfferShort.pdf
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
        Няма място за паника,но хората не го разбират.Искат да си отрежат клона,на който седят.Манипулациите донякъде са успешни,но дотук!
        Това което си написал ако го вярваш цялото си е отлична причина за паника.

        Инвестирам в европейски банки през цялата банкова криза, мисля че мога доста добре да преценявам кои действия и на банки и на централни банки са добри и успешни и кои са ужасяващи. Е на Искров справянето му с тази паника бие тъпомера. По скапано отиграване не съм виждал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
          Да спрямо курса, когато е фалиргала бамката А докато дойде време да ви ги изплатят, тоя курс може и да се промени.
          Вместо да пишеш тука глупости вземи прочети закона.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Не може шеф на централна банка да излиза по телевизията и да хленчи че има атака срещу банките. И да прехвърля топката върху МВР.

            Това е просто недопустимо. Шефа на централната банка трябва да е наясно какво притеснява хората и да им премахне притесненията - а не да ги засилва. А хората се притесняват защото не знаят какво по дяволите се случва с банките. Какво ще се случи с парите им ако банките фалират, какво ще се случи с парите им ако банките бъдат национализирани.

            Всъщнос тникой не знае как ще действа БНБ ако паниката продължи - така несигурността се мултиплицира. Трябва ясен и точен отговор за това какви ще са действията на БНБ и как тя се грижи депозититите, лихвите по тях и разплащанията между баките да вървят гладко, без загуби и без загуби на време.

            А какво е направил Искров от всичко това - НИЩО. показа си панираната физиономия по ТВ то и прехвърли топката на Йовчев - ама на мен Йовчев ли ми гарантира парите в банките или Искров.
            Много добре си говори човека,какво да каже повече като нещата са очевадни.Финансов проблем няма,проблема е политически както винаги.
            Европейски закони седят зад гарантираните влогове,БНБ и държавата също,буфери и механизми за изпълнението им има достатъчно.Няма място за паника,но хората не го разбират.Искат да си отрежат клона,на който седят.Манипулациите донякъде са успешни,но дотук!Ако бяха действали толкова бързо и с КТБ,сега нямаше да имаме главоболия от сорта.Дано си вземем поука всички до един в държавата.
            Мнението ми не е препоръка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
              един мой пост от ноември 2013
              09.11.2013, 22:09
              Ама на нас ни е ясно, че сте за разсипия на държавата и от далеч по-рано, просто не го одобряваме!
              Пък и честно казано не виждам с какво подобна политика Ви кара да се гордеете.., но всеки си знае!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
                Но за да стане това трябва да падне валутния борд,а това драги е импосибъл
                Пък и валутата се изплаща спрямо курса,тъй че ще загубят само левовите депозити,при обезценяване.Нещо наизуст пишете!
                Да спрямо курса, когато е фалиргала бамката А докато дойде време да ви ги изплатят, тоя курс може и да се промени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  един мой пост от ноември 2013
                  09.11.2013, 22:09


                  Жан Виден ОФФ
                  Ида и скоро ще ви включа на режим офф. пак ще палите печките с каймета. За който не знае. Влоговете във чужда валута в БГ банки при фалит се изплащат в лева.Пише го в брошурите за депозити с много ситни букви.

                  Въпрос към Партенков, Каскета Стар, Кифлата и всички монтипляци комундета.
                  Защо в тази графика винаги когато дойдат комунисти на власт дълга на страната се качва драстично спрямо брутният национален доход БНД. Вижте стръмните графики нагоре при управлението на БСП 90-91 г 95-96 г и 2005-2009 г.?
                  http://www.google.com/publicdata/exp...l=bg&ind=false
                  Но за да стане това трябва да падне валутния борд,а това драги е импосибъл
                  Пък и валутата се изплаща спрямо курса,тъй че ще загубят само левовите депозити,при обезценяване.Нещо наизуст пишете!
                  Мнението ми не е препоръка!

                  Коментар


                  • Е-бат 4оно е медиум

                    един мой пост от ноември 2013
                    09.11.2013, 22:09


                    Жан Виден ОФФ
                    Ида и скоро ще ви включа на режим офф. пак ще палите печките с каймета. За който не знае. Влоговете във чужда валута в БГ банки при фалит се изплащат в лева.Пише го в брошурите за депозити с много ситни букви.

                    Въпрос към Партенков, Каскета Стар, Кифлата и всички монтипляци комундета.
                    Защо в тази графика винаги когато дойдат комунисти на власт дълга на страната се качва драстично спрямо брутният национален доход БНД. Вижте стръмните графики нагоре при управлението на БСП 90-91 г 95-96 г и 2005-2009 г.?
                    http://www.google.com/publicdata/exp...l=bg&ind=false

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Аз се замислих над следната работа:

                      Най-вероятно ПИБ ще оцелее и още в понеделник нещата ще се нормализират. И тогава ще стане така, че тоя bank run ще е страхотна реклама за банката, оцеляла след такава брутална атака. А има и друг момент - това ще е втория bank run, който ПИБ преживява. Някой знае ли дали има въобще друг такъв случай - една и съща банка два пъти за няколко години да оцелее след bank run?
                      повдигаща духа логика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Аз се замислих над следната работа:

                        Най-вероятно ПИБ ще оцелее и още в понеделник нещата ще се нормализират. И тогава ще стане така, че тоя bank run ще е страхотна реклама за банката, оцеляла след такава брутална атака. А има и друг момент - това ще е втория bank run, който ПИБ преживява. Някой знае ли дали има въобще друг такъв случай - една и съща банка два пъти за няколко години да оцелее след bank run?
                        От твоята уста в божите уши !
                        Че става лошо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Проблемът е че отправяш обвинения за мръсен бизнес и мръсни пари към една банка, а нямаш доказателства. Въпреки че форумът е анонимен, това не е хубаво. Ако го изкажеш като хипотеза... друга работа. Ама пак трябва да се обосновеш.
                          чувал съм слухове и какво не трябва и да слушаме ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            То и земеделието е като банкерството не от всеки става земеделец.
                            +1

                            И аз разбрах, че не ставам за земеделец, затуй съм си намерил градинар. И сега всичко окопано, доматите околтучени....
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              Защо тъка си мисля къде е проблема
                              Проблемът е че отправяш обвинения за мръсен бизнес и мръсни пари към една банка, а нямаш доказателства. Въпреки че форумът е анонимен, това не е хубаво. Ако го изкажеш като хипотеза... друга работа. Ама пак трябва да се обосновеш.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                                Е то в България само с бой се решават нещата Йовчев да заповядва на милицията да бие с палките всеки, осмелил се да си тегли парите и да дестабилизира "националната сигурност" и нещата ще се оправят за ден - два.
                                Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                                Коментар

                                Working...
                                X