IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Т.е. собственика притежава пак част от себе си.
    Прилича на един друг холдинг тая система.
    Просто го констатирам, без мнение в коя да е посока.
    Нямам никакви препоръки!
    Прилича ми на висш пилотаж в счетoводството с артии И от мен - без препоръки!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
      Каква е цената? Колко пари ще се източат от многострадалното холтче?
      Не знам колко ще се източат, ама новия акционер в Дару Кар, визирам Блубиърд трябва да вкара 5 мил. според решението на ОСА.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • EUBG - Радост Свиркова

        Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
        Т.е. собственика притежава пак част от себе си.
        Прилича на един друг холдинг тая система.
        Просто го констатирам, без мнение в коя да е посока.
        Нямам никакви препоръки!
        Ами че това е добра новина.Развиват се хората,възприемчиви са,учат се от безусловно най-добрите.

        Коментар


        • какво кудкудякате???
          просто Дару се влива в
          холда zаедно с боса си.
          холда пе4ели като приходи.
          това е равносметката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от La_Polo_Loco Разгледай мнение
            Собственика на Дару купи 20% от Еврохолд сега Еврохолд придобива Дару не знам за колко и никой и не казва
            Т.е. собственика притежава пак част от себе си.
            Прилича на един друг холдинг тая система.
            Просто го констатирам, без мнение в коя да е посока.
            Нямам никакви препоръки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
              Каква е цената? Колко пари ще се източат от многострадалното холтче?
              Колкото и да са, все са им кяр

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Каква е цената? Колко пари ще се източат от многострадалното холтче?
                Собственика на Дару купи 20% от Еврохолд сега Еврохолд придобива Дару не знам за колко и никой и не казва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от La_Polo_Loco Разгледай мнение
                  Да КЗК разрешава придобиването на Дару Кар от Авто Юниън.
                  Каква е цената? Колко пари ще се източат от многострадалното холтче?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                    Излязло е решение от КЗК за сделката по придобиване на ДаруКар.
                    Да КЗК разрешава придобиването на Дару Кар от Авто Юниън.

                    Коментар


                    • Излязло е решение от КЗК за сделката по придобиване на ДаруКар.
                      Не-заслужил инвеститор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                        Четейки изявите на тукашните певци в темата "Оптимизъм",ме обхваща възхищение от завидната им духовна енергия.
                        Страшна им е духовната енергия...
                        http://www.youtube.com/watch?v=aTcSi7c06oc
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • EUBG - Радост Свиркова

                          Четейки изявите на тукашните певци в темата "Оптимизъм",ме обхваща възхищение от завидната им духовна енергия.В сметките са по-талантливи и от престарелите евреи.Като волните им упражнения за "радостта свиркова".
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Тук май са избрали да свършат болезнено, в дълга агония.
                            Бе те инвеститорчетата ще го отнесат, но не знам откъде се взе тоя садизъм в мениджмънта...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                              Ами то тези действия са признак на желание за потулване на истинското състояние. А че то ще лъсне рано или късно, е повече от ясно.
                              според теб какво ще замажат с тези цени на етропала и форм...или по-скоро с колко...щото като ви слуша човек дупката е за десетки милиони...та ми е интересно на колко изчисляваш ефекта край на месец при въпросните 2 позиции
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                яд ли те е
                                Ами то тези действия са признак на желание за потулване на истинското състояние. А че то ще лъсне рано или късно, е повече от ясно.

                                Коментар

                                Working...
                                X