IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук кога ли ще спрат дивидента също?
    толкова много кеш им трябва за експанзията по света и у нас

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
      Отвори врати нова аптека SOpharmacy в Бургас

      https://sopharmacy.bg/news/9674/p-ot...-burgas-p.html

      https://www.investor.bg/novini-i-ana...z-mart-280143/
      Нови обекти, повече продажби и акциите са се запътили все нагоре

      Коментар


      • Отвори врати нова аптека SOpharmacy в Бургас

        https://sopharmacy.bg/news/9674/p-ot...-burgas-p.html

        Коментар


        • Софарма Трейдинг АД продължава да бележи ръст на финансовите си показатели и през февруари, 2019 г. Така, акумулираната печалба преди данъци за първите два месеца на годината нараства с 30% до 4 161 хил. лв., сравнено с отчетените 3 199 хил. лв. през същия период на 2018 г. Само през февруари на текущата година тя достига 1 798 хил. лв.

          Приходите от продажба на стока на Софарма Трейдинг също бележат ръст и за периода януари-февруари достигат 128 841 хил. лв., което представлява увеличение с 8% спрямо отчетените 118 908 хил. лв. през 2018 г. Приходите, реализирани само през февруари, нарастват с 5% спрямо същия месец на предходната година и достигат 60 639 хил. лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

            И аз не го познавам колегата, но ти мислиш ли, че подобни постове помагат с нещо?
            Имам акции в групата, но подобен сектански фанатизъм дразни, честно.
            в случая не си прав - за постовете

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

              Не те познавам, даже не чета мненията ти тук, но познавам г-н Димитров (какви знания и умения има) и трудно мога да допусна, че си на по-високо ниво от него !
              Времето ще покаже все пак, но това е мнението ми в момента.
              И аз не го познавам колегата, но ти мислиш ли, че подобни постове помагат с нещо?
              Имам акции в групата, но подобен сектански фанатизъм дразни, честно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                оф, това ми е любимият аргумент - ми парите са си ваши, вие си решавате, той чичо и при майката беше рекъл 4,27, ама... Абе вервайте, няма лошо, анатема на всеки, дръзнал да каже нещо различно, после не се чудете, че по-големи сектанти от "джихадистите на Мумията" няма.

                П.С. Наистина се напълни с хора, дето си мислят, че икономиката, маркетинга, правото са елементарни науки, щом всяка секретарка става шефка на подобни отдели, да не говорим пък за такива, дето са от 5 години на борсата и идея си нямат какво е спад и как се вземат тежки решения. Все тая - бъдете здрави и вярвайте, вярвайте, вярвайте!
                НАЙ СМЕ!
                Не те познавам, даже не чета мненията ти тук, но познавам г-н Димитров (какви знания и умения има) и трудно мога да допусна, че си на по-високо ниво от него !
                Времето ще покаже все пак, но това е мнението ми в момента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Не се ядсовай бе Груйче, споко.
                  Той колегата и без да иска да се заяжда си е поприиначил пазара - гледам е казал всъщност че групата е около 14млн лева назад днес.
                  Става дума за акциите на трейдинга. Консолидирайте и джобните на "чичо" в стремежа си да сте "прави" на всяка цена...
                  П.С. и няма да се сърдя да видя Софарма на 3,00лв. Ще си допълня още малко.
                  Last edited by mancev; 12.03.2019, 16:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    оф, това ми е любимият аргумент - ми парите са си ваши, вие си решавате, той чичо и при майката беше рекъл 4,27, ама... Абе вервайте, няма лошо, анатема на всеки, дръзнал да каже нещо различно, после не се чудете, че по-големи сектанти от "джихадистите на Мумията" няма.

