IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЦКБ е любимата акция на българския спекулант - най-търгуваната акция за 2010 година. Сравнението на ЦКБ с Софарма Трейдинг е неправилно. Нека да видим контекста на Трейдинга - това е акция която до преди няколко месеца част от фондмениджерите не знаеха, че съществува или че не търгува само с лекарства на Софарма, не знаеха за дивидентската и доходност, за ръста на продажбите и по време на криза и т.н...
    Акцията се купуваше от няколко инвеститора в продължение на цялата 2010 година и едва сега има някакви проблясъци, че от 2-3 инвеститора купувачите са се удвойли
    Как да скочи?
    Реално на БФБ все още и тази година няма нов кеш - купуват стари инвеститори с останали от преди резерви от кеш и за това взривове има само където има навалица - при силно любимите акции като ЦКБ... Тук се пълни на дънна, а не се купува на маркет, защото няма конкуриращи се купувачи...
    Но това си е лично мнение на фен на акцията и не е съвет за покупко-продажба!
    Last edited by BigBear; 21.01.2011, 11:13.
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Всеки сам преценява дали ще инвестира парите си, дали ще ги подарява на някого или ще ги изпие......
      Сравнението с ЦКБ въобще не е уместно.
      Разбира се,че не уместно.Кой пък ви каза,че сравнявам позицията с ЦКБ,ама кво да ви обеснявам то тук гъмжи от специалисти.Купили по 10-20 бройки и треперят вече.

      Коментар


      • Не притеснявай господин Донев ще пуска акции. Ще обещава и други неща като качване на други борси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          Всеки сам преценява дали ще инвестира парите си, дали ще ги подарява на някого или ще ги изпие......
          Сравнението с ЦКБ въобще не е уместно.
          Разбира се, че не е уместно!
          А иначе аз се радвам, че се задържа че да пълня още и още!
          Дано г-н Донев не спре да пуска акции, все пак и за него е добре да има ликвидност, но той е достатъчно интелигентен и финансово грамотен човек, че аз да го уча!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
            Така е.То тук заприлича на две,три позицииот групата на Т..М.Всичко уж перфектно а няма мърдане.Ами ще си чакаме,кво друго ни остава.

            Всеки сам преценява дали ще инвестира парите си, дали ще ги подарява на някого или ще ги изпие......
            Сравнението с ЦКБ въобще не е уместно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
              И какво става сега ? Уж добри резултати, а никакъв ръст. Рефлекс на умрял кон. Хората в ццб направиха 30% кирия по това време. Не е препоръка.
              Така е.То тук заприлича на две,три позицииот групата на Т..М.Всичко уж перфектно а няма мърдане.Ами ще си чакаме,кво друго ни остава.

              Коментар


              • И какво става сега ? Уж добри резултати, а никакъв ръст. Рефлекс на умрял кон. Хората в ццб направиха 30% кирия по това време. Не е препоръка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  Добри продажби, динамично увеличаващи се. Реализират се продажби на оборудване и консумативи. Липсват несъбираеми вземания. Перспективен сектор от иконоиката, където трудно могат да навлязат конкуренти.
                  Акцията е с потенциал за поскъпване по мое мнение до 5лв в следващите 3-4 години.
                  би било добре да се видим на ОС
                  Съгласен с твоето мнение.Където се обърна и виждам тяхна кола,което е добре. Здраво бачкат,ама с 2300 акции кво да прявя на ОС.(дребен инвеститор съм).

                  Коментар


                  • Добри продажби, динамично увеличаващи се. Реализират се продажби на оборудване и консумативи. Липсват несъбираеми вземания. Перспективен сектор от иконоиката, където трудно могат да навлязат конкуренти.
                    Акцията е с потенциал за поскъпване по мое мнение до 5лв в следващите 3-4 години.
                    би било добре да се видим на ОС

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Don Baio Разгледай мнение
                      Олимпиец аман от неграмотни , уморявам се като чета такива посредствени коментари. Четейки твоят коментар братята Кирил и Методий биха се обърнали в гроба.
                      Боже пази ни от такива грамотни като теб.И аз се уморих от "аналазатори",като теб ама кво да се прави чета ви от 2001 още.(Дон Байо -ужас верно си Байо)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                        Маринчо кво споко бе пич,аз съм на тая борса от първият и ден на създаването.Не ми прави сметката кво искам ами защо не става е въпроса.А като вкараш една камара пари като мен няма как да си спокоен.Айде лека ви вечер,сядам със жената на по-едно малко уйски с бадемки и лешници.
                        Олимпиец аман от неграмотни , уморявам се като чета такива посредствени коментари. Четейки твоят коментар братята Кирил и Методий биха се обърнали в гроба.

                        Коментар


                        • Компанията е много добра. Представя се последователно с добри резултати. Нямам притеснения за бъдещето.
                          ще се видим на ОС

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
                            Маринчо кво споко бе пич,аз съм на тая борса от първият и ден на създаването.Не ми прави сметката кво искам ами защо не става е въпроса.А като вкараш една камара пари като мен няма как да си спокоен.Айде лека ви вечер,сядам със жената на по-едно малко уйски с бадемки и лешници.
                            Наздраве

                            И аз си имам 8,000, но хич и не се притеснявам тук, защото няма причина..
                            Last edited by marinbg; 19.01.2011, 09:02.

                            Коментар


                            • Браво - още една силна година за лъвчетата.
                              Рано или късно пазара ще отрази фундамента.

                              Аз и за Бреф-чето се чудих как стоя цяла година на 0,34ст ама настана време...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                                Пич, спокойно дишай, просто сега се увеличава фрий-флоута. След известно време ще мине 15-20 % като влезе некоя и друг чужденец, или пенсия (май единствения проблем е, че са свързани със Софарма и затова сега пенсиите не се бутат тука). Така че търпение му е майката...
                                Ти що си останал с впечетлението незнам, че си открил "топлата вода" на тая борса и трябва да "рипне" с 50% 2 месеца след като си купил акции?!
                                Маринчо кво споко бе пич,аз съм на тая борса от първият и ден на създаването.Не ми прави сметката кво искам ами защо не става е въпроса.А като вкараш една камара пари като мен няма как да си спокоен.Айде лека ви вечер,сядам със жената на по-едно малко уйски с бадемки и лешници.

                                Коментар

                                Working...
                                X