IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • имам

    Софарма трейдинг АД-София Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 18:27
    Софарма Трейдинг АД приключи единадесетия месец на 2019 г., отчитайки нов връх в приходите от продажба на стока. Те достигат 69 834 хил. лв., което представлява 8% ръст сравнено с реализираните 64 773 хил. лв. през същия период на 2018 г. През ноември печалбата преди данъци на компанията възлиза на 1 627 хил. лв. или това е увеличение от 3% спрямо 1 584
    хил. лв., отчетени в същия месец на миналата година.
    Акумулираните резултати на Софарма Трейдинг АД също продължават своето възходящо развитие. За единадесетте месеца на годината печалбата преди данъци на компанията нараства с 10% като достига 19 185 хил. лв. сравнено със 17 416 хил. лв. през 2018 г. Акумулираните приходи бележат 8% ръст до 709 646 хил. лв. като в периода януари-ноември 2018 г. възлизат на 655 437 хил. лв.
    Прикачени файлове: Финансова информация - Ноември 2019

    Коментар


    • Материалът днес в "Капитал" за ОСА на "Софарма" потвърждава информацията за ниските приходи на групата от "болниците" у нас, вследствие на което мениджмънтът на "Софарма Трейдинг" търси втора "profit line" чрез търговия на едро в Сърбия и продажби на клиенти в Sofarmacy.
      Не е препоръка за търговия, просто подреждам мозайката в изказването на Огнян Донев.

      Коментар


      • https://postimg.cc/HVXLpPmN

        Коментар


        • Аз взех 1.23 лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
            На 6 декември са ми превели пари от правата на акциите за увеличението. По 0.00049 лв на акция го смятам.
            Браво! Знаех си, че ще се забогатява! Ха-ха...

            Коментар


            • На 6 декември са ми превели пари от правата на акциите за увеличението. По 0.00049 лв на акция го смятам.
              Last edited by melon; 12.12.2019, 19:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                Да
                Другите гребяха "синхронно", единия у лево, другия у десно.
                Веднага схванах, че правят глупости. Видно беше, въртяха се в кръг.
                Съответно моя план беше, аз на носа забивах греблото и дърпах, а брат ми отзад оправяше посоката и малко дърпаше.

                Безапелационна победа, дами и господа.
                Голям кеф беше, имах чувството, че съм открил топлата вода.

                Това беше в басейн Виктория (сега Капитан Кук до Пирогов), на партито преди IPO-то на Трейс АД. Както каза Груев, какви времена бяха само.
                Хахаха, браво на вас ! Аз съм забравил, че е имало такова парти въпреки, че съм участник в IPO-то с няколко милиона

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Груйче, извинявам се за любопитството, но какво е било постижението, първи в гребането ли са станали ?
                  Да
                  Другите гребяха "синхронно", единия у лево, другия у десно.
                  Веднага схванах, че правят глупости. Видно беше, въртяха се в кръг.
                  Съответно моя план беше, аз на носа забивах греблото и дърпах, а брат ми отзад оправяше посоката и малко дърпаше.

                  Безапелационна победа, дами и господа.
                  Голям кеф беше, имах чувството, че съм открил топлата вода.

                  Това беше в басейн Виктория (сега Капитан Кук до Пирогов), на партито преди IPO-то на Трейс АД. Както каза Груев, какви времена бяха само.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Ха, това с гребането тогава и аз го помня - както се казва, и аз бях там Макар да не обичам много похвалните слова, то само да вметна, че тогава всички се кефеха на вашето постижение до степен на тиха завист. Мда, какви времена, какви времена...
                    Апропо, много ми е криво, че Андрей напусна Инвестора, но какво да се прави.
                    П.С. Мариане, ти няма ли да ходиш на коктейла довечера
                    Груйче, извинявам се за любопитството, но какво е било постижението, първи в гребането ли са станали ?

