IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
    Абе дори по-една майна не ни теглят от "Софарама".Кво се изпокриха в миша дупка,ден след ден само добри отчети а кво "Булбанк" ни зарива с техни акции.http://www.investor.bg/news/article/111136/339.html Нас това кво ни топли и докага ще тъпчем на едно място?(И да не си купите акции като мен от всичките им дружества-Това да не кажете,че е препоръка за търговия.)
    Пич, спокойно дишай, просто сега се увеличава фрий-флоута. След известно време ще мине 15-20 % като влезе некоя и друг чужденец, или пенсия (май единствения проблем е, че са свързани със Софарма и затова сега пенсиите не се бутат тука). Така че търпение му е майката...
    Ти що си останал с впечетлението незнам, че си открил "топлата вода" на тая борса и трябва да "рипне" с 50% 2 месеца след като си купил акции?!

    Коментар


    • Абе дори по-една майна не ни теглят от "Софарама".Кво се изпокриха в миша дупка,ден след ден само добри отчети а кво "Булбанк" ни зарива с техни акции.http://www.investor.bg/news/article/111136/339.html Нас това кво ни топли и докага ще тъпчем на едно място?(И да не си купите акции като мен от всичките им дружества-Това да не кажете,че е препоръка за търговия.)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        Опа - ще вземаме ли 15 ст. дивидент това лято?
        Мисля, че смяташ с печалба преди данъци.
        Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

        Коментар


        • Опа - ще вземаме ли 15 ст. дивидент това лято?
          Last edited by cymru; 18.01.2011, 21:08.
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            2008-5млн,2009-18млн, 2010-30млн.
            Който каже че компанията не се развива добре-пепел му на устата!
            Tони и аз днес видях интересните данни в "Капитал".Оставам изумен от тая цена и изобщо от развитието покрай всички предприятия от групата на "Софарма",ама кво от това нали така.(Не е препоръка за търговия тук и по позиции на групата,да не се нахендрите като мен с 30 бона и да чакате като улави.)

            Коментар


            • 2008-5млн,2009-18млн, 2010-30млн.
              Който каже че компанията не се развива добре-пепел му на устата!
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                хайде утре-в другиден да видим предварителната инф-я за месец декември.
                Странно всяка зима се появява паника която вдига продажбите - миналата беше свинския грип, сега хепатита - няма нищо ние си пълним!

                А и още нещо според форумците - тази акция е на 19-то място, а според брокитата не става, ха да видим!
                Стига си се навивал. Всяко нещо с времето си, това не ти е темата за Свилоза да нахъсваш спекуланти.
                Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                Коментар


                • хайде утре-в другиден да видим предварителната инф-я за месец декември.
                  Странно всяка зима се появява паника която вдига продажбите - миналата беше свинския грип, сега хепатита - няма нищо ние си пълним!

                  А и още нещо според форумците - тази акция е на 19-то място, а според брокитата не става, ха да видим!
                  Last edited by tony1975; 16.01.2011, 12:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                    Тук очаквам тъпчене на място от гледна точка цената на акцията. Като погледне човек цената на фармата - поне от 1 г - не мърда, медика - не мърда, прехваления набалончен севтополис - върви надолу. Е, като цялата група не е помръднала повече от година, как да чакаме това, да върви нагоре. Абсурд да бъде "ракета". (лично мнение и не е препоръка. Признавам, че имам акции, но не се надявам на никаъв растеж за година напред. Да сме реалисти все пак)
                    Да не забравяме, че за разлика от гореизброените дружества- тук все още нямаме институсионален или друг голям инвеститор . Ако вземат, че я харесат акцията? На 2 кинта ще грабиш и ще викаш колко е евтина

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                      Тук очаквам тъпчене на място от гледна точка цената на акцията. Като погледне човек цената на фармата - поне от 1 г - не мърда, медика - не мърда, прехваления набалончен севтополис - върви надолу. Е, като цялата група не е помръднала повече от година, как да чакаме това, да върви нагоре. Абсурд да бъде "ракета". (лично мнение и не е препоръка. Признавам, че имам акции, но не се надявам на никаъв растеж за година напред. Да сме реалисти все пак)

                      Интересно мнение, ще го запомня!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение
                        Тук очаквам тъпчене на място от гледна точка цената на акцията. Като погледне човек цената на фармата - поне от 1 г - не мърда, медика - не мърда, прехваления набалончен севтополис - върви надолу. Е, като цялата група не е помръднала повече от година, как да чакаме това, да върви нагоре. Абсурд да бъде "ракета". (лично мнение и не е препоръка. Признавам, че имам акции, но не се надявам на никаъв растеж за година напред. Да сме реалисти все пак)
                        Абе то и Доверие е част от групата ама рипна доста

                        Коментар


                        • Тук очаквам тъпчене на място от гледна точка цената на акцията. Като погледне човек цената на фармата - поне от 1 г - не мърда, медика - не мърда, прехваления набалончен севтополис - върви надолу. Е, като цялата група не е помръднала повече от година, как да чакаме това, да върви нагоре. Абсурд да бъде "ракета". (лично мнение и не е препоръка. Признавам, че имам акции, но не се надявам на никаъв растеж за година напред. Да сме реалисти все пак)

                          Коментар


                          • Тя да върви все така на печалба, да е дистрибутор номер 1, да дава дивидентче - пък колкото толкоз.

                            Коментар


                            • Колко ще струва акцията в края на годинта?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Брокитата са пропуснали трейд-а в очакванията си за 2011година(а те както знаем не познават), което ме навежда на мисълта да купувам още!
                                Те трейда отдавна са го изпуснали; за тренда пък им е навик

                                Коментар

                                Working...
                                X