IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Къде да чакаме ,те бройките на Родина вече са на свършване....кой ще пусне надолу?
    п.п. И аз днес съм от страната на новобранците
    Ами ако искат да продават, виж какви промоции има в и извън Софката. Защо да се бутам тук.
    Last edited by MrSi; 01.11.2019, 20:29.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Попрегледах отчета набързо и съм много доволен!
      Да видим докога ще има промоция, според мен цената на увеличението отразява реалната ситуация, даже и нагоре има мегдан...
      Като по поръчка!.
      Браво, ще имаме нови донори!
      Сори, но личи, че си по-пресен от ланшния сняг. Влизай смело не се притеснявай
      Не е препоръка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        всъщност Чичо продаде на Софарма бройките от Трейдинга които беше купил....ако има някакво значение де.Сигурно си освобождава кеш да учавства във увеличението,като вижда че няма много кандидати
        Ако бъдем честни, Донев започна да продава от 7,90 или над това ниво. Тогава го последваха и "партньорите" и сринаха акцията до сегашните нива.
        Разбирам да продаваш от в диапазон от 8 до 6,80 , но на долу не го разбирам!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

          Ей това не мога да го разбера, защо продаваш на 6,35 и после трябва да я вдигаш до и над обявената???

          Ще се радвам ако "разбирачите" пояснят за да станем по-финансово грамотни!
          всъщност Чичо продаде на Софарма бройките от Трейдинга които беше купил....ако има някакво значение де.Сигурно си освобождава кеш да учавства във увеличението,като вижда че няма много кандидати

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Той си взе правата, да видим докъде ще я качи после
            Ей това не мога да го разбера, защо продаваш на 6,35 и после трябва да я вдигаш до и над обявената???

            Ще се радвам ако "разбирачите" пояснят за да станем по-финансово грамотни!

            Коментар


            • Той си взе правата, да видим докъде ще я качи после

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                Тук мажо от 1-ви ноември ли ще има право да пазарува или от 1-ви декември, когато консолидираният ще е излязъл вече.
                01.12.

                Коментар


                • Тук мажо от 1-ви ноември ли ще има право да пазарува или от 1-ви декември, когато консолидираният ще е излязъл вече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Попрегледах отчета набързо и съм много доволен!
                    Да видим докога ще има промоция, според мен цената на увеличението отразява реалната ситуация, даже и нагоре има мегдан...
                    И от какво по-точно си доволен?
                    Вземания - спрямо декември 2018- видя ли?
                    Задълженията към майката - видя ли.
                    Кеша - видя ли?

                    Пуснат ли някой грамадан на българския пазар да направи верига или ТЕ и .....край с този балон.

                    А някой от вас наясно ли е защо всички се бутат да правят аптеки?
                    Мине се не мине и по телевизията се заговори за реекспорта на лекарства.
                    Мислете къде е дойната крава и колко е уязвима законодателно.
                    Last edited by econo_miss; 31.10.2019, 08:56.

                    Коментар


                    • Попрегледах отчета набързо и съм много доволен!
                      Да видим докога ще има промоция, според мен цената на увеличението отразява реалната ситуация, даже и нагоре има мегдан...

                      Коментар


                      • Софарма Трейдинг АД приключва деветте месеца на 2019 г. с ръст в приходите и печалбата преди данъци. Така, акумулираните приходи от продажба на стока на компанията нарастват с 8% до 572 151 хил. лв., сравнено с 529 035 хил. лв. отчетени за периода януари-септември 2018 г. С 8% нараства и печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг, която достига 15 711 хил. лв. спрямо 14 509 хил. лв., реализирани през деветте месеца на предходната година.
                        Само през септември, 2019 г. приходите на Софарма Трейдинг от продажба на стока достигат 62 539 хил. лв., което представлява ръст от 4% сравнено с 59 923 хил. лв., отчетени през същия период на 2018 г. Реализираната печалба преди данъци само през деветия месец на годината достига 1 462 хил. лв.

                        НАЙ !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                          По-добре се концентрирай в Хим. Да не се наложи и там да го удвояваш.
                          Или "удвояването" е само форумен лаф
                          Хима е ясен, тук играта е по-интересна, но аз съм все пак нов .... от вчера имам артии
                          Last edited by mapadona; 30.10.2019, 19:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                            По-добре се концентрирай в Хим. Да не се наложи и там да го удвояваш.
                            Или "удвояването" е само форумен лаф
                            хахаха, то станаха вече три години от както пазара е надолу ! Някои от удвояване при всеки спад сега портфейлите трябва да им са се умножили много пъти

                            Коментар


                            • Като гледам колко бройки са минали и колко чакат...не мисля, че тренда се е обърнал. Имам тук но ще чакам и по-надолу.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Купих прилично днес. Имам готовност ако падне още малко да удвоя. Мисля, че позицията е strong buy...
                                По-добре се концентрирай в Хим. Да не се наложи и там да го удвояваш.
                                Или "удвояването" е само форумен лаф

                                Коментар

                                Working...
                                X