IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали обръща, че имам още да пазарувам?!

    Коментар


    • не само фондове продаваха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Уфф. И ти ли бързаш ?
        Стари кучета уж пък новобрански грешки
        Къде да чакаме ,те бройките на Родина вече са на свършване....кой ще пусне надолу?
        п.п. И аз днес съм от страната на новобранците

        Коментар


        • Уфф. И ти ли бързаш ?
          Стари кучета уж пък новобрански грешки
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Купих прилично днес. Имам готовност ако падне още малко да удвоя. Мисля, че позицията е strong buy...

            Коментар


            • Ха....и що да е страшен бъдещия отчет на една работеща компания. Макар, че колегата е прав. Отчета няма значение....поне не на БФБ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                Хa, че от кога това има значение? Отдавна хората разбраха, че консолидираният е определящ!!!
                Междинният е шум в ушите и не води до адекватни "инвестиционни" решения. Според мен
                Отново ще има ръст в междинния и после идва ... студената вода, след месец
                Има огромно значение, не за взимане на "инвестиционни" решения, а за да се усети полъха на вятъра .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                  Утре ли да очакваме отчета?
                  Хa, че от кога това има значение? Отдавна хората разбраха, че консолидираният е определящ!!!
                  Междинният е шум в ушите и не води до адекватни "инвестиционни" решения. Според мен
                  Отново ще има ръст в междинния и после идва ... студената вода, след месец
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Утре ли да очакваме отчета?

                    Коментар


                    • 3 са много .... тогава някои акции ще трябва да са под 0,5 лв. имам предвид баМките. Акцията е супер, фирмата работи много добре. Най-голямата верига от аптеки в БГ. Ще се случи същото като със Софкома, и тогава ще има някои дето сега хулят, да обявят, че са купили на минимума. Аз имам но ще изчакам още малко за да допълня. Късмет на всички.

                      Коментар


                      • Е тука пак сме - НАЙ !... спаднали ,- Джонка ти ли срина пазара бре ?

                        Коментар


                        • Никой вече няма доверие на Чича. Добри пари направих тук ВЪПРЕКИ мажо. Като падне на 3лв мога и да го разгледам пак това дружество.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Тъй ли викаш?
                            Имаше един дето на 7.1 викаше хайде на промоцията
                            и 5,5 й е много
                            търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                            Коментар


                            • Верно, че прибързах, но сърце младо юнашко...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                https://www.finviz.com/quote.ashx?t=CAH&ty=c&ta=0&p=m

                                Eто едни подобни ( и аз съм на лодката от лятото) дето са със доста сходен % дял от пазара като сфтрд ( па бил той и стотици пъти по голям) - щом те могат от 90 на 40, що тук да не може от 9 на 4 ?
                                Да не говорим че при тая ликвидност ако решат чичо и партнери да захлебят картонета от отчаяни треперушки - и 1.4 дори може, та никога не казвай никога...
                                Феновете на хартията може да прочетат за тъй нареченото конкурентно предимство на Бъфет и ще видят защо няма инвеститори на БФБ като цяло.
                                Мисля че сфтрд е надценен актив, т.е. където и да рискуваме парите си,бихме спечелели и при по-нисък риск
                                Last edited by MrSi; 16.10.2019, 07:24.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X