IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

    Дай цените и да смятаме!!!
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

      Дай цените и да смятаме!!!
      Ти сериозно ли ? Хайде смятай !

      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

        Хора, какво печелите когато носите розови очила? По-богати ли ви прави, или просто се чувствате по-добре, игнорирайки загубата от 18% в цената на акциите на компанията? Замисляли ли сте защо се случва, при положение че оборота и неконсолидираната печалба са на рекордни нива? За мини-купърите писах преди няколко месеца, но вече не помня дали е било тук или във фейсбук. Аз лично недуомявам защо ще даваш 40 000лв. за служебен автомобил, при положение че можеш да вземеш подобен за 20 000лв. Умножете го по броя автомобили, и ще получите едно хубаво число. Да не говорим за доста по-скъпата подръжка, каско, данък и т.н. в сравнение с по-ниския клас автомобили. Ако са ги взели под наем, каква е логиката? Да спреш пред аптеката с мини-купър вместо с рено клио (примерно). Колко ще вдигне продажбите това? Нали не очаквате аптекарите да си вдигнат заявките, само защото търговския представител е дошъл с по-скъпа кола? Може би мениджмънта вярва. И преди да бъда нападнат че целенасочено плюя компанията, и да бъда призован да си продам акциите, само защото не одобрявам политиката на дружеството, ще кажа че Софарма имоти ми е номер 2 в портфейла, а трейдинга е някъде в топ10. Въпроса е че ако не беше подобна политика, отдавна да бях увеличил позицията си тук. Към момента съм пас. Надявам се с увеличението на капитала тази година, да не решат да си купят Mercedes S-класа или БМВ X7 за служебни автомобили.
        Манчев ,що се ядосваш ...
        Ако дойдеш в София и вместо да те посрещнат в лукс Сградите в Изгреф те посрещнат в столовата на Фармата в Надежда и вместо да пиеш италианско каВе те черпят негърска пот а отпреде стоят стари Дачии и Опели и Тирове а Мерцедеса на Боса се откроява като бял лебед , къде по добре е Купъра и имиджа е по добре и рекламата на Фармата върви.... а и едно кръгче ще им дадат да направят....а то че е по скъпо ......кой го интересува мажо плаща ,важното е лустрото....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Ами ти кажи, ако си по запознат ? Мислиш ли, че са по евтини ? Премиум марка автомобили по евтини ли са, независимо дали става въпрос за покупка или наем ?
          Дай цените и да смятаме!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Ами то ако се движат с автобус сигурно ще е в пъти по евтино от Рено ,Дачия Шкода......струва ми се прекалявате с издребняването .
            Хора, какво печелите когато носите розови очила? По-богати ли ви прави, или просто се чувствате по-добре, игнорирайки загубата от 18% в цената на акциите на компанията? Замисляли ли сте защо се случва, при положение че оборота и неконсолидираната печалба са на рекордни нива? За мини-купърите писах преди няколко месеца, но вече не помня дали е било тук или във фейсбук. Аз лично недуомявам защо ще даваш 40 000лв. за служебен автомобил, при положение че можеш да вземеш подобен за 20 000лв. Умножете го по броя автомобили, и ще получите едно хубаво число. Да не говорим за доста по-скъпата подръжка, каско, данък и т.н. в сравнение с по-ниския клас автомобили. Ако са ги взели под наем, каква е логиката? Да спреш пред аптеката с мини-купър вместо с рено клио (примерно). Колко ще вдигне продажбите това? Нали не очаквате аптекарите да си вдигнат заявките, само защото търговския представител е дошъл с по-скъпа кола? Може би мениджмънта вярва. И преди да бъда нападнат че целенасочено плюя компанията, и да бъда призован да си продам акциите, само защото не одобрявам политиката на дружеството, ще кажа че Софарма имоти ми е номер 2 в портфейла, а трейдинга е някъде в топ10. Въпроса е че ако не беше подобна политика, отдавна да бях увеличил позицията си тук. Към момента съм пас. Надявам се с увеличението на капитала тази година, да не решат да си купят Mercedes S-класа или БМВ X7 за служебни автомобили.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Ами то ако се движат с автобус сигурно ще е в пъти по евтино от Рено ,Дачия Шкода......струва ми се прекалявате с издребняването .
              Сравнението ти е напълно неуместно ! Никой не предлага да се движат с автобус или пеша ! Мисля, че много добре ме разбираш какво имам предвид !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                На каква цена са взети Кипърите? Или може да са под наем? Ако е така знаеш ли какъв?
                Ами ти кажи, ако си по запознат ? Мислиш ли, че са по евтини ? Премиум марка автомобили по евтини ли са, независимо дали става въпрос за покупка или наем ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Това с купърите никак не е добре ! За служебни автомобили не би трябвало да се ползват такива автомобили. Какъв беше проблема да вземат Рено, Дачия, Ситроен или Шкода примерно, които са в пъти по евтини.
                  Ами то ако се движат с автобус сигурно ще е в пъти по евтино от Рено ,Дачия Шкода......струва ми се прекалявате с издребняването .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Това с Купърите никак не е добре ! За служебни автомобили не би трябвало да се ползват такива автомобили. Какъв беше проблема да вземат Рено, Дачия, Ситроен или Шкода примерно, които са в пъти по евтини.
                    На каква цена са взети Кипърите? Или може да са под наем? Ако е така знаеш ли какъв?
                    Last edited by fortiss; 11.02.2020, 12:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tio Разгледай мнение
                      Защо ли нещо ми навява за онази песен дето се пееше - "дай ми от ония партийни куфари, за да купя на пет **ки мини-купъри" ???
                      Това с купърите никак не е добре ! За служебни автомобили не би трябвало да се ползват такива автомобили. Какъв беше проблема да вземат Рено, Дачия, Ситроен или Шкода примерно, които са в пъти по евтини.

