IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    А за ония 2 мил. дето затриха в КТБ правиха ли конкурс?


    http://x3news.com/download/?id=263980
    Тва верно е много готино. Убеден съм че затритите мангизи също с обществена поръчка са постъпили в КТБ.

    Коментар


    • Корпоративен календар на БФБ-София АД за 2015 г.


      Дата на оповестяване

      Дейност / Документ

      Медия


      ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ
      четвъртък, 29 януари 2015 г. Междинен отчет за четвъртото тримесечие
      петък, 27 февруари 2015 г. Консолидиран междинен отчет за четвъртото тримесечие
      понеделник, 30 март 2015 г. Одитиран годишен финансов отчет
      петък, 24 април 2015 г. Документ по чл. 82б, ал.1 от ЗППЦК
      вторник, 28 април 2015 г. Консолидиран годишен финансов отчет
      сряда, 29 април 2015 г. Междинен отчет за първото тримесечие
      четвъртък, 30 април 2015 г. Среща с инвеститорите
      четвъртък, 28 май 2015 г. Консолидиран междинен отчет за първото тримесечие
      петък, 29 май 2015 г. Обявяване на покана за ОСА в Търговския регистър.
      Изпращане на поканата и материалите в КФН.
      Публикуване на поканата и материалите на интернет страницата на Борсата.
      вторник, 30 юни 2015 г. Провеждане на ОСА (предварителна дата)
      четвъртък, 02 юли 2015 г. Уведомление относно вида и размера на дивидента (ако е взето такова решение)
      понеделник, 06 юли 2015 г. Представяне на протокол от ОСА и Уведомление за упражняване на гласове в ОСА чрез представители
      вторник, 28 юли 2015 г. Междинен отчет за второто тримесечие
      четвъртък, 27 август 2015 г. Консолидиран междинен отчет за второто тримесечие
      сряда, 28 октомври 2015 г. Междинен отчет за третото тримесечие
      петък, 27 ноември 2015 г. Консолидиран междинен отчет за третото тримесечие



      http://www.bse-sofia.bg/?language=bg...porateCalendar
      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

      Коментар


      • след 9:50мин

        Коментар


        • А за ония 2 мил. дето затриха в КТБ правиха ли конкурс?

          Предмет на настоящата поръчка е избор на кредитна или финансова институция за предоставяне на финансова услуга „отворен депозит” в размер на 600 000 /шестотин хиляди/ евро за срок от 3 /три/ месеца.
          http://x3news.com/download/?id=263980

          Коментар


          • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
            A добър ден
            Ти що мислш че акцията е под вода и не мое да изплува
            Под вода ?
            При мултипъли двойно по надути от топ американски биотех ...
            Плюс това с топ мажо мосю Черешков

            Коментар


            • [QUOTE=misanthrope;1059744052]Абе момци вие от къде падате бе


              ДОБРЕ КАЗАНО - Сега осветли и поставените свише задачи пред Менда и Горанов за намиране на финанциране до края на 2015г по затворените "ПЪТЕКИ"
              Last edited by inta53; 18.12.2014, 13:33.

              Коментар


              • дали са некомпетентни или некадарни незнам но е факт че са били там парите им за разлика от други дружества на бфб които също имат кешови позиции. това държавното управление то показва само по себе си колко професионално се управляват парите на даржавните дружества. Какво ли се очаква да бъде управлението на парите които ще пренасочат от ПОД всеки да си прави изводите.


                Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                Абе момци вие от къде падате бе
                1) Какво за потенциала? Имате предвид как не са предвидили какво ще стане с КТБ?
                Чекайте бе златни, знаете ли колко способни и информирани хора, дори разполагащи ( предполагам) с вътрешна информация и от банката и от МФ и от БНБ изгореха там.
                Ако Костов и Стоян Александров не са могли да предвидят срива, то аз не виждам кой би могъл да бъде обвиняван, че си е държал парите там.
                2) БФБ е 50% държавна http://www.bse-sofia.bg/?page=Management
                Избирането на съвет на директорите е луда битка между разни лобита и както се сещаш директорите едва ли са съвсем независими при вземане на такива решения (всъщност на всякакви решения)
                3) Лично познавам единия от директорите и мога да ти кажа, че е всичко друго но не и некомпетентен и некадърен. Има много черти, заради които не го харесвам, но работата си разбира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  смятай какав потенциал имат тези които я ръководят ако наистина е така. и то се предполага че що годе трябва да имат някакви познания
                  Абе момци вие от къде падате бе
                  1) Какво за потенциала? Имате предвид как не са предвидили какво ще стане с КТБ?
                  Чекайте бе златни, знаете ли колко способни и информирани хора, дори разполагащи ( предполагам) с вътрешна информация и от банката и от МФ и от БНБ изгореха там.
                  Ако Костов и Стоян Александров не са могли да предвидят срива, то аз не виждам кой би могъл да бъде обвиняван, че си е държал парите там.
                  2) БФБ е 50% държавна http://www.bse-sofia.bg/?page=Management
                  Избирането на съвет на директорите е луда битка между разни лобита и както се сещаш директорите едва ли са съвсем независими при вземане на такива решения (всъщност на всякакви решения)
                  3) Лично познавам единия от директорите и мога да ти кажа, че е всичко друго но не и некомпетентен и некадърен. Има много черти, заради които не го харесвам, но работата си разбира