                    П.С. Наистина се напълни с хора, дето си мислят, че икономиката, маркетинга, правото са елементарни науки, щом всяка секретарка става шефка на подобни отдели, да не говорим пък за такива, дето са от 5 години на борсата и идея си нямат какво е спад и как се вземат тежки решения. Все тая - бъдете здрави и вярвайте, вярвайте, вярвайте!
                    НАЙ СМЕ!
                    Не мога да разбера, защо толкова лично ги приемаш нещата. Нито съм купувал Софарма на 4,27лв. нито съм допълвал Софарма трейдинг в последната година. Просто резултатите при трейдинга точно, не са лоши, и не разбирам защо е целия този хейт. Не мога да разбера кого имаш предвид в послеписа, но си прав че всеки си носи отговорност за решенията, и носи позитивите и негативите от тях. Разбирам че очакваш "недобри" времена. Не смяташ ли че фармацията ще е сектора, който най-малко би бил засегнат от нея?
                    Last edited by mancev; 12.03.2019, 16:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      оф, това ми е любимият аргумент - ми парите са си ваши, вие си решавате
                      Не се ядсовай бе Груйче, споко.
                      Той колегата и без да иска да се заяжда си е поприиначил пазара - гледам е казал всъщност че групата е около 14млн лева назад днес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                        Без да искам да звучи като заяждане. Днес пазара казва друго...
                        оф, това ми е любимият аргумент - ми парите са си ваши, вие си решавате, той чичо и при майката беше рекъл 4,27, ама... Абе вервайте, няма лошо, анатема на всеки, дръзнал да каже нещо различно, после не се чудете, че по-големи сектанти от "джихадистите на Мумията" няма.

                        П.С. Наистина се напълни с хора, дето си мислят, че икономиката, маркетинга, правото са елементарни науки, щом всяка секретарка става шефка на подобни отдели, да не говорим пък за такива, дето са от 5 години на борсата и идея си нямат какво е спад и как се вземат тежки решения. Все тая - бъдете здрави и вярвайте, вярвайте, вярвайте!
                        НАЙ СМЕ!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ти прочете ли какво съм написал? Или като всяко ИТ, понеже сте една идея над средното за страната като доходи, поради луд късмет точно това, дето си го учил, да е станало вървежно, се мислиш за разбирач по всичко? Вярвай ми, точно на тема ребрандирания можеш само да си водиш записки в случая Имаш ли идея защо се прави едно ребрандиране? Аз ще ти кажа двете основни причини:
                          - имаме много лошо име на старото дружество и си избираме ново, за да избягаме от лошата репутация, щото хората бързо забравят
                          - имаш изключително силен нов бранд, който купува стария, та си заслужава да вземем името на новия, щото така припознаваме неговите успехи

                          За първото нямам идея дали е вярно (ако е - много зле), но за второто - със сигурност не е вярно, а още по-малко пък ще има синергия с новото име, защото то е хипер непознато. За да се разпознае, значи да се набият много пари за реклама - не е лошо, хубаво е, стига да има кой да ги даде, но тогава пак опираме до първия въпрос - ако дружеството е читаво, що му сменят името? Примерът ти е не просто неудачен, той е ултра бакалски, но това няма как да го разбереш, защото просто не си чел достатъчно, точно както аз не споря на тема ИТ или ядрена енергия, а слушам и си записвам, тъй като съм много невеж по тези теми.

                          Та слушай и си записвай, защото в случая го правя про боно
                          П.С. И като направят нова кампания, защото тя е е неминуема, всички ще разберат, че е "ова аптека е бугарска", което, като ги знам какви са шовинисти, със сигурност ще донесе повече проблеми, отколкото позитиви. По същата причина и аз не пия изворна вода "роса" (производната уж на Банкя), нищо че е от портфолиото на Кока кола, просто защото знам, че я правят от извор в Сърбия и от фабрика пак там. капиш
                          Без да искам да звучи като заяждане. Днес пазара казва друго...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ти прочете ли какво съм написал? Или като всяко ИТ, понеже сте една идея над средното за страната като доходи, поради луд късмет точно това, дето си го учил, да е станало вървежно, се мислиш за разбирач по всичко? Вярвай ми, точно на тема ребрандирания можеш само да си водиш записки в случая Имаш ли идея защо се прави едно ребрандиране? Аз ще ти кажа двете основни причини:
                            - имаме много лошо име на старото дружество и си избираме ново, за да избягаме от лошата репутация, щото хората бързо забравят
                            - имаш изключително силен нов бранд, който купува стария, та си заслужава да вземем името на новия, щото така припознаваме неговите успехи

