IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега интересният въпрос за мен е - ще има ли, и ако има, на колко лева ще извършат увеличение на капитала.

    Коментар


    • В момент на световна криза сме НАЙ !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

        +1
        еми?
        НАЙ - СМЕ !!!

        Коментар


        • Интересен за мен ще бъде консолидираният отчет в края на Май. Има ли надежда за оползотворяване на мащаба?

          Коментар


          • +1
            еми?

            Коментар


            • Това би било петият пореден дивидент с такъв размер, като четвъртият бе финансиран с увеличение на капитала

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Всъщност днес бях в Софармаси - на всички от персонала на баджа им освен името пише и "аз съм Асена"
                а, браво, не ги видях в извадката на Капитал, та се зачудих. Похвално е!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Не че нещо, ама нещо не виждам аптекарите от Софармаситу да протестират за Асена Стоименова - страхуват ли ги, що ли? Виждам Ярешки, Бети и някакви дребни, но не и Софарамаситу - може да е манипулация на Капитал, все пак те са крайно "манипулативна" медия, ма знам ли? Снимките са тук
                  Всъщност днес бях в Софармаси - на всички от персонала на баджа им освен името пише и "аз съм Асена"

                  Коментар


                  • Не че нещо, ама нещо не виждам аптекарите от Софармаситу да протестират за Асена Стоименова - страхуват ли ги, що ли? Виждам Ярешки, Бети и някакви дребни, но не и Софарамаситу - може да е манипулация на Капитал, все пак те са крайно "манипулативна" медия, ма знам ли? Снимките са тук
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Компаниите през призмата на COVID-19: Софарма Трейдинг АД

                      Софарма Трейдинг, като търговец на едро и дребно на лекарства, продукти без лекарско предписание и медицинска козметика, е част от компаниите на първа линия с борбата срещу COVID-19. Още преди обявяването на извънредното положение в България, търсенето на хранителни добавки, витамини и медицински консумативи доведе до ръст в поръчките и изчерпването на някои продукти от аптечната мрежа. През март, компанията разкри, че се наблюдава забавяне в доставките от Европа, но изрази очаквания, че прекъсването на доставки на конкретни медицински продукти и консумативи ще е временно. Съгласно официално съобщение на Софарма Трейдинг, от компанията са предприели всички необходими мерки за осигуряване на непрекъсваемост на доставките на лекарства и консумативи към болнични заведения и аптеки. От началото на април, аптечната верига на Софарма Трейдинг, SOpharmacy, намалява тройно времето за изпълнение на поръчки и увеличава четворно капацитета за обработка на поръчките. В допълнение, поради ръста на онлайн заявките, компанията удвоява екипа обслужващ онлайн аптеката. Дистрибуционните центрове в страната и Сърбия работят с нормално работно време на пълен капацитет, което е свидетелство за устойчивостта на бизнеса. Макар и негативна в общ план, пандемията с COVID-19 предоставя възможност за ръст в приходите на дружеството, като очакванията на Елана Трейдинг са за постигане на около 15% ръст на печалбата на индивидуална база през 2020 г.

                      https://bgtrader.elana.net/bg/pazarn...3+%D0%90%D0%94
                      Last edited by Innocent; 21.04.2020, 15:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        А ако другаде стане 10% !?
                        Ами ще влезна и там, ако все още нямам !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Екстра е ! При такава дивидентна доходност няма да мръдна от тук !
                          А ако другаде стане 10% !?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            Само да вмъкна,че съм минал 2 хилки разходи за зареждане е медикаменти от 26.01.2020г до сега.
                            Да не я караш само на екомери и подобни...баси сумите.
                            Предполагам и системи + интравенозен вит. C си заредил...иначе йок файда.

                            Коментар


                            • Само да вмъкна,че съм минал 2 хилки разходи за зареждане е медикаменти от 26.01.2020г до сега.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                при 30 ст. - дивидент 6%...много ли е добре !?
                                Екстра е ! При такава дивидентна доходност няма да мръдна от тук !

                                Коментар

                                Working...
                                X