IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    Чичка,
    не знам какви рани ближеш в холда, но твоето вече почва да прилича на болестно състояние при това в напреднл стадий. Прежалвай загубите и стига си творил подобни сърцераздирателни постове под влияние на алкохол.

    Поздрави
    Раните отдавна ги излекувахме ,благодарение на твоят приятел Forex Master, лекарството първо се казваше : тарикатски лихви , много тарикатски умнико ,сега умнико сменихме лекарството: новото лекарство се казва ЗЛАТО !!!!
    Ти май леко злобееш ЧИЧКА ??????Злобееш ,че ужасно закъсня !!!!
    Май заложи на тъпаците ,които ,нямайки кинти ,казваха : ами ако се открие ново находище на злато ,което на практика се гребе с лопатата ???
    Еми няма скоро да се отккрие, Европа и САЩ ,ще печатат като луди ,за да могат да тушират социалните недоволства, тъпаците ще продължават да плещат ,че златото ще пада , bertram, ще продължава да говори за алкохол !! ХИ -ХИ ХИ !!!
    поздрави!
    п.п. а защо пиша в холда :
    цитат : Forex Master " тук концентрацията на хора с маниакална депресивност е най -голяма"
    Last edited by 4i4ko Pari4ko; 05.10.2012, 00:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
      Чичка,
      не знам какви рани ближеш в холда, но твоето вече почва да прилича на болестно състояние при това в напреднл стадий. Прежалвай загубите и стига си творил подобни сърцераздирателни постове под влияние на алкохол.

      Поздрави
      А мене като ме наиграхте да участвам в аукциона на енергопро, аз колко алкохол трябва да изпия? Колко спокойно си беше на имотите....

      Коментар


      • Чичка,
        не знам какви рани ближеш в холда, но твоето вече почва да прилича на болестно състояние при това в напреднл стадий. Прежалвай загубите и стига си творил подобни сърцераздирателни постове под влияние на алкохол.

        Поздрави
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Не се подмазвай, печалбите не са за хора като теб, нямаш психика за подобни!

          Най-добре е да се отдадеш на земеделие или друг спокоен бизнес, където стресът няма да те мъчи толкова
          Подмазваш се ти цървул ,просто ти истерично написа 6188 поста,мазнейки се на хората да купуват изгърбената ти акция eu bg :9 лева /акция , купена и яростно защитавана от тебе prodigal ,корк и друга сволачь!!!!!!!
          аз цървул написах :576 поста ,в огромната си част заклеймявайки цървули като тебе , цървули ,които гледат как да прецакат неорентираният спекулант ,та белкин той се набута на измислени акции , за да можеш ти НИЩОЖЕСТВО да се освободиш от акциите на своята лакомия !!!!!!
          И за да е пълен ЦИРКЪТ ,цървул скапан , ти prodigal,ти и твоята банда неудачници от 3 години плещите за фундамент ,за отчети ,за перспективи и други ала бала !!!!!! При положение ,че и циганетата в България разбраха ,че в България фондова борса -НЕМА !!!!!!!
          Тъжно , много тъжно ,ясно е че не си прост ,явно си се възползвал от старото образование.На практика ,обаче си остана прецакан цървул с6188 поста !!!!
          Моят съвет е ,ако може да преобразуваш енергията си за писане на безмислени ,глупави на моменти постове ,в нещо по-рационално,
          /да речем:особеностите на българският национален риболов /

          П.П.колкото до мен цървул скапан,дай 300 кинта на специалист ,за да ти обади от от кой мейл ти пиша !!! ТОЛКОЗ !!!
          остани си със здраве !!!! Вярвам ,че е останало нещо хубаво в теб !!!!
          Last edited by 4i4ko Pari4ko; 05.10.2012, 00:19.

          Коментар


          • [QUOTE=4i4ko Pari4ko;1059316702][/COLOR]


            прав си НОК ,грешката е вярна ,БИТКАТА СИ Е БИТКА ,
            прецаквацията за ИНВЕСТИТОРИТЕ ,на бфб си е факт !!!!!
            .................................................. .......