                  Коментар


                  • смятай какав потенциал имат тези които я ръководят ако наистина е така. и то се предполага че що годе трябва да имат някакви познания

                    Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                    A добър ден
                    Ти що мислш че акцията е под вода и не мое да изплува

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Вярно ли е, че БФБ има 2 млн. в КТБ?
                      A добър ден
                      Ти що мислш че акцията е под вода и не мое да изплува

                      Коментар


                      • Вярно ли е, че БФБ има 2 млн. в КТБ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Сърцето ми се къса като се сетя къде щяхме да бъдем, ако не бяха простотиите им. Борисов, Дянков, Цацаров, Орешарски, Чобанов, Мавродиев, Пеевски.... а бе всички ми дължат пари и все повече стават длъжниците, и никой засега не се издължава.
                          +1 Бе твърде хубаво, за да е истина. БГ.. Сега ми обясняват, че то било нормално, когато печеля, да очаквам, че нещо не е наред, такива лихви, разбираш ли, не давали и на Кайманите .... ама и такива простотии не правят
                          Only in BG нямаш право да бъдеш добре!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                            .....
                            Аз за какво в една камара тези мрънкам срещу некадърните ни политици - защото тяхната некадърност ми пречи на моите печалби - удря ме по джоба и то яко. Макар и само потенциално в момента.
                            Сърцето ми се къса като се сетя къде щяхме да бъдем, ако не бяха простотиите им. Борисов, Дянков, Цацаров, Орешарски, Чобанов, Мавродиев, Пеевски.... а бе всички ми дължат пари и все повече стават длъжниците, и никой засега не се издължава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Днес разбрах, че всъщност съм мноого по-голям песимист от теб, а ти се водиш за най-големия.
                              Жалко, че поста ти не е в темата "Оптимизъм на БФБ"
                              Аз не съм песимист. Аз съм убеден че и от български акции ще се спечели и то ще се спечели много. Просто имам сериозни съмнения че ще се спечели така, както си го представят тези които се представят за оптимисти.

                              Реално за да спечели човек трябва да е в тези акции които ще се представят добре, когато икономиката вземе да расте. Няма как някой от сега да знае кои ще са те - тъй като този момент изглежда в далечно бъдеще за сега. Ако сега човек накупи акции, то може от торбата с пу...ки да извади само х...ве.

                              Искам да кажа че това че акциите ще растят, не означава че ще растят тези акции които са расли преди или че ще растят тези акции които растят сега. До като вземем да растем може половината от тях да са фалирали. Всяко отлагане на растежа на икономиката води до затрудняване на този избор.

                              За това и безопасната позиция е човек да влезе в акции когато нещата почнат да се оправят. Че да е относително убеден че няма да хване дедовия в тъмното.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                                Не се обзалагай за такива неща

                                А ако вземеш сега ЦКБ и и блъснеш едно ПЕ 40 и цената и скача на 3,5 лева. Ако обаче печалбата и скочи не с 20% а с 30% и цената и след това се вдига за следващия период до 6 лева. На следващата година вече ще удари 10 лева.

                                Това което липсва в момента за тази експанзия е инфлация и растеж. Но в момента в който се появи як номинален растеж и пазара ще се изстреля брутално. За две три години може да скочи 5 пъти.
                                Днес разбрах, че всъщност съм мноого по-голям песимист от теб, а ти се водиш за най-големия.
                                Жалко, че поста ти не е в темата "Оптимизъм на БФБ"
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X