IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение


    НАЙ !!!!!!!!!!!!!!!
    Докато пазара расте с 19.3%, продажбите на "доставчика на здравни услуги" растат с 19%. И това при положение че имат все повече аптеки, които купуват само от тях. Кое точно му е "НАЙ !!!!!!!!!!!!!!![/". Phoenix все повече дърпа напред с пазарен дял без да има аптеки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

      …. спрямо март 2020 или спрямо обичайното през април.....
      Спрямо март. Но и спрямо април миналата година се очертава спад.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        Грую е напълно прав. Аз съм във фарма бранша - наистина март беше рекорден, заради истерия и презапасяване, а април е почти наполовина..
        …. спрямо март 2020 или спрямо обичайното през април.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          Ти си чакай и гледай !!!
          Грую е напълно прав. Аз съм във фарма бранша - наистина март беше рекорден, заради истерия и презапасяване, а април е почти наполовина..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Чакай да видим април и второто тримесечие, тогава ще е супер нанай, хеле пък с презапасили се за година напред с лекарства апокалиптици, изкупили всичко точно в първото кю
            Ти си чакай и гледай !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение


              НАЙ !!!!!!!!!!!!!!!
              Чакай да видим април и второто тримесечие, тогава ще е супер нанай, хеле пък с презапасили се за година напред с лекарства апокалиптици, изкупили всичко точно в първото кю
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Софарма Трейдинг АД приключи първото тримесечие на 2020 г. с ръст във финансовите си показатели. Само за март приходите на компанията бележат ръст от 43% до 92 733 хил. лв. спрямо реализираните 64 986 хил. лв. през същия месец на миналата година. Печалбата преди данъци в третия месец достига 3 428 хил. лв., което представлява 49% ръст сравнено с 2 297 хил. лв., отчетени през 2019 г.

                Постигнатите през март резултати неминуемо оказват влияние върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг АД. Така, приходите за първите три месеца бележат ръст от 19% до 230 561 хил. лв. като за сравнение през първото тримесечие на предходната година те възлизат на 193 826 хил. лв. С 5% нараства и акумулираната печалба преди данъци, като достига 6 781 хил. лв. спрямо 6 457 хил. лв. през 2019 г

                http://www.x3news.com/

                НАЙ !!!!!!!!!!!!!!!

                Коментар


                • Софарма Трейдинг АД приключи първото тримесечие на 2020 г. с ръст във финансовите си показатели. Само за март приходите на компанията бележат ръст от 43% до 92 733 хил. лв. спрямо реализираните 64 986 хил. лв. през същия месец на миналата година. Печалбата преди данъци в третия месец достига 3 428 хил. лв., което представлява 49% ръст сравнено с 2 297 хил. лв., отчетени през 2019 г.

                  Постигнатите през март резултати неминуемо оказват влияние върху акумулираните показатели на Софарма Трейдинг АД. Така, приходите за първите три месеца бележат ръст от 19% до 230 561 хил. лв. като за сравнение през първото тримесечие на предходната година те възлизат на 193 826 хил. лв. С 5% нараства и акумулираната печалба преди данъци, като достига 6 781 хил. лв. спрямо 6 457 хил. лв. през 2019 г

                  http://www.x3news.com/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Аз поне не откривам нищо.
                    Аз не съм търсил, но видях, че в статията се споменава търговския регистър и затова попитах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Провери ли в търговския регистър?
                      Аз поне не откривам нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        Аз не успявам да открия поканата. Някой може ли да пусне линк!
                        Провери ли в търговския регистър?

                        Коментар


                        • Аз не успявам да открия поканата. Някой може ли да пусне линк!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            не трябва ли да е посочено в поканата?
                            Не и в тази покана!
                            Иначе има около 79 точки за гласуване.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              не трябва ли да е посочено в поканата?
                              Не съм чел, трябва да видя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Сега интересният въпрос за мен е - ще има ли, и ако има, на колко лева ще извършат увеличение на капитала.
                                не трябва ли да е посочено в поканата?

                                Коментар

                                Working...
                                X