IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
    Честно казано, като гледам каква е динамиката на цената на хартията надолу, не знам въобще за каква доходност можем да говорим.
    За отрицателна...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
      Дали държавната помощ трябва да е на 2% е отделен въпрос, но облигациите влизат в капитала и са супер рискови, така че лихвата не е висока. Като акционер каква доходност очакваш от акциите си, предполагам над 10% тук?
      Те такава лихва даваха и по годишните депозити преди няколко години. Но нищо не пречи да променят условията по емисията. Ама не искат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
        Дали държавната помощ трябва да е на 2% е отделен въпрос, но облигациите влизат в капитала и са супер рискови, така че лихвата не е висока. Като акционер каква доходност очакваш от акциите си, предполагам над 10% тук?
        Честно казано, като гледам каква е динамиката на цената на хартията надолу, незнам въобще за каква доходност можем да говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
          Не съм разбрал, че е такава доходността по облигациите. Вие сериозно ли?
          Предполагах че е нещо по-нормално, 2-3% например. Нали държавата подкрепя на някакви подобни нива с милиарди, защо трябва по облигациите доходността да е 12%? Няма причина, когато държавата е насреща за много по-малки лихви. Нещо не се вързва.
          Дали държавната помощ трябва да е на 2% е отделен въпрос, но облигациите влизат в капитала и са супер рискови, така че лихвата не е висока. Като акционер каква доходност очакваш от акциите си, предполагам над 10% тук?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от potten Разгледай мнение
            А какво остава за акционерите?
            Да пишат глупости по форумите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              С 2 думи - Защото "облигациите" са само за цеко и пеко, за да се източва по легален начин дамаджаната
              А какво остава за акционерите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                Не съм разбрал, че е такава доходността по облигациите. Вие сериозно ли?
                Предполагах че е нещо по-нормално, 2-3% например. Нали държавата подкрепя на някакви подобни нива с милиарди, защо трябва по облигациите доходността да е 12%? Няма причина, когато държавата е насреща за много по-малки лихви. Нещо не се вързва.
                С 2 думи - Защото "облигациите" са само за цеко и пеко, за да се източва по легален начин дамаджаната

                Коментар


                • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                  Не съм разбрал, че е такава доходността по облигациите. Вие сериозно ли?
                  Предполагах че е нещо по-нормално, 2-3% например. Нали държавата подкрепя на някакви подобни нива с милиарди, защо трябва по облигациите доходността да е 12%? Няма причина, когато държавата е насреща за много по-малки лихви. Нещо не се вързва.
                  Облигациите са от много по-отдавна, затова е така.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение
                    Ти ако до сега не си разбрал, че заради тези облигации не полуучавате дивидент те съветвам да продаваш всичко.
                    Не съм разбрал, че е такава доходността по облигациите. Вие сериозно ли?
                    Предполагах че е нещо по-нормално, 2-3% например. Нали държавата подкрепя на някакви подобни нива с милиарди, защо трябва по облигациите доходността да е 12%? Няма причина, когато държавата е насреща за много по-малки лихви. Нещо не се вързва.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                      Какви ги думаш?
                      Кой ти дава доходност от 12% по облигации? Само кажи и купуваме, такава доходност няма никъде по света.
                      Е освен ако не говорим за някакви junks, ама дори и за такива е високо.
                      Ти ако до сега не си разбрал, че заради тези облигации не полуучавате дивидент те съветвам да продаваш всичко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение
                        Аз нямам акцкии, но ми е чудно след като е ясно, че дивидент никога няма да има, защо не си продадете акциите и не се купите облигациите с доходност 12%?
                        Малко са тегави тия облигации. Трудно се купуват. Мъчно се продават. И много тежат
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bobacho Разгледай мнение
                          Аз нямам акцкии, но ми е чудно след като е ясно, че дивидент никога няма да има, защо не си продадете акциите и не се купите облигациите с доходност 12%?
                          Какви ги думаш?
                          Кой ти дава доходност от 12% по облигации? Само кажи и купуваме, такава доходност няма никъде по света.
                          Е освен ако не говорим за някакви junks, ама дори и за такива е високо.

                          Коментар


                          • Аз нямам акцкии, но ми е чудно след като е ясно, че дивидент никога няма да има, защо не си продадете акциите и не се купите облигациите с доходност 12%?

                            Коментар


                            • П
                              И
                              И
                              И
                              И
                              И
                              Б

                              Коментар


                              • Лошото е, че няма подкрепа на тези нива и падането е свободно. Малко бройки свалят рязко цената.

                                Коментар

                                Working...
                                X