IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БФБ-София АД (BSE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Е как не си, тези са братовчеди на Нюйоркската стокова борса.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivocalize Разгледай мнение
      21:40
      05.02.2013
      от Мартин ЛЕКОВ
      http://www.standartnews.com/

      По непотвърдена информация Австрийската фондова борса не се е отказала от неколкократно афишираното намерение да участва в конкурса за БФБ.

      София. До 10-15 дни ще стартира процедурата по приватизация на 50,05% от капитала на „Българска фондова борса-София” АД, предлагана в пакет с 43,70% от капитала на „Централен депозитар” АД. Това каза за „Стандарт” изпълнителният директор на Агенцията за приватизация и следприватизационен контрол Емил Караниколов.

      Процедурата, която ще бъда под формата на конкурс, ще стартира съвсем скоро, тъй като АПСК вече разполага с напълно изготвени оценка, правен анализ и маркетинг, засягащ БФБ. Работата традиционно е свършена от нает външен консултант
      Ще ме извинявате, ама какви са тези Австрийска фондова борса???? За първи път ги чувам. Да не ни пращат за зелен хайвер?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivocalize Разгледай мнение
        21:40
        05.02.2013
        от Мартин ЛЕКОВ
        http://www.standartnews.com/

        По непотвърдена информация Австрийската фондова борса не се е отказала от неколкократно афишираното намерение да участва в конкурса за БФБ.

        София. До 10-15 дни ще стартира процедурата по приватизация на 50,05% от капитала на „Българска фондова борса-София” АД, предлагана в пакет с 43,70% от капитала на „Централен депозитар” АД. Това каза за „Стандарт” изпълнителният директор на Агенцията за приватизация и следприватизационен контрол Емил Караниколов.

        Процедурата, която ще бъда под формата на конкурс, ще стартира съвсем скоро, тъй като АПСК вече разполага с напълно изготвени оценка, правен анализ и маркетинг, засягащ БФБ. Работата традиционно е свършена от нает външен консултант
        Това е за темата "Оптимизъм на БФБ"
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Конкурсът за БФБ тръгва до 2 седмици

          21:40
          05.02.2013
          от Мартин ЛЕКОВ
          http://www.standartnews.com/biznes-b...si-176876.html

          По непотвърдена информация Австрийската фондова борса не се е отказала от неколкократно афишираното намерение да участва в конкурса за БФБ.

          София. До 10-15 дни ще стартира процедурата по приватизация на 50,05% от капитала на „Българска фондова борса-София” АД, предлагана в пакет с 43,70% от капитала на „Централен депозитар” АД. Това каза за „Стандарт” изпълнителният директор на Агенцията за приватизация и следприватизационен контрол Емил Караниколов.

          Процедурата, която ще бъда под формата на конкурс, ще стартира съвсем скоро, тъй като АПСК вече разполага с напълно изготвени оценка, правен анализ и маркетинг, засягащ БФБ. Работата традиционно е свършена от нает външен консултант
          Last edited by ivocalize; 08.02.2013, 15:50. Причина: неточен УРЛ

          Коментар


          • Компетентни, знаещи, можещи

            Ха, ха, ха, http://www.investor.bg/novini-i-anal...zaguba,142006/
            1 440 000 : 261работни дни = 5517.2413793103448275862068965517 български лева на ден ?бати кварталната бакалница

            Коментар


            • Емитент: Българска фондова борса-София АД (BSO)
              На официалната интернет страница на Агенцията за приватизация и следприватизационен контрол, в раздела Проекти-Обявления е публикувано съобщение за откриването на процедура за провеждане на ограничен конкурс за възлагане извършването на маркетинг на БЪЛГАРСКА ФОНДОВА БОРСА – СОФИЯ АД, гр. София и ЦЕНТРАЛЕН ДЕПОЗИТАР АД, гр. София и за възлагане изготвянето на анализи на правното състояние, информационни меморандуми и приватизационни оценки на 50,0542% от капитала на БЪЛГАРСКА ФОНДОВА БОРСА – СОФИЯ АД, гр. София и 43,70% от капитала на ЦЕНТРАЛЕН ДЕПОЗИТАР АД, гр. София.
              Условия и изисквания към кандидатите, както и правилата за участие в конкурса може да бъдат намерени на интернет адрес:
              http://www.priv.government.bg/projec...0-6d628a5ec676
              Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News


              Крачка по крачка и до изборите дано я продадат.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Истанбулската борса проявява интерес към БФБ
                Приватизацията на капиталовия ни пазар е на финалната права
                21 септември 2012 14:19, 41 преглеждания
                Увеличи текста Намали текста Истанбулската фондова борса проявява интерес към приватизацията на държавния дял на Българска фондова борса АД (БФБ). Интересът на турците към капиловия ни пазар потвърди пред Дарик Ибрахим Турхан, председател на борда на директорите и изпълнителен директор на борсата в Истанбул.

                Турхан обаче бърза да уточни, че на този етап е рано да се каже категорично дали ще участват в надпреварата за БФБ. по думите му трябва да се проучи внимателно доколко ще се сработят двете борси и какви ще са предимствата за истанбулския пазар.

                "За нас е важно да има повече турски компании, които да оперират на дадения пазар. Ние сме добри съседи и съм убеден съм, че през следващите няколко години ще видим повече турски компании да на българската борса", добави Турхан.

