IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брокитата са пропуснали трейд-а в очакванията си за 2011година(а те както знаем не познават), което ме навежда на мисълта да купувам още!

    Коментар


    • айде айде да се размърдаме малко и тук!

      Коментар


      • Гледам ще се местят в двете кули на Софарма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Точно така мениджмънта е добър(оказа се че това е много важен фактор за родните компании). Прозрачност - всеки месец отчети. Дано продължат с дивидентната политика и все някое ПФ ще реши да си купи малко

          Нека ПФ да не купуват засега. Моите планове са да купувам още доста тук и е по-добре да го правя на ниска цена.
          Живот и здраве ще се видим на общото събрание през 2011 година, за да разпределим следващия дивидент!!!
          Спор няма, че в БГ е оправдано да се купуват акции на компани само при управлението на доказал се мениджмънта, който работи в интерес на всики акционери. И ТОВА ДА СЕ ПРАВИ НЕ ПО ЗАДЪЛЖЕНИЕ, А ПО УБЕЖДЕНИЕ!!!!!!! Както е в този случай!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Компанията се развива много успешно. Тя не възстановява стари позиции от преди кризата, тя напредва в нови измерения.
            Една от малкото на БФБ, работеща стабилно, без колебания, редовно разпределяща дивидент.
            Това е моето мнение.
            Точно така мениджмънта е добър(оказа се че това е много важен фактор за родните компании). Прозрачност - всеки месец отчети. Дано продължат с дивидентната политика и все някое ПФ ще реши да си купи малко

            Коментар


            • Компанията се развива много успешно. Тя не възстановява стари позиции от преди кризата, тя напредва в нови измерения.
              Една от малкото на БФБ, работеща стабилно, без колебания, редовно разпределяща дивидент.
              Това е моето мнение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Отново много добре!
                Браво отличници!
                Е, лятото като бяха изкарали по едно време по 800 хил. - 1 млн. печалба беше още по-добре.
                Може би това зависи много от продажбите на апаратура.
                Нямам акции. за сега, но я държа под око

                Коментар


                • Отново много добре!
                  Браво отличници!

                  Коментар


                  • Тука какво става, чакаме краткия отчет за изминалия месец ноември? Е топло беше, едва ли сме продали много антивирусни ваксини.
                    Гледам обаче, че офертите продава се вдигнаха леко нагоре?!?!

                    Коментар


                    • Интересно каква ще е дивидентната политика на групата Софарма през следващата година? Той г-н Донев отдавна спря да отговаря във форума и нормално, зает е човека(на сто длъжности го назначиха). Но очевидно е че за компаниите около Софарма криза няма, а напротив резултатите са по-високи от времената преди кризата. Според мен трябва да поощрят хората които останаха с тях в тези трудни времена?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Днес ми продаваха през Елана тука!
                        аз си донапълних!
                        Добре сте заварили и аз се записах тук - потвърждавам за Елана, но по голямото изсипване го направи ПБФК.
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Днес ми продаваха през Елана тука!
                          аз си донапълних!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                            ами май Огито ) ги пуска на Даниелка )
                            Да не се окаже че в бъдеще е наумил да ги пуска на варшавска борса ?
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                              ами май Огито ) ги пуска на Даниелка )
                              На кака Дани Петкова? Интересно мнение.

                              Коментар


                              • ами май Огито ) ги пуска на Даниелка )
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X