IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    БЛУБЕЪРД ИНВЕСТМЪНТС ЛТД....


    Чел ли си приказката за Синята брада като малък?
    Съвпадението е много интересно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
      Защо да е случайност. Според мен, Няма такова нещо в този случай.
      В кой случай, с Уникредит ли ? Акцията е силно подценена, за мен!

      Пък ако е за проспекта, с цената скача и качеството

      Коментар


      • Да, отбор от сой. Цацата ще плува около акулите
        Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

        Коментар


        • Тук си хванахте партньори мечта - Бриго Аспарухов, Атанас Тилев... Успех

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            и Б.*А* e там
            Искреността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора!

            Коментар


            • https://public.brra.bg/Documents/Ret...1405099ae0be0a
              Не-заслужил инвеститор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Ами, то от няколко години, по случайност, малко са еб.ни нещата по пазарите. Например, Уникредит чини 4 злоти днес във Варшава, или към един холд, та всичко с времето си.

                ПС За мен този проспект е доста по-интересен от миналия.
                Защо да е случайност. Според мен, Няма такова нещо в този случай.
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                  Незнам, пичове, ама тука що пари се изпотрошиха да се крепи цената и да се подържа акцията на цени доста високи (предвид другите акции).....чак им се чудя на глупаците вкарали се в този филм
                  П.П. Глупакът може и да се окажа аз, ама надали ...
                  Мисля, че подобно отрезвяващо мнение можеше да изкара и споменЪ. Но Браво, хане. Поздравления за прозрението !
                  Не е препоръка
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Незнам, пичове, ама тука що пари се изпотрошиха да се крепи цената и да се подържа акцията на цени доста високи (предвид другите акции).....чак им се чудя на глупаците вкарали се в този филм
                    П.П. Глупакът може и да се окажа аз, ама надали ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                      Така е. А какъв ли ще е проспекта след 6 месеца за следващата емисия?
                      Ми, на 2.25 е прогресията

                      Ти, по какъв повод се вълнуваш, апропо

                      Да поздравиш, предполагам, но ако ще записваш и нещо не ти е ясно, ако мога да помогна съм на разположение

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                        Ами, то от няколко години, по случайност, малко са еб.ни нещата по пазарите. Например, Уникредит чини 4 злоти днес във Варшава, или към един холд, та всичко с времето си.

                        ПС За мен този проспект е доста по-интересен от миналия.
                        Така е. А какъв ли ще е проспекта след 6 месеца за следващата емисия?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                          Софарма са се залиствали от няколко години ...
                          След тях, да не останат назад, се залистваха монбат, енемона, еврохолда...
                          Кое от изброените е листнато ?!
                          Ами, то от няколко години, по случайност, малко са еб.ни нещата по пазарите. Например, Уникредит чини 4 злоти днес във Варшава, или към един холд, та всичко с времето си.

                          ПС За мен този проспект е доста по-интересен от миналия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            не е зле да помислиш и да попрочетеш преди да пишеш смислени коменатари като горния



                            5. Предстои листване на чужда борса...
                            Софарма са се залиствали от няколко години ...
                            След тях, да не останат назад, се залистваха монбат, енемона, еврохолда...
                            Кое от изброените е листнато ?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                              Кое е това другото ,само не ми стана ясно ....
                              когато се набляга на финансови трикове ,а не се развива дейността за която е създадена и то доста време вече ще ме извиняваш ама нищо хубаво не виждам ,с това разводняване на капитала реалната цена на акцията не бива да бъде повече от 50-60 ст.
                              не е зле да помислиш и да попрочетеш преди да пишеш смислени коменатари като горния

                              1. финансови врътки или не факт е, че поизчистиха структурата и оставиха лизинга,застраховането, колите и еврофинанса в холдинга

                              2. погледни за 2011 колко са продадени нови коли, после извади от числото 6000 реекспорт (холда мисля няма) после пак сравни остатъка с продадените от автото коли и кажи дали са по-зле от пазара.

                              3. евроинс макар и с компенсиране по линия на ръст на ГО отчита приличен ръст за 2011

                              4. Прочети в проспекта, че планират инвестиции и разширяване на застрахователния бизнес.

                              5. Предстои листване на чужда борса...

                              6. Реализираха успешно увеличение на капитала, когато всички казваха , че ще се провалят ....мисля, че и предстоящото увеличение ще е ОК

                              7. Привлякоха инвеститор (партньор) , който влезе с има няма 25 милки във времена, когато всеки лев е равен на 5 преди кризата

                              8. Въпреки, че доста 'специалисти' предричаха скоропостижен фалита ...в крайна сметка не само, че не фалираха, ами и структурата на дълга им се подобри.

                              кое от гореизброените е 'не по дейността'

                              ама друго си е да кажеш холдинга трябва да струва 50-60 стинки...

                              поздрави и успех
                              Last edited by bertram; 18.10.2011, 12:51.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Кое е това другото ,само не ми стана ясно ....
                                когато се набляга на финансови трикове ,а не се развива дейността за която е създадена и то доста време вече ще ме извиняваш ама нищо хубаво не виждам ,с това разводняване на капитала реалната цена на акцията не бива да бъде повече от 50-60 ст.




                                Първоначално изпратено от HPQ Разгледай мнение
                                Холдингът си го бива.
                                Проблема е че няма достатъчно приходи и печалба да струва дори и левче. Перспективите за близко бъдеще също са мрачни особено като говорим за автомобилния сектор, в т.ч. продажби, застраховки и лизинг и т.н. Има и още нещо Евро финанс, но и посредникът май е на загуба, защото бизнеса им намаля и обслужват само вътрешногрупови транзакции, вероятно, платени с дребни стотинки. Не е за пренебрегване и изключителната задлъжнялост на групата, в т.ч. банкови заеми, облигационни емисии и прочее. За притеснение си остават и застраховките на чужди за групата облигации като просрочената Интеркепитал проп. дев. и Изт. газова компания.
                                Иначе другото е ОК, ако има друго ?????

                                Коментар

                                Working...
                                X