IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имайки предвид предишните опити за приватизация, аз лично не съм оптимист, че този ще е по-сполучлив. Но ако съвсем случайно се окаже, че греша, тогава в краткосрочен план нищо чудно и оборотът на БФБ да се повиши, от това и оценката на БФБ.

    Коментар


    • Под статията: Борса и депозитар в комплекте? Супер, новия собственик става върховен господар на всичко за което има емитирани акции. Честито.
      .неофициално се говореше, че цената на борсата е спаднала под 10 млн. евро
      Ето сега К-л са за Кафе, ама тоя път няма да се случи А после такива плачат за "свободата"
      В тази приватизация обаче цената не е най-важната.
      След като не е БГ конкурентна групировка...
      Гърците са ми все по-симпатични !!!
      Не е препоръка, мои размисли са
      Last edited by onakilev; 08.02.2015, 22:22.
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Първи път стомна за вода, втори път стомна за вода............ Вече не им вярвам!
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • хайде дано тоя път стане!!!
          Ех Дойч, Дойч

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Ако 2,80 ти се е видяла скъпичка миналата година, в момента таргета ти не бива да превишава 2-2,20. Аз лично имам тука на средна 3,50 и няма да продам. Ако падне до 3 лв. ще усреднявам, защото вярвам, че някъде в далечното бъдеще ще има хляб. До тогава мисля, че под 2% дивидентна доходност няма да видим, което на фона на депозитите като цяло не е чак толкова лошо....

            П.П. Тъй като нямам и 1 лев в банки, приемам, че тук и БРЕФ са моите си депозити и така се утешавам
            как си майка?

            Коментар


            • Лукарски вчера каза - ще продаваме, има интерес!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                На БФБ-София АД
                очакван

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                  На БФБ-то или на компаниите на БФБ-то?
                  На БФБ-София АД

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Как ви се вижда отчета?
                    На БФБ-то или на компаниите на БФБ-то?

                    Коментар


                    • Как ви се вижда отчета?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                        Някой може ли да ми "разчете" какво точно се съобщава ?

                        1.) Квесторите признават цесията (т.е. БФБ със сигурност спасява 1314 хил.лв. от депозита си), но не са включили БФБ в обезпечените вложители до 196 хил.лв. (т.е. засега губят тези 196 хил.лв.) ?

                        2.) Или предвид очертаващите се съдебни спорове нищо не е ясно, нито за за "гарантираните" 196 хил.лв., нито за цедираните 1314 хил.лв. ?
                        Мисля че е 1

                        Коментар


                        • Някой може ли да ми "разчете" какво точно се съобщава ?

                          1.) Квесторите признават цесията (т.е. БФБ със сигурност спасява 1314 хил.лв. от депозита си), но не са включили БФБ в обезпечените вложители до 196 хил.лв. (т.е. засега губят тези 196 хил.лв.) ?

                          2.) Или предвид очертаващите се съдебни спорове нищо не е ясно, нито за за "гарантираните" 196 хил.лв., нито за цедираните 1314 хил.лв. ?

                          Коментар


                          • „Българска фондова борса – София“ АД е уведомена от квесторите на Корпоративна търговска банка за осчетоводяването на Договор за прехвърляне на вземане (Договор за цесия), с предмет прехвърляне на вземането й към „Корпоративна търговска банка“ АД, по Договор за едногодишен срочен депозит, в размер на 1 752 хил. лв. и дисконт от 25% (цена от 1 314 хил. лв).
                            Плащането по Договора за цесия към Борсата е разсрочено на равни вноски за 4 години, а върху остатъчната стойност от главницата след изплащането на всяка вноска, се дължи лихва в размер на 3% на годишна база.
                            За непрехвърлената част от вземането по депозита бе направено възражение за включване в списъка на лицата с гарантиран размер по влоговете, което не бе уважено от квесторите на банката. Предстои предявяване на правата на дружеството по съдебен ред, съгласно действащото законодателство.
                            Като дружество с над 50% държавно участие, „БФБ-София“ АД спазва разпоредбите на Правилата за избор на изпълнител за предоставяне на финансови услуги (приложение № 3 към чл. 13б от Правилника за реда за упражняване правата на държавата в търговските дружества с държавно участие в капитала).http://www.x3news.com/

                            Коментар


                            • Едни се готвят да продават, а други - да купуват (в това число иактиви на баМки)

                              по време на златна треска не се ходи да се търси злато , а се продават лопати
                              Не е препоръка за търговия с ЦК!
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                А за ония 2 мил. дето затриха в КТБ правиха ли конкурс?


                                http://x3news.com/download/?id=263980
                                Тва верно е много готино. Убеден съм че затритите мангизи също с обществена поръчка са постъпили в КТБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X