IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    Що си недоволен само не разбирам, ами използвай момента
    А ако намериш някой дето да ти обясни, може да обясниш после и на нас във форума
    Ако беше друга акция - с голямо удоволствие, но с чичикака карти играя само веднъж. При положение че хем държи банката, хем всички карти са белязани, е чисто самоубийство, ако не съм му седял на коленцето, да влизам в негова позиция.

    Просто ми беше странно що така се получава точно с тази акция
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Тук що тъй с тази акция? От всички акции на чичикака, тази е най-добрата (според мен), въпреки идиотиите в Сърбия. И при такъв пазар, при таква пандемия, цената на акцията да ти падне двойно - ми не го разбирам особено? Обяснете и защо чичикака си записа сам увеличението на 7 кинта, а сега продава на 4,80? Голям "играч" е - качи софарма, балонира на макса недоверие и си заби единстената читава акция в земята
      Що си недоволен само не разбирам, ами използвай момента
      А ако намериш някой дето да ти обясни, може да обясниш после и на нас във форума

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Груйче, кое е читавото на тази папира? Какви плюсове виждаш спрямо другите ?
        Работи в сектор, който е много напред с материала в моменти на криза, а и без тях расте стремглаво и няма как да пада.
        Скоро ще са номер 1 в сегмента, ако вече не са изпреварили Ярешки.
        Консолидацията вече не изяжда чак толкова много от печалбата - ето ти 3 причини.

        Разбирам, че чичикака е обещал 12 на онези, дето са му седели на коленцето и съответно нещо трябва да бъде засрано, за да се вдигне друго, щото парите на чичикака са крайна величина, но това не отменя мнението ми, че това му е най-читавата компания. За банките и сам знаеш, че утре излиза едно решение на молдовското бнб за пране на пари и са чао за 3 минути - тук това няма как да стане!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Тук що тъй с тази акция? От всички акции на чичикака, тази е най-добрата (според мен), въпреки идиотиите в Сърбия. И при такъв пазар, при таква пандемия, цената на акцията да ти падне двойно - ми не го разбирам особено? Обяснете и защо чичикака си записа сам увеличението на 7 кинта, а сега продава на 4,80? Голям "играч" е - качи софарма, балонира на макса недоверие и си заби единстената читава акция в земята

          Софикс, нещо си постнал, но не мога да го видя на айфоня?
          Груйче, кое е читавото на тази папира? Какви плюсове виждаш спрямо другите ?

          Коментар


          • Тук що тъй с тази акция? От всички акции на чичикака, тази е най-добрата (според мен), въпреки идиотиите в Сърбия. И при такъв пазар, при таква пандемия, цената на акцията да ти падне двойно - ми не го разбирам особено? Обяснете и защо чичикака си записа сам увеличението на 7 кинта, а сега продава на 4,80? Голям "играч" е - качи софарма, балонира на макса недоверие и си заби единстената читава акция в земята

            Софикс, нещо си постнал, но не мога да го видя на айфоня?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • За всеки влак си има пътниици. Пътническият влак на ниска цена също е опция, зависи от алтернативната цена на личния капитал.

              Коментар


              • Донев и Телсо продали акциите си, купувач Софарма. Явно освобождават ресурс за акциите на Софарма и Доверие. Вие как го тълкувате?
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Мдааа, явно днес купона е тук

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    А до варанти ли се стигна и тука.... вай вай вай....
                    финансов инженеринг, а мерси, няма нужда
                    Все някой трябва да плаща експанзиите и да покрива загубите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                      Точно........,консолидацията расте прилично ,а това доскоро бяха основните забележки на инвеститорите.Само че и тук има малко на брой ,но пък големи мечки ......не зная кога ще ни пуснат напред.Защо не тръгват правата и варантите тук?Ще трябва да почакаме чиче да реши,а до тогава........................това е положението.
                      А до варанти ли се стигна и тука.... вай вай вай....
                      финансов инженеринг, а мерси, няма нужда

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                        Точно........,консолидацията расте прилично ,а това доскоро бяха основните забележки на инвеститорите.Само че и тук има малко на брой ,но пък големи мечки ......не зная кога ще ни пуснат напред.Защо не тръгват правата и варантите тук?Ще трябва да почакаме чиче да реши,а до тогава........................това е положението.
                        Тук ще тръгнат варантите и правата, като приключат със Софарма. Така си мисля де. Отчетът не е никак лош и да видим реотана ще загрее ли.
                        Основното е дали ще има нишан, че дружеството има намерение да продължи да е дивидентно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Мдааа, стана доста мразена акция, а и според мен никой не иска да купува, тъй като се чакат на Чичо самосвалите в неговите периоди! Иначе по спомен май от 2-3 тримесечия консолидираната печалба расте повече от неконсолидираната, та е възможно най-лошото вече да е зад гърба ни! Задлъжнялоста също се подобрява. Ха дано, ама .....
                          Точно........,консолидацията расте прилично ,а това доскоро бяха основните забележки на инвеститорите.Само че и тук има малко на брой ,но пък големи мечки ......не зная кога ще ни пуснат напред.Защо не тръгват правата и варантите тук?Ще трябва да почакаме чиче да реши,а до тогава........................това е положението.
                          Last edited by спекуланта; 29.11.2021, 20:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                            Тази позиция започва да се оформя като разпродавалник. Свърши безметежието и безхаберието , когато се считаше добър пристан за кеша и се закара на макса от 9лв
                            Мдааа, стана доста мразена акция, а и според мен никой не иска да купува, тъй като се чакат на Чичо самосвалите в неговите периоди! Иначе по спомен май от 2-3 тримесечия консолидираната печалба расте повече от неконсолидираната, та е възможно най-лошото вече да е зад гърба ни! Задлъжнялоста също се подобрява. Ха дано, ама .....
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Тръгваме ли?
                              Тази позиция започва да се оформя като разпродавалник. Свърши безметежието и безхаберието , когато се считаше добър пристан за кеша и се закара на макса от 9лв
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Тръгваме ли?
                                Сперматозоиди коментират:
                                - Брат, ще тръгваме ли? -
                                - От тук не мърдам, мръсникът пак е с капут...

                                Коментар

                                Working...
                                X