IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

    След златен лев, точно па в тия л***а ли се заигра ?

    Еее, не се заигравам, но ! Въпросът ми е принципен, а и след тези цени през март така и не последва презаписване, а е трябвало,- не мислиш ли?
    Може би защото са си вътрешни сделки, да не подлежат на 30%-ната гелотина от цената на затваряне. А за лева ,- той за мен си е ЗЛАТЕН от лято 2014то=>от90хилки през три занулявания, а може и пак да го заиграя ... знае ли човек кога ще му дойде апетита

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      А това репо защо не гръмна на 20,03,20 и 23,03,20г. като затвари пазара на 0,75лв/акц.???

      • На 28.04.2020 г. – Първоначална покупка по репо сделка на 1 239 050 бр. акции при единична цена от 0,73 лв. и падеж на 28.10.2020 г. с цена на обратно изкупуване от 0,748554 лв.;

      Еврохолд България АД-София
      Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:27

      Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
      Прикачени файлове: Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
      След златен лев, точно па в тия л***а ли се заигра ?

      Коментар


      • Инта, първия ти линк май не показва, където си искал.
        Репото от втория мисля е ОК.
        Пък и да не беше, явно хората си познават пазара, и не ги притеснява

        Коментар


        • А това репо защо не гръмна на 20,03,20 и 23,03,20г. като затвари пазара на 0,75лв/акц.???

          • На 28.04.2020 г. – Първоначална покупка по репо сделка на 1 239 050 бр. акции при единична цена от 0,73 лв. и падеж на 28.10.2020 г. с цена на обратно изкупуване от 0,748554 лв.;

          Еврохолд България АД-София
          Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета16:27

          Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година
          Прикачени файлове: Уведомление по чл.19, пар.3 от Регламент (ЕС) №596/2014 на Европейския парламент и на Съвета от 16 април 2014 година

          Коментар


          • Е... това беше! Тапата вече я няма! Холдът може вече да си нагласи цената така, както си я иска...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Благодаря на шефовете на еврохолд и на експат че. Вчера в тези тежки времена на корона вирус ни дадоха възможност да спечелим!
              Благодаря за грижата към нас дребните спекуланти!
              дано са повече хората като вас!
              Сериозно ли?!?

              Коментар


              • Благодаря на шефовете на еврохолд и на експат че. Вчера в тези тежки времена на корона вирус ни дадоха възможност да спечелим!
                Благодаря за грижата към нас дребните спекуланти!
                дано са повече хората като вас!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Браво на еврохолд вторият мажоритар който излезна да подкрепи акцията СК...хайде и другите!
                  Тук внимателно ,че някой ще глътне водица......Има още 320 К в Малкия мук..... и мисля че ще има доста наградени със водичка....а и днес е ден на ПФ за балансиране... Защо не продава ли....ами може и договорка да има ....за следващите дни.

                  Коментар


                  • Браво на еврохолд вторият мажоритар който излезна да подкрепи акцията СК...хайде и другите!

                    Коментар


                    • ФондЪт явно е решил да си запази акциите тук за следващото ребалансиране... Щото то вътре, вънка, вътре, вънка... така се случват нещата в БГ! Дето тая работа мяза на оная работа...

                      Коментар


                      • Даааа... Явно преговорите между Господата и Никиту не са лесни... И още нищо не са "родили"! Дано и някои други събития не съвпаднат с продажбата на фонда, примерно гръмването на някое сериозно репо, че тогава наистина ще стане мазало в надпреварата за търсене на оферти купува за количествата...
                        Без препоръки и т.н, разбира се! За каквото и да било!

                        Коментар


                        • А дали АЙСБЕРГА на 0,80 лв. не са акциите на Софикс фонда?!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Е нека и аз да кажа моята прогноза която е между 0.60-0.70,ще си приберат акциите на ниска цена и после пак ще си я напомпат

                            СТАВА ! - казваш "презаписа" не е проблем за тях

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              В дъното на поста ми е мисълта, че Никито им изви ръцете в 17,00ч. и утре ще правят нови залози, а и изкупуване-защита ще бъдат пак на поисканата от него цена. С две думи целта оправдава и средствата! Очаквам сделка 0,85/0,95 , която не са чули господата от Ев.Х.
                              Е нека и аз да кажа моята прогноза която е между 0.60-0.70,ще си приберат акциите на ниска цена и после пак ще си я напомпат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                По спомен Старком имат репа с акции на Еврохолд около 90 ст. за към то 1,5мил акции......никъде не съм видял да са ги затворили

                                В дъното на поста ми е мисълта, че Никито им изви ръцете в 17,00ч. и утре ще правят нови залози, а и изкупуване-защита ще бъдат пак на поисканата от него цена. С две думи целта оправдава и средствата! Очаквам сделка 0,85/0,95 , която не са чули господата от Ев.Х.

                                Коментар

                                Working...
                                X