IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кремиковци (4KW / KREM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jesik@abv.bg Разгледай мнение
    Последно обжалване.Въпросът е кога ще се произнесе апелативният съд
    Срока е 7 дни също и изтича на 07.09(09.07 за по точно)!
    Много хора ме мразят за това, че давам точна и вярна информация и те това не го разбирам, ЗАЩО БЕ ХОРА?!
    Last edited by badboy333; 06.09.2011, 19:00.
    Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

    Коментар


    • Последно обжалване.Въпросът е ога ще се произнесе апелативният съд
      jesik

      Коментар


      • Това последното обжалване ли е ? И кога ще излезне решението в търговския регистър ?

        Коментар


        • В какъв срок трябва да заседава апелативния съд по жалбите на оспорващите.Кога трябва да чакаме обявление в търговския регистър?
          jesik

          Коментар


          • Ivo Valchev, предложи на лични къде искаш да се срещнем но не спами във фейсбук, хората ги интересува как да си вземат парите, а не твойте глупости да се правиш на велик.Е не си велик, има други които манипулират и обжалват въпреки, че нямат права.

            Също така смелчаго що не си си сложил снимката в профила а
            Last edited by badboy333; 04.09.2011, 18:09.
            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
              Обжалвал е адвокат а не НАП, но всичко си е в реда на нещата, едно е да искаш да получиш нещо друго е да ти се даде баз да имаш право!
              г-н Ivo Valchev, не е моя адвокат а адвокат който е 14 поред във вземанията.Аз нямам адвокат
              Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от taliban Разгледай мнение
                Право на обжалване имот само теэи които са обжалвали и на първа инстанция . Решението на съда заедно с мотивите може са се прочетат в търговския регистър. Защо си мислите че сега ще има друго решение
                Обжалвал е адвокат а не НАП, но всичко си е в реда на нещата, едно е да искаш да получиш нещо друго е да ти се даде баз да имаш право!
                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gk1991 Разгледай мнение
                  Колеги,време е да сменим стила на поздравите.
                  ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ поздрав за компанията и по специално...,той си знае.

                  http://www.vbox7.com/play:36f457a197
                  хаха нещо за душата
                  Has Been Ignored!!!

                  Коментар


                  • Колеги,време е да сменим стила на поздравите.
                    ИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ поздрав за компанията и по специално...,той си знае.

                    http://www.vbox7.com/play:36f457a197

                    Коментар


                    • Нека съм Ви полезен с още малко информация относно делото за парите Ви !

                      Ти на това полезна информация ли му викаш?Аз му казвам злорадстване,интригантстване и ред други.Не знам чий го крепиш тук,но не си ни полезен.С абсолютно нищо.В същност и никой не ти иска мнението,бъди сигурен в това.
                      Ако смяташ,че само ти можеш да пишеш сценарий,много се лъжеш,та нема нужда да ни го разказваш,като ние сме го писали.
                      Не знам как да се обръщам към теб,като съществително ли-ЧУПКА,като глагол ли-ПРАВЯ ЧУПКА,или прилагателно-ОБРАТЕН, от буквалния превод ВРЪЩАМ,на аватара,който си си сложил return ,та защо не се чупиш?
                      Мястото ти не е тук.
                      Аман от такива като теб,които искат да променят света с думи.Издавай книги.
                      Бил се противопоставил на еврото, е добър ден,и ние се противо,всъщност само си дрънкахме.Ти какво направи лично.И не ми се бий в гърдите,аз,аз,аз.
                      И,още нещо,не класифицирай народа отделно от себе си,виж къде си ти,огледай се.
                      Пак ще цитирам колежката:Жалко за децата ти,вкъщи имат баща,който само мъти главите на хората,злорадства,а всъщност нищо конкретно не прави.
                      Намирисваш ми на дребна душица, а интуицията ми не ме подвела до сега.
                      Last edited by gk1991; 03.09.2011, 12:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jesik@abv.bg Разгледай мнение
                        НАП не е ли българска институция.Предлагам да съберем по 50 лева от всички работници и да ги дадем на нап за да се спукат и да спрат с обжалванията.
                        Адвокатите обжалват за да си оправдаят хонорарите а НАП се храни и с вашите пари.

                        Коментар


                        • За вредата от ползата

                          Първоначално изпратено от Return
                          Нека съм Ви полезен с още малко информация относно делото за парите Ви !

                          НАП обжалва , има и още няколко възражения 5 или 6 , но то и едно стига , за да се продължи протакането и чакането , за което вече нееднократно предупреждавах !
                          Така че засега приберете тиганите !
                          Знаеш ли колко много бивши металурзи не доживяха да получат парите си , недей да тормозиш повече хората, аман от компетентни черногледци

                          Коментар


                          • Бла бла бла 2

                            Първоначално изпратено от Return
                            Нека съм Ви полезен с още малко информация относно делото за парите Ви !

                            НАП обжалва , има и още няколко възражения 5 или 6 , но то и едно стига , за да се продължи протакането и чакането , за което вече нееднократно предупреждавах !
                            Така че засега приберете тиганите !
                            Право на обжалване имот само теэи които са обжалвали и на първа инстанция . Решението на съда заедно с мотивите може са се прочетат в търговския регистър. Защо си мислите че сега ще има друго решение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
                              Има пари и пари , ти не се ври при тез пари дето не те засягат.
                              Краде се и ще се краде от народа прост и загубен за това иде реч иначе Банков е железен кото винкело Пернишки и изстрадалия кремиковски работник ще си вземе парите.
                              Благодаря за уточнението!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maiky Разгледай мнение
                                Бай "Онзи", преди три дни точно Ти определи дните за получаване на парите. А сега ни говориш за парите които са се изпарили.
                                Имам питане.За едни и същи пари ли става дума?
                                И ако да,знаеш ли какво пишеш? Ако знаеш, прочиташ ли го?
                                Благодаря!
                                Има пари и пари , ти не се ври при тез пари дето не те засягат.
                                Краде се и ще се краде от народа прост и загубен, за това иде реч, иначе Банков е железен кото винкело Пернишки и изстрадалия кремиковски работник ще си вземе парите.
                                Last edited by badboy333; 03.09.2011, 02:49.
                                Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                                Коментар

                                Working...
                                X