                    Коментар


                    • Ха, това с гребането тогава и аз го помня - както се казва, и аз бях там Макар да не обичам много похвалните слова, то само да вметна, че тогава всички се кефеха на вашето постижение до степен на тиха завист. Мда, какви времена, какви времена...
                      Апропо, много ми е криво, че Андрей напусна Инвестора, но какво да се прави.
                      П.С. Мариане, ти няма ли да ходиш на коктейла довечера
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                        Що така никой не се доверява на списаното и предпочита да има свой анализ и мнение. Откакто гребахте като маймуни за няколко книжлета на трейс разбрахме в какво вярвате и на какъв Господ се кланяте. Най-лекото което мога да кажа е казаното вече по-долу "No comment"
                        жалка картина
                        Гребахме като шампиони. На снимката отпред аз, отзад брат ми. Стратегията за гребане беше моя. Победихме всички, защото имах мъдра стратегия и предвкусвах победата, защото гребахме последни (може би да бяхме предпоследни) и никой не можа да направи копи-пейст на стратегията ни.
                        Невероятна гордост е тази победа, комбинация от екип, стратегия, тактика, ум, сила и желание за победа. Всичко това без някога да сме гребали, каквото и да е !!! (е гледал съм нашите олимпийци на кану-каяк по телевизията), Благодаря, че ми напомни. Прилагам снимки. Наслади се, както се казва. Специално за теб.
                        Click image for larger version

Name:	ikona11.jpg
Views:	1
Size:	2.0 КБ
ID:	3523999

                        Click image for larger version

Name:	ikona14.jpg
Views:	1
Size:	3.2 КБ
ID:	3524000

                        Click image for larger version

Name:	ikona15.jpg
Views:	1
Size:	2.7 КБ
ID:	3524001


                        http://www.snimka.bg/?album;aid=5162720
                        Last edited by mpy_yordanov; 11.12.2019, 13:16.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                          Разбира се, най-съмнителният елемент е мажоритаря, който стиска повече от 50%. По този начин всичко зависи от волята /капризите/ на един човек. Няма го демократичният принцип "акционерите решават". "Акционерите" са последна дупка на кавала
                          На Запад как е, ако някой стиска повече от 50%? Пита тия с 2 промила к'во да прави ли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                            Значи, в събота посетих за първи път аптека Софармаси в Младост1. Много добро впечатление ми направи. Имаше клиенти, които пазаруваха, влизаха - излизаха. Любезен и адекватен персонал. Дадоха ми карта за отстъпка и за трупане на точки. На 30 метра от аптеката имаше неработеща/затворена, преместена/ аптека на Медея. Явно на трейдинга аптеката е конкурентна!
                            В големите градове е пренаситено с аптеки, според мен. Софармаси са наистина на едно по-високо ниво, имат и доста козметика, която би трябвало да е с по-висок профит. Изключително са стриктни и с рецептите и други тарикатлъци. За сега работят дбре и са принципни. Дано успеят и налоожат едно по-добро обслужване и така привлекат клиенти и да реализиррат и повече продукция от мама.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                              Значи, в събота посетих за първи път аптека Софармаси в Младост1. Много добро впечатление ми направи. Имаше клиенти, които пазаруваха, влизаха - излизаха. Любезен и адекватен персонал. Дадоха ми карта за отстъпка и за трупане на точки. На 30 метра от аптеката имаше неработеща/затворена, преместена/ аптека на Медея. Явно на трейдинга аптеката е конкурентна!
                              Бе, ти па и ти. Язе я имам таз карта 2 годин. И какво от това ? През това време попадах и на по-евтини аптеки, без карти, точки и допълнителни разправии

                              Коментар


                              • Значи, в събота посетих за първи път аптека Софармаси в Младост1. Много добро впечатление ми направи. Имаше клиенти, които пазаруваха, влизаха - излизаха. Любезен и адекватен персонал. Дадоха ми карта за отстъпка и за трупане на точки. На 30 метра от аптеката имаше неработеща/затворена, преместена/ аптека на Медея. Явно на трейдинга аптеката е конкурентна!

                                Коментар

                                Working...
                                X