IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря!! Тук сме на едно и също мнение!! Много ми е трудно понякога да спазвам този принцип!!! Извиняваи, но не е било лично – просто днес изпаднах явно в 2-те краиности...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
      Ако съм сгрешил, съм готов да си понеса последствията!! Просто се зарадвах, че БФБ имат добро отношение към акционерите. А новината за дивидент на Полимери направо ме ядоса и реших да драсна моето мнение.
      Още един безплатен съвет от мен: Ако искаш да успееш в този бизнес, НЕ се подавай на емоции!
      http://tekstove.info/browse.php?id=14422

      Коментар


      • Ако съм сгрешил, съм готов да си понеса последствията!! Просто се зарадвах, че БФБ имат добро отношение към акционерите. А новината за дивидент на Полимери направо ме ядоса и реших да драсна моето мнение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
          Че мнение не може ли да каже човек?
          Първоначално изпратено от Toranaga
          тук според мен се заформя дъно от 2,50 . Новата управа на БФБ се справя доста по- добре от предишната, така че скоро и 3,00 може да видим тук!!!
          "
          Препоръка" е изследване или друга информация, с която изрично или косвено се препоръчва или предлага инвестиционна стратегия относно един или повече финансови инструменти или емитенти на финансови инструменти, включително мнение относно настоящата или бъдещата стойност или цена на тези финансови инструменти, предназначена за дистрибуторски канали или за заинтересовани лица.
          Като гледам прав е! Закъсал си го.
          Е няма гаранция, че КФН ще го видят, де.
          www.investor.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
            и той да е, това незаконно ли е?

            Не е.Забавно ще е!!! Да се знае. Защото като иска човек да пита нещо за публичните му фирми- малчи и се крие!!! А по форума дращи.

            Коментар


            • пак ти казвам ИЗВЪРШИ АДМИНИСТРАТИВНО нарушение с предния си пост определейки долен праг на цената на публично дружество и давайки предложение за бъдещата й стойност. Виж изискванията да се публикуват такива препоръки!
              А Банев ще почна да защитавам САМО ако плати 10.22 лв. дивидент при Полимери![/QUOTE]



              Че мнение не може ли да каже човек?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                Според мен бикомечката е Банев!!! Голям смях ще падне като се разбере, че Банев пише по форумите!!!

                и той да е, това незаконно ли е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                  торанага, само не разбирам, сигнала за какво ще го пускаш?
                  Според мен бикомечката е Банев!!! Голям смях ще падне като се разбере, че Банев пише по форумите!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                    Мечо, а ти като те гледам от 26.08 си регистриран. Нещо се вързва с подготовка за спам – в полза на Банев, а ....

                    Защитаваш мошеник!!?? Я си стои у трактуру !!!
                    Сестро,
                    бъди по благоразумна и не обиждай!

                    Моли се силно, някой да не пусне жалба срещу теб в КФН, пак ти казвам ИЗВЪРШИ АДМИНИСТРАТИВНО нарушение с предния си пост определейки долен праг на цената на публично дружество и давайки предложение за бъдещата й стойност. Виж изискванията да се публикуват такива препоръки!
                    А Банев ще почна да защитавам САМО ако плати 10.22 лв. дивидент при Полимери!
                    http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                      Сега на кирилица – за да не ме изтрият – не работя в БФБ , но уважавам старанието на сегашното ръководство!!! Да оценявам промяната!!!

                      Живея в чужбина и сега ще пусна един сигнал до КФН, да видят дали хермафродита бикомечка не е Банев !!! Голяма веселба ще падне като те сбарат !!!!

                      торанага, само не разбирам, сигнала за какво ще го пускаш?

                      Коментар


                      • Сега на кирилица – за да не ме изтрият – не работя в БФБ , но уважавам старанието на сегашното ръководство!!! Да оценявам промяната!!!

                        Живея в чужбина и сега ще пусна един сигнал до КФН, да видят дали хермафродита бикомечка не е Банев !!! Голяма веселба ще падне като те сбарат !!!!

                        Коментар


                        • BullBear

                          Мечо, а ти като те гледам от 26.08 си регистриран. Нещо се вързва с подготовка за спам – в полза на Банев, а ....

                          Защитаваш мошеник!!?? Я си стои у трактуру !!!

                          Коментар


                          • ne sam slujitel na BFB, a sam prosto u4astnik, koito iska da se spazvat zakonite!! Da, dnes se obadih v BFB i iskah da znam dali POLIM sa si platili taksata!!! Ne6to lo6o??? 4e gledam firmite v koito sam akzioner da warwiat dobre???!!! Na men mi haressa otno6enieto. Po wremeto na Bistra Ilkova, birektno otgowariaha - da ne sme te karali da kupuwa6 akzii !!

                            sorry w momenta niamam kiriliza..

                            4e kakwo mu e lo6oto na KFN?? Ako wsi4ko e nared kakaw ti e problema??? EEEE stra6na zloba - pak i s 4erveno!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                              тук според мен се заформя дъно от 2,50 . Новата управа на БФБ се справя доста по- добре от предишната, така че скоро и 3,00 може да видим тук!!!
                              Toranagа, сега разбрах защо напираш за жалба до КФН по Полимери.
                              Ти като СЛУЖИТЕЛ в БФБ си лично заинтересован първо да Ви плати таксите и после на акционерите!

                              Забравих да те насоча към ЗПЗФИ къде много точно е описано какво нарушение си извършил и колко е глобата - определяйки дъно на цената на акциите на БФБ.
                              Има изрични правила за разпространението на препоръки!

                              Last edited by bullbear; 04.09.2012, 15:40.
                              http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                              Коментар


                              • 2,51 е дъното

                                тук според мен се заформя дъно от 2,50 . Новата управа на БФБ се справя доста по- добре от предишната, така че скоро и 3,00 може да видим тук!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X