IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравей, партньори, щом и Фортис е капитулирал във вярата си в Чичо, значи е време за покупки. Купил съм вчера пакетче и вече съм партньор (да не ме псувате другия път, като пак се изкажа "ласкаво" за негово мумифицирано величество) - да отбележа, че нямам никаква вяра ни в Чичо, ни в Мумията се завръща, но на 10% печалба (евентуална), няма да се разсърдя. Тук съм краткосрочен, пък каквото дал Господ, така де Чичо - все си мисля, че ще забута акцията докъм цената на новото увеличение - да видим дали мислим еднакво мумифицирано с него.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

      Ще засажда блатно кокиче и ще се кооперира с Чичо
      Оставете го човека. Факт е че е изкарал достатъчно пари от акцията, и е нормално да си харесва компанията. Не споделям вижданията му на 100%, но не мисля че и иронията и бъзиците са градивни. 95% от компаниите на БФБ не стават за нищо, а не виждам ирония и подигравки там. Пак казвам, не съм адвокат на никого, просто не разбирам гледната точка да се подиграем на някого, вместо да се опитаме да го разберем.
      Фортис, не мисля че решението да спреш да пишеш във форума е правилно. Хората са различни, гледните им точки също. Дръж си на позицията и не се притеснявай от нищо. Парите и решенията са си твои. Успех !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

        Ще засажда блатно кокиче и ще се кооперира с Чичо
        Щом е толкова потаен няма да сади , а ще коси тревичката на покрива на тауърите и ще я суши за медицински цели , демек производител на сено .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          Да не си намислил да отваряш аптека?
          Ще засажда блатно кокиче и ще се кооперира с Чичо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            бих купувал както всяка година до сега
            сега мисля друго да направя, извън акциите
            Да не си намислил да отваряш аптека?

            Коментар


            • Какво си намислил, Фортис?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

                Това исках да кажа - тук технически анализ не влияе. Ако иска мажоритара ще пусне надолу и ще си мисли - "я, пробив", ама не. Аз продължавам да се интересувам (чисто теоретично) как ще подходят с правата, цените и т.н с оглед набирането на капитал. Как би подейставло имиджово, от една страна, един провал на това начинание, и от друга, финансовото измерение на евентуален провал.
                Един въпрос към Фортис - Фортис, ти ще се възползваш ли от правата, ако цената на акцията остане същата (или поне по-ниска от правата)
                бих купувал както всяка година до сега
                сега мисля друго да направя, извън акциите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mkalyonski Разгледай мнение
                  Здравейте, от ИП получих предложение за участието в увеличение на капитала при цена 6.85лв за акция, но не виждам много смисъл в това при пазарна цена в момента от 6.20лв
                  Ами купи си през пазара тогава, не използваш правата и това е.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mkalyonski Разгледай мнение
                    Здравейте, от ИП получих предложение за участието в увеличение на капитала при цена 6.85лв за акция, но не виждам много смисъл в това при пазарна цена в момента от 6.20лв
                    Зависи колко бройки искаш да запишеш, опитай да купиш голямо количество от пазара и виж къде отива цената

                    Коментар


                    • Здравейте, от ИП получих предложение за участието в увеличение на капитала при цена 6.85лв за акция, но не виждам много смисъл в това при пазарна цена в момента от 6.20лв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Да, така погледнато - първо ниво 6,20-6,30. Достигнато.
                        Но дали ще се се окаже стабилно - ще разберем след време
                        Тук адреналин досега няма, което си беше и едно от големите достойнства на папирчето
                        Това исках да кажа - тук технически анализ не влияе. Ако иска мажоритара ще пусне надолу и ще си мисли - "я, пробив", ама не. Аз продължавам да се интересувам (чисто теоретично) как ще подходят с правата, цените и т.н с оглед набирането на капитал. Как би подейставло имиджово, от една страна, един провал на това начинание, и от друга, финансовото измерение на евентуален провал.
                        Един въпрос към Фортис - Фортис, ти ще се възползваш ли от правата, ако цената на акцията остане същата (или поне по-ниска от правата)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение

                          От минимума на 2012 до максимума 2017. Краткосрочно не се интересувам. Адреналин получавам от други места
                          Да, така погледнато - първо ниво 6,20-6,30. Достигнато.
                          Но дали ще се се окаже стабилно - ще разберем след време
                          Тук адреналин досега няма, което си беше и едно от големите достойнства на папирчето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                            Може би чакат да влезе в баланса банката, да излязат хубавите коефициенти... Виждаме, че Донев купува на тези нива. Може би ще е над текущата цена.
                            Чакат да влезнат във владение на банката ...на събранието казаха краят на ноември...но да видим дали ще се проточи....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              тук за увеличението разбрахме някак, а при ДОХ какво стана? Каква ще е цената там?
                              Може би чакат да влезе в баланса банката, да излязат хубавите коефициенти... Виждаме, че Донев купува на тези нива. Може би ще е над текущата цена.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Аааа, а то зависи откъде си го пуснал туй фибуначи, Но принципно е в "дискретни' нива, според мен. Ä и има под-нива,
                                Е няма да падне на 0-лата, както подобно и електронът вършее из разни орбити, но не пада връз ядрото Иначе немаше да има материя (в нашия случай - артиени борси) Не е препоръка
                                От минимума на 2012 до максимума 2017. Краткосрочно не се интересувам. Адреналин получавам от други места

                                Коментар

                                Working...
                                X