                      Коментар


                      • Защо ли нещо ми навява за онази песен дето се пееше - "дай ми от ония партийни куфари, за да купя на пет **ки мини-купъри" ???
                        Last edited by X_Y; 11.02.2020, 10:14.
                        “Speculation is a business. It is neither guesswork nor a gamble. It is hard work and plenty of it.”

                        Коментар


                        • Изминалата 2019 г. е тринадесетата поредна година, в която Софарма Трейдинг бележи ръст на основните си финансови показатели. Акумулираните приходи на компанията за дванадесетте месеца на 2019 г. достигат 777 463 хил. лв., което представлява ръст от 8% сравнено със 720 269 хил. лв. приходи съгласно одитирания финансов отчет за 2018 г. За същия период на 2019 г. акумулираната печалба преди данъци на компанията бележи 11% ръст до 22 258 хил. лв. спрямо 20 004 хил. лв. одитиран финансов резултат за 2018 г.
                          Само през декември на 2019 г. печалбата преди данъци на Софарма Трейдинг АД достига нов връх от 3 072 хил. лв. и нараства с 19% спрямо одитираните 2 588 хил. лв. за същия месец на 2018 г. В същия месец компанията е продала стока на стойност 67 817 хил. лв. или с 5% повече сравнено с отчетените одитирани приходи от 64 832 хил. лв. за декември 2018.

                          http://www.x3news.com/?page=News

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Не съм толкова отдавна в града и не познавам тези ориентири, но ще го опиша така - близо до езиков център LinguaMundi до стълбите на Каменица
                            мда ...... ориентирите ми са остарели ...... сигурно станаха 30 години откакто я няма "голямата валентина" и кино "република" ........ но този езиков център за пръв път го чувам...

                            както и да е ........ сградата е една от най-хубавите в Пловдив ....... лошото е, че наема е доста висок и често се сменят наемателите, но софарма е богата фирма и тези пари не я бъркат...

                            говоря за магазина на който отдясно е "сити център" (купен наскоро от деликатес житница), а след това в дясно са стълбите на каменица
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                              това къде е?

                              бившата голяма "валентина" срещу кино "република" ли е?


                              Не съм толкова отдавна в града и не познавам тези ориентири, но ще го опиша така - близо до езиков център LinguaMundi до стълбите на Каменица

                              Коментар


                              • това къде е?

                                бившата голяма "валентина" срещу кино "република" ли е?

                                Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                И поредната нова аптека - забелязана в топ центъра на Пловдив !!!
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X