                Изпълнителният директор на БФБ Васил Големански припомни, че приватизацията на държавния дял от БФБ е на финалната права, като в момента се работи и по създаването на връзка с пазара във Виена. По думите на Големански тези стъпки ще допринесат за подобряване на показателите на борсата и ще направят българския пазар по-атрактивен.

                Ибрахим Турхан беше специален гост на 18-та годишна асамблея на Федерацията на евро-азиатските фондови борси. "Изключително сме доволни, че БФБ има възможност да вземе толкова активно участие и да организира провеждането на годишното общо събрание на федерацията", заяви Иван Такев, изпълнителен директор на БФБ.

                Вярваме, че съвместните проекти са от особено значение в условията на криза, улесняват международния поток на капитали и повишават икономическата значимост на отделните региони във федерацията, добави Такев.
                ......."

                Днес се листна и ЦД и е раздавал добри дивиденти.....
                какво следва ....
                Дянков да опапа 8 милиона / 4 милиона е неговият дял/ събрани в борсата и да я продаде на някой .....без пари.

                Имам акции ...
                От тези журналисти човек ще получи раздвояване!

                Коментар


                • Истанбулската борса проявява интерес към БФБ
                  Приватизацията на капиталовия ни пазар е на финалната права
                  21 септември 2012 14:19, 41 преглеждания
                  Увеличи текста Намали текста Истанбулската фондова борса проявява интерес към приватизацията на държавния дял на Българска фондова борса АД (БФБ). Интересът на турците към капиловия ни пазар потвърди пред Дарик Ибрахим Турхан, председател на борда на директорите и изпълнителен директор на борсата в Истанбул.

                  Турхан обаче бърза да уточни, че на този етап е рано да се каже категорично дали ще участват в надпреварата за БФБ. по думите му трябва да се проучи внимателно доколко ще се сработят двете борси и какви ще са предимствата за истанбулския пазар.

                  "За нас е важно да има повече турски компании, които да оперират на дадения пазар. Ние сме добри съседи и съм убеден съм, че през следващите няколко години ще видим повече турски компании да на българската борса", добави Турхан.

                  Изпълнителният директор на БФБ Васил Големански припомни, че приватизацията на държавния дял от БФБ е на финалната права, като в момента се работи и по създаването на връзка с пазара във Виена. По думите на Големански тези стъпки ще допринесат за подобряване на показателите на борсата и ще направят българския пазар по-атрактивен.

                  Ибрахим Турхан беше специален гост на 18-та годишна асамблея на Федерацията на евро-азиатските фондови борси. "Изключително сме доволни, че БФБ има възможност да вземе толкова активно участие и да организира провеждането на годишното общо събрание на федерацията", заяви Иван Такев, изпълнителен директор на БФБ.

                  Вярваме, че съвместните проекти са от особено значение в условията на криза, улесняват международния поток на капитали и повишават икономическата значимост на отделните региони във федерацията, добави Такев.
                  ......."

                  Днес се листна и ЦД и е раздавал добри дивиденти.....
                  какво следва ....
                  Дянков да опапа 8 милиона / 4 милиона е неговият дял/ събрани в борсата и да я продаде на някой .....без пари.

                  Имам акции ...

                  Коментар


                  • Благодаря!! Тук сме на едно и също мнение!! Много ми е трудно понякога да спазвам този принцип!!! Извиняваи, но не е било лично – просто днес изпаднах явно в 2-те краиности...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                      Ако съм сгрешил, съм готов да си понеса последствията!! Просто се зарадвах, че БФБ имат добро отношение към акционерите. А новината за дивидент на Полимери направо ме ядоса и реших да драсна моето мнение.
                      Още един безплатен съвет от мен: Ако искаш да успееш в този бизнес, НЕ се подавай на емоции!
                      http://tekstove.info/browse.php?id=14422

                      Коментар


                      • Ако съм сгрешил, съм готов да си понеса последствията!! Просто се зарадвах, че БФБ имат добро отношение към акционерите. А новината за дивидент на Полимери направо ме ядоса и реших да драсна моето мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                          Че мнение не може ли да каже човек?
                          Първоначално изпратено от Toranaga
                          тук според мен се заформя дъно от 2,50 . Новата управа на БФБ се справя доста по- добре от предишната, така че скоро и 3,00 може да видим тук!!!
                          "
                          Препоръка" е изследване или друга информация, с която изрично или косвено се препоръчва или предлага инвестиционна стратегия относно един или повече финансови инструменти или емитенти на финансови инструменти, включително мнение относно настоящата или бъдещата стойност или цена на тези финансови инструменти, предназначена за дистрибуторски канали или за заинтересовани лица.
                          Като гледам прав е! Закъсал си го.
                          Е няма гаранция, че КФН ще го видят, де.
                          www.investor.bg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                            и той да е, това незаконно ли е?

                            Не е.Забавно ще е!!! Да се знае. Защото като иска човек да пита нещо за публичните му фирми- малчи и се крие!!! А по форума дращи.

                            Коментар


                            • пак ти казвам ИЗВЪРШИ АДМИНИСТРАТИВНО нарушение с предния си пост определейки долен праг на цената на публично дружество и давайки предложение за бъдещата й стойност. Виж изискванията да се публикуват такива препоръки!
                              А Банев ще почна да защитавам САМО ако плати 10.22 лв. дивидент при Полимери![/QUOTE]



                              Че мнение не може ли да каже човек?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                                Според мен бикомечката е Банев!!! Голям смях ще падне като се разбере, че Банев пише по форумите!!!

                                и той да е, това незаконно ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X