                            За първото нямам идея дали е вярно (ако е - много зле), но за второто - със сигурност не е вярно, а още по-малко пък ще има синергия с новото име, защото то е хипер непознато. За да се разпознае, значи да се набият много пари за реклама - не е лошо, хубаво е, стига да има кой да ги даде, но тогава пак опираме до първия въпрос - ако дружеството е читаво, що му сменят името? Примерът ти е не просто неудачен, той е ултра бакалски, но това няма как да го разбереш, защото просто не си чел достатъчно, точно както аз не споря на тема ИТ или ядрена енергия, а слушам и си записвам, тъй като съм много невеж по тези теми.

                            Та слушай и си записвай, защото в случая го правя про боно
                            П.С. И като направят нова кампания, защото тя е е неминуема, всички ще разберат, че е "ова аптека е бугарска", което, като ги знам какви са шовинисти, със сигурност ще донесе повече проблеми, отколкото позитиви. По същата причина и аз не пия изворна вода "роса" (производната уж на Банкя), нищо че е от портфолиото на Кока кола, просто защото знам, че я правят от извор в Сърбия и от фабрика пак там. капиш
                            Аз не разбирам от рембранд , но Има Софарма Трейдинг Белград от 2014 година. Ако все още е непознато името Софарма Трейдинг - другаде е грешката

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                              И аз мисля, че не трябва да премахват името Лековит. Все пак това е доказал се в годините бранд. Ако искат да сменят името, да го направят на първо време Лековит & Софарма Трейдинг. След няколко години, като се наложи името и на Софарма Трейдинг на сръбския пазар, да премахнат първото...
                              Lekovit Trading

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ти прочете ли какво съм написал? Или като всяко ИТ, понеже сте една идея над средното за страната като доходи, поради луд късмет точно това, дето си го учил, да е станало вървежно, се мислиш за разбирач по всичко? Вярвай ми, точно на тема ребрандирания можеш само да си водиш записки в случая Имаш ли идея защо се прави едно ребрандиране? Аз ще ти кажа двете основни причини:
                                - имаме много лошо име на старото дружество и си избираме ново, за да избягаме от лошата репутация, щото хората бързо забравят
                                - имаш изключително силен нов бранд, който купува стария, та си заслужава да вземем името на новия, щото така припознаваме неговите успехи

                                За първото нямам идея дали е вярно (ако е - много зле), но за второто - със сигурност не е вярно, а още по-малко пък ще има синергия с новото име, защото то е хипер непознато. За да се разпознае, значи да се набият много пари за реклама - не е лошо, хубаво е, стига да има кой да ги даде, но тогава пак опираме до първия въпрос - ако дружеството е читаво, що му сменят името? Примерът ти е не просто неудачен, той е ултра бакалски, но това няма как да го разбереш, защото просто не си чел достатъчно, точно както аз не споря на тема ИТ или ядрена енергия, а слушам и си записвам, тъй като съм много невеж по тези теми.

                                Та слушай и си записвай, защото в случая го правя про боно
                                П.С. И като направят нова кампания, защото тя е е неминуема, всички ще разберат, че е "ова аптека е бугарска", което, като ги знам какви са шовинисти, със сигурност ще донесе повече проблеми, отколкото позитиви. По същата причина и аз не пия изворна вода "роса" (производната уж на Банкя), нищо че е от портфолиото на Кока кола, просто защото знам, че я правят от извор в Сърбия и от фабрика пак там. капиш
                                Изи бе, Грую. Много се палиш. Колко акции имаш? Аз съм само с 2500, така че не е болка за умиране.

                                Коментар

                                Working...
                                X