            чиче, избърши си пяната от устата и си пий хапченцата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
              професионална завист ли усещам
              Що, и те ли са скучаещи спекуланти като мен?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                В ДФ на Актива са налети около 4 милиона. Горе долу толкова е лимита на Бъдеще. Така че мисля е ясно кой е "инвеститора", купил акции за по 200-400 хиляди лева по няколко позиции.
                Тъй де - няма само вие да трошите чужди пари.
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                  В ДФ на Актива са налети около 4 милиона. Горе долу толкова е лимита на Бъдеще. Така че мисля е ясно кой е "инвеститора", купил акции за по 200-400 хиляди лева по няколко позиции.
                  професионална завист ли усещам
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • В ДФ на Актива са налети около 4 милиона. Горе долу толкова е лимита на Бъдеще. Така че мисля е ясно кой е "инвеститора", купил акции за по 200-400 хиляди лева по няколко позиции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                      Аз чух за 10 кинта търгово.. на ябълки де, от твоят сорт
                      Гладна кокошка просо сънува.

                      ПП
                      Проди, ама как само те насмете чичко паричко ааа?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Още е неофициална.
                        Но гледам проди се е появил, та може да се смили и да пусне нещо.
                        Аз чух за 10 кинта търгово.. на ябълки де, от твоят сорт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                          Дай един линк за невежите. Имам чувство, че може да има омазани инвеститори в омазана ситуация Не е препоръка
                          Още е неофициална.
                          Но гледам проди се е появил, та може да се смили и да пусне нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i4ko Pari4ko Разгледай мнение
                            [/COLOR]

                            защо ПРОДИГАЛ ,не кашира огромните печалби , до които се беше добрал ,чрез добронамерени и псевдонаучни публикации във форумът!
                            Не се подмазвай, печалбите не са за хора като теб, нямаш психика за подобни!

                            Най-добре е да се отдадеш на земеделие или друг спокоен бизнес, където стресът няма да те мъчи толкова

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от NOK Разгледай мнение
                              Чичо Кинта, битката е при Гредетин, а Гренадина е за коктейли. Не бъркай компютри с компоти



                              прав си НОК ,грешката е вярна ,БИТКАТА СИ Е БИТКА ,
                              прецаквацията за ИНВЕСТИТОРИТЕ ,на бфб си е факт !!!!!


                              нерде ГРЕНАДИН ,нерде ГРЕДЕДИН !!!!!!!!


                              това е все едно ,да вярваш в
                              наука ,свобода , free floate на БФБ ,
                              справедливост ,покачване на акциите на БФБ ,
                              ПЪК СЪЩЕВРЕМЕННО ДА ВЯРВАШ НА ПРОДИГАЛ ,КОРК,ИМПЕ ,ПЕПИ ,СIMRU
                              , ПОЛКИ и др. СВОЛАЧ !!!!!!!!

                              п.п. иначе благодаря за справедливата забележка !!!!
                              просто емоцията ,която
                              имам към ИЗМАМНИЦИТЕ , тя просто натделя, над историческите факти .
                              СОРИ !!!!!!!


                              това ,не пречи отново да задам въпроса :

                              "бедни ,бедни МАКЕДОНСКИ ,защо не умря при ГРЕДЕТИН ??????"""""


                              квинтесенцията ,цървули е защо ПРОДИГАЛ ,не кашира огромните печалби , до които се беше добрал ,чрез добронамерени и псевдонаучни публикации във форумът !

                              отговорът , цървули е :

                              от алчност !!!

                              вие цървули какво желаете :
                              –да ви оноди спец по собственото си прецакване ????
                              –да се онодите сами ,защото ,така ви е КЕФ !!!!

                              КЪМ ТОЗИ РЕД НА МИСЛИ бих добавил последно :
                              "критикувай смело и си стегаи багажа за село " - СОРИ ПОВЕЧЕ МОДИ НЕ ДАВА !!!
                              Last edited by 4i4ko Pari4ko; 18.09.2012, 04:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                                Абе къде е кимру да каже новината.
                                Дай един линк за невежите. Имам чувство, че може да има омазани инвеститори в омазана ситуация Не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X