IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кремиковци (4KW / KREM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Слушам и не вярвам на ушите си, в НС по предложение на Атака, се обсъжда проект за възстановяване от държавата на Кремиковци.
    Това ми разсъждение не е препоръка.

    Коментар


    • Дано админите никога не трият тази тема.Винаги като попрочета малко и ми става забавно.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Набира се.Чувам ,че е доста интересен персонала .

        Коментар


        • Някой да знае повече за набирането на персонал за 1700.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
            Смеехме се ние на теорията му,ама проф. Каро си е имал ясен поглед в бъдещето...

            А бе,аз друго искам да попитам..Кой,по всички видове дяволи,му плаща БФБ-ейската такса на туй чудо..
            А за тази година как е с таксата...

            Коментар


            • КОЙ ,КОЙ , КОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Не си ме разбрал. Аз не коментирам възможността заводът да започне да работи отново. Всичко е възможно и тук съм съгласен с теб.

                Само твърдя, че ДРУЖЕСТВОТО 4KW вече няма активи и каквото и да почне да работи на площадката, то няма да е собственост на акционерите в 4KW, т.е. няма да им носи печалба. Коментарът ми беше относно идеите ти, че някакви си разрешения и квоти щели били да бъдат използвани. Това вече е утопия. Който (и ако има такъв) реши да пуска завода, той ще си оправи и разрешенията. Освен това, дори и хипотетично да предположим, че може да се извърши "продажба" на такива, то парите автоматично ще отидат в масата на несъстоятелността, т.е. в кредиторите, а не в акционерите. Така че 4KW отдавна е една "чиста" акция. (Господ здраве да му дава на ненадминатия проф. Каро)
                Смеехме се ние на теорията му,ама проф. Каро си е имал ясен поглед в бъдещето...

                А бе,аз друго искам да попитам..Кой,по всички видове дяволи,му плаща БФБ-ейската такса на туй чудо..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                  От ситуацията в света днес не си вярвам много , но е възможен и е реален вариант . Затова съм писал че зависи от това каква е целта . Представи си че световната икономика и в частност европа се върне към устойчив разстеж , което според мен ще стане в края на следващата година , Тогава нещата ще изглеждат по различен начин и риска от загуба на инвестиция от безкрайно голям ,да стане приемлив .а и 4KW ще може да се пусне до една година .Само трябва да си намерим стратегически инвеститор . Всичко може и да е разстягане на локуми от страна на Томов .
                  Не си ме разбрал. Аз не коментирам възможността заводът да започне да работи отново. Всичко е възможно и тук съм съгласен с теб.

                  Само твърдя, че ДРУЖЕСТВОТО 4KW вече няма активи и каквото и да почне да работи на площадката, то няма да е собственост на акционерите в 4KW, т.е. няма да им носи печалба. Коментарът ми беше относно идеите ти, че някакви си разрешения и квоти щели били да бъдат използвани. Това вече е утопия. Който (и ако има такъв) реши да пуска завода, той ще си оправи и разрешенията. Освен това, дори и хипотетично да предположим, че може да се извърши "продажба" на такива, то парите автоматично ще отидат в масата на несъстоятелността, т.е. в кредиторите, а не в акционерите. Така че 4KW отдавна е една "чиста" акция. (Господ здраве да му дава на ненадминатия проф. Каро)
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • От ситуацията в света днес не си вярвам много , но е възможен и е реален вариант . Затова съм писал че зависи от това каква е целта . Представи си че световната икономика и в частност европа се върне към устойчив разстеж , което според мен ще стане в края на следващата година , Тогава нещата ще изглеждат по различен начин и риска от загуба на инвестиция от безкрайно голям ,да стане приемлив .а и 4KW ще може да се пусне до една година .Само трябва да си намерим стратегически инвеститор . Всичко може и да е разстягане на локуми от страна на Томов .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                      Тука има един момент от издадени лицензии , разрешителни , квоти за въглеродни емисии,еко разрешителни и т.н. са си доста сериозни като пари за да се издадат нови и по-важното е че са много продължителни в времето . От тук зависи каква е целта . Ако искат да стартират производство в кратки срокове няма как да стане без 4KW .
                      Вярваш ли си като го пишеш това?
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Само не мога да разбера какво значение има дали ще заработи този завод .... некои хора тук явно не правят разлика между дружеството Кремиковци АД (4KW/KREM) и завода "Кремиковци". Не е зле да прочетат първо трудовете на великия проф. Каро.
                        Тука има един момент от издадени лицензии , разрешителни , квоти за въглеродни емисии,еко разрешителни и т.н. са си доста сериозни като пари за да се издадат нови и по-важното е че са много продължителни в времето . От тук зависи каква е целта . Ако искат да стартират производство в кратки срокове няма как да стане без 4KW .

                        Коментар


                        • Само не мога да разбера какво значение има дали ще заработи този завод .... некои хора тук явно не правят разлика между дружеството Кремиковци АД (4KW/KREM) и завода "Кремиковци". Не е зле да прочетат първо трудовете на великия проф. Каро.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                            Ако почнат да се строят газопроводи и нефтопроводи може и да има шанс да заработи този завод.
                            Ти знаеш ли от каква стомана се правят тръбите? Не знаеш. Трай си тогава.

                            А има и още нещо, наречено просто тройно правило:

                            Производство на 100 000 тона на месец = break even
                            Производство на 30 000 тона на месец = X

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                              Приготвят си супа! В огромно количество! А после ще има много духане...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Кво става тука качихте я двойно бе......
                                Приготвят си супа! В огромно количество! А после ще има много духане...

                                Коментар

                                Working...
                                X