IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Взех тук малко аз... Приятно изкарване на празниците, нека тройката ни посрещне за поздрав при отварянето!

    Коментар


    • Моди, нямаше нужда да го триеш поста на мрънкалото.
      Онзи одитор се е подписвал и под отчетите на ДСК, Райфа е сигурно една камара другидружества. Това не ги прави измамници.

      Коментар


      • Ами, Жека, грубичко е пипано все пак.
        Вариант 1.
        А дължи на Б сумата от 40640,- лв. Б е много настоятелен и оказва силен натиск.
        Основанието за дълга не е документирано (може да е нефотогенично, може да е неподходящо) и операцията не може да се осчетоводи.
        Единственият вариан за А да си плати дълга е да осчетоводи официално.
        Договарят се за следното:
        Б има 4370 А на ПИБ, които по пазарна на съответния ден струват примерно 11800.
        Б продава на А, но не на пазарна, а по като вкарва в цената и дълга, ерго 11800 + 40640 = 52440. Това резултира в цена на брой от 12,- лв.

        В А остава една контра, но за нея той ще мисли някъде в неясното бъдеще, а може и да се мине метър.

        Вариант 2.
        Сделка между свързани лица, при която едни пари по някаква причина трябва да идат на едно място

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Гледат в бъдещето момчетата.. 2-3 годинки напред тия цени ще са си съвсем нормални
          Last edited by Батя; 09.04.2015, 10:14.

          Коментар


          • Кви са тия числа?


            http://www.benchmark.bg/platforms/3/...D0%B8_551.html

            Днес 16.03.2015 г. на нерегулиран пазар се сключиха следните сделки:
            В 14:13 часа, 4370 бр. акции на Първа Инвестиционна Банка АД (ПИБ), с единична цена 12.00 лв, на обща стойност 52 440 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              аа той батката беше зает днес с биовет не може да огрее навсякъде
              Пиба му е 6 пъти повече от биовета. Оттече се ефекта от розовите интервюта. С интервютата с(т)имулираха интереса към някои картони с журналистическата подкрепа, а от два дни не се е изтъргувал и един картон - интерес нула. Ахо-ихо и накрая - тихо ! Л
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • аа той батката беше зает днес с биовет не може да огрее навсякъде


                Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                никаква ликвидност ? Защо така?
                Не помагат даже и интервютата на батката с вербалните подкрепи ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Поне бутат артията с по 70 акции.....
                  Щоот и с по 10 сме виждали....
                  никаква ликвидност ? Защо така?
                  Не помагат даже и интервютата на батката с вербалните подкрепи ...
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Поне бутат артията с по 70 акции.....
                    Щоот и с по 10 сме виждали....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                      Почти няма случай, в който като вляза в темата и да не срещна твои негативни коментари или с някакви намеци за банката. При положение, че това е една от малкото позиции на БФБто където реално има някакви печалби от акцията, направо вече не издържаш да не ти пиша.
                      Стига сте се нервили като видите някой да пише нещо, което не възхвалява любимата ви банка.
                      Отдавна трябва да сте разбрали, че лоша компания не означава задължително лоша акция.
                      Кефите се, че акциите скочили, но ги държите от 2 до 4-5 лева и обратно, а Батя и други си купиха на 2,40-2,50. Даже и Мито може да е влязъл, но това не пречи да критикува някои практики на банката, нали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                        Въпреки ника ти май недостатъчно светиш та да четеш правилно
                        Къде съм казал в поста ми че ПИБ е лоша баММка - изказах мнение че ми прилича статията на платена реклама
                        Просто друга гледна точка а ти си печели и 200% няма лошо
                        Почти няма случай, в който като вляза в темата и да не срещна твои негативни коментари или с някакви намеци за банката. При положение, че това е една от малкото позиции на БФБто където реално има някакви печалби от акцията, направо вече не издържам да не ти пиша.
                        Last edited by Svetulka; 24.03.2015, 12:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                          Мито, пак ли заработваш днес Разбрахме вече, че нямаш акции не само на банката, ами изобщо на БФБ. Обаче влизаш постоянно да плюеш. Ама докато ти се чудиш с какво да наклепаш ПИБ-чето, някой направихме по 20% печалба за няма и 2 седмици тук. Но ти пак лоша та лоша банка. Ццццц, това освен спонсорирани постове, не знам като какво друго може да се оприличи.
                          Въпреки ника ти май недостатъчно светиш та да четеш правилно
                          Къде съм казал в поста ми че ПИБ е лоша баММка - изказах мнение че ми прилича статията на платена реклама
                          Просто друга гледна точка а ти си печели и 200% няма лошо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                            Така ПИБ се превръща в първата българска банка, която може след определението за стабилна, да добави и текст: Гарантирано от Европейската комисия!

                            ХАХАХАХА поне да го напишат като платен репортаж
                            Само се питам дали самата комисия го знае това - Гарантирано от Европейската комисия!
                            Интересно защо е този медиен шум напоследък за тази баМММка - то не са реклами платени статии навсякъде
                            Скоро ще се разбере си мисля
                            Мито, пак ли заработваш днес Разбрахме вече, че нямаш акции не само на банката, ами изобщо на БФБ. Обаче влизаш постоянно да плюеш. Ама докато ти се чудиш с какво да наклепаш ПИБ-чето, някой направихме по 20% печалба за няма и 2 седмици тук. Но ти пак лоша та лоша банка. Ццццц, това освен спонсорирани постове, не знам като какво друго може да се оприличи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                              Интересно защо е този медиен шум напоследък за тази баМММка - то не са реклами платени статии навсякъде
                              Скоро ще се разбере си мисля
                              Е, че той медийния шум не е от днес, само че досега беше основно с обратен знак...
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Така ПИБ се превръща в първата българска банка, която може след определението за стабилна, да добави и текст: Гарантирано от Европейската комисия!

                                ХАХАХАХА поне да го напишат като платен репортаж
                                Само се питам дали самата комисия го знае това - Гарантирано от Европейската комисия!
                                Интересно защо е този медиен шум напоследък за тази баМММка - то не са реклами платени статии навсякъде
                                Скоро ще се разбере си мисля

                                Коментар

                                Working...
                                X