IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    БФБ купува 45% от
    https://money.bg
    Сделката ще бъде на стойност 5,5 милиона лева
    "Цeлтa нa пpидoбивaнeтo e paзвитиeтo в cинepгия нa мнoгocтpaннитe cиcтeми зa тъpгoвия нa БФБ и "Kaпмaн", ĸoмeнтиpaт oт бopcaтa.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Сделката ще бъде на стойност 5,5 милиона лева

      Коментар


      • Някакви идеи?
        https://www.x3news.com/download/?id=526568

        Last edited by Poncho; 21.10.2021, 14:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Ако това което се иска се приеме ще стане интересно
          Какво е то?

          Коментар


          • Ако това което се иска се приеме ще стане интересно
            Last edited by Агресивен бик; 14.10.2021, 19:29.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

              Хайде, хаирлия да е и следващия дивидент да е поне колкото тоя

              Българска фондова борса АД-София представи уведомление за паричен дивидент.
              Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 12-10-2021 г. в 1000. На ОСА е гласуван дивидент за 2021 г. в общ размер на 3620573 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.55 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.55 (само за акционери физчески лица) лв.

              Супер се получи с плавното и от по късен етап брутално влизане тук от Софтр. и Софимот, бях си планирал дивидентна годишна под 18 К, но с ТБС и БФБ пфууу надвиши всички досегашни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                Хайде, хаирлия да е и следващия дивидент да е поне колкото тоя

                Българска фондова борса АД-София представи уведомление за паричен дивидент.
                Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 12-10-2021 г. в 1000. На ОСА е гласуван дивидент за 2021 г. в общ размер на 3620573 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.55 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.55 (само за акционери физчески лица) лв.
                Има всички предпоставки за това, цените са високи, което дава възможност на мариците да работят с пълна мощност и да си плащат емисиите, търсене има, обемите за 9-те месеца са с почти 80% над 20-та

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                  Общото събрание тече в момента - 0.55 лв брутен беше предвидено да се гласува
                  Хайде, хаирлия да е и следващия дивидент да е поне колкото тоя

                  Българска фондова борса АД-София представи уведомление за паричен дивидент.
                  Решението за разпределяне на паричен дивидент е взето на ОСА на дружеството проведено на 12-10-2021 г. в 1000. На ОСА е гласуван дивидент за 2021 г. в общ размер на 3620573 Размер на дивидента за една акция бруто - 0.55 лв. Размер на дивидента за една акция нето (само за акционери физически лица) - 0.55 (само за акционери физчески лица) лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Тук имаше ли гласуван 6 месечен дивидент? Ако да, на каква сума, кога е екс и пей-дейта? Благодаря предварително.
                    Общото събрание тече в момента - 0.55 лв брутен беше предвидено да се гласува
                    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                    Коментар


                    • Тук имаше ли гласуван 6 месечен дивидент? Ако да, на каква сума, кога е екс и пей-дейта? Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • По-вероятно е някой да събира голям пакет тук и най-вероятно НЕ е с цел да печели от нарастване на цената или дивиденти. Знам , че това звучи странно за много от участниците в този форум. Но има играчи чийто цели са други , по-стратегически така да се каже.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Дааам

                          По-интересно за мен е кой извади тези обеми последния месец и кой съответно купи толкова акции.

                          Найс ааа? -тези обеми не са по джоба на ритейла

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                            Само обемите
                            Дааам

                            По-интересно за мен е кой извади тези обеми последния месец и кой съответно купи толкова акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Мислиш ли че цената дава отражение на приходите на енергийната борса?
                              Аз съм с впечатление, че и десеторна да стане цената, приходите на борсата няма да се променят. Ако бъркам ми подскажи, моля те.
                              Само обемите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                                Предполагам, че е защото таксите на БНЕБ са функция от цената и обема на ел.енергията изтъргувана на борсата
                                Мислиш ли че цената дава отражение на приходите на енергийната борса?
                                Аз съм с впечатление, че и десеторна да стане цената, приходите на борсата няма да се променят. Ако бъркам ми подскажи, моля те.

                                Коментар

                                Working...
                                X