IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Соларпро холдинг АД (0S8)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    нямам акции на каолин, но ако имах никога не бих ги заменил за солар-а .

    направиха го с пари на каолинци
    после го размениха при неизгодни според мен условия
    накрая каолин ще печели, а солара...не знам.

    като знаем китайци и германци къде са - не знам как ще се конкурираме с тях като качество-производителност, а защо не и цена.

    поздрави

    не е препоръка
    Mи не си много прав понеже цикълчето тука е затворено ....просто заводчето дето ги прави фотоволтаиците и соларчето са на едни и същи хорица ....нещо като затворено цикълче Остава да се вкл всички поленца в ел.мрежичката с необходимите договорчета и хоп ...това е според мен.А и глдам вчера цената 25 стинки ...днеска почти 0,35 ......да видим какво следва ....не е препоръка
    На отигралите скока от 0,25 до 0,35 почти честито

    Aбе днеска много го надушиха тоз Солар бре ...5 к бройки някой лапна бързо бързо
    Last edited by COBOSCHETO; 22.09.2010, 01:42.

    Коментар


    • Я, пък този солар. Май се опитва да тръгва нагоре.

      Коментар


      • нямам акции на каолин, но ако имах никога не бих ги заменил за солар-а .

        направиха го с пари на каолинци
        после го размениха при неизгодни според мен условия
        накрая каолин ще печели, а солара...не знам.

        като знаем китайци и германци къде са - не знам как ще се конкурираме с тях като качество-производителност, а защо не и цена.

        поздрави

        не е препоръка
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Във фотоволтайката има хляб, но за Солар Про не знам
          Нашият холдинг също инвестира десетки милиони в създаването на проекти във България. Все пак трябва да подкрепим икономиката на родината си. Това е лично моя инициятива. За да останат хора във България.
          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

          Коментар



          • полето в Янково
            за завода в Силистра доколкото знам за в отпуск за неопределено време

            Коментар


            • Кak върви тук спекулката, има ли профит ?
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                ... , Алоооо.... мажоритаря и с моите пари го създадохте СОЛАРПРО ,а сега ми казвате да си купя моите акции отново ....
                +1

                Коментар


                • Поне да си поддържаха акциата на каолин както при монбат , стара планина холдинг ,софарма , да покажат загриженост към дребните акционери , а те направиха някаква сложна и заплетена схема за източване.За съжаление имам акции на каолин , Алоооо.... мажоритаря и с моите пари го създадохте СОЛАРПРО ,а сега ми казвате да си купя моите акции отново .Алооо.... свърши вече тая ,оправяйте се докато е време ,защото после и повече да давате няма да намерите и един който да вземе.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                    Нали не мислите, че някой ще ни продаде тук на 7 стотинки

                    Ти да не мислиш, че ще им погледна отчета преди да падне под 7 ст?

                    Боже, боже!!!!

                    Нищо де! Вие печелихте от Каолин и без мен през 2007г.,

                    Може па сега пак да спечелите? Кой знае!!!!??????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                      Нали не мислите, че някой ще ни продаде тук на 7 стотинки
                      Ако ще. Той пък дали си мисли, че имам повече от това, да дам ?!
                      Не е препоръка
                      Last edited by Zaki; 07.07.2010, 12:06.

                      Коментар


                      • 2 мнения за Соларпро
                        http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=11655

                        fortiss

                        Днес, 20:53 Заглавие: Соларпро холдинг продаде фотоволтаичния си парк в Малко Търново
                        Днес Соларпро холдинг АД е продало фотоволтаичния си парк в Малко Търново, се казва в съобщение на холдинга, публикувано чрез БФБ.

                        Инвеститор в проекта на стойност 8 млн. евро е българската компания с чуждестранно участие Юнайтед Солар АД.

                        Освен с изграждането на централата, след завършването на парка, Соларпро холдинг ще отговаря за оперирането и поддръжката му, се казва в съобщението.

                        Централата в Малко Търново е в процес на изграждане и ще бъде завършена и присъединена към електропреносната мрежа до края на годината. Планираната мощност е 2,4 MWp (мегаватпика).

                        Проектът Малко Търново е вторият фотоволтаичен парк на компанията. Първият е в с. Янково, Шуменско, където холдингът изгради най-големия засега фотоволтаичен парк в България с номинална мощност 2,4 Мwp.

                        Е защо стана така!!! Дали не са трябвали живото спасяващи инжекции????
                        bertram

                        Днес, 21:33
                        има много въпросителни не само тук.
                        оставам с усещането, че инестиралите (миноритари) в КАО не получават достатъчно.

                        но това е така по 90% от позициите на БФБ
                        __________________
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Цената силно ще зависи от решението на правителството с колко и до кога ще субсидира електричеството добито от соларни панели.
                          Според мен, златната мина наречена ВЕИ свърши. От тук нататък ще се инвестира много по-разумно, с цел задоволяване на собствени нужди

                          Коментар


                          • Ако купите на 40 стинки ще ви продам инак не

                            Коментар


                            • Соларпро холдинг АД (0S8)

                              Нали не мислите, че някой ще ни продаде тук на 7 стотинки
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.
                            Working...
                            X