IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Засега можем само доволни да сме. Ще си фърляме капите от радост, когато намерят начин да изтръскат парите от Здравната каса - 100 КБ ни дължат тия копелета.
    тук не съм съгласен, вземанията са част от бизнеса
    от Здравната каса също са притиснати за средства, засега нещата са балансирани и за двете страни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Отново отчитам факта, че съм акционер в добра компания..... резултатите сами говорят..... няма нужда от много думички.....
      Засега можем само доволни да сме. Ще си фърляме капите от радост, когато намерят начин да изтръскат парите от Здравната каса - 100 КБ ни дължат тия копелета.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        „Софарма Трейдинг” АД реализира за месец октомври 2012 г. продажби на стока в размер на 44.5 млн. лева или 11.74 % ръст спрямо същия период на 2011 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 1 612 хил. лв. за десетия месец на 2012 г.

        Компанията реализира 5.5 % ръст на продажбите за първите десет месеца на 2012 г. спрямо същия период на 2011 г., достигайки продажби от 383 млн лева. Печалбата преди данъци за този период е в размер на 7 195 хил лева, което представлява ръст от 33 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.

        Отново отчитам факта, че съм акционер в добра компания..... резултатите сами говорят..... няма нужда от много думички.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Обикновено съм бил защитник на г-н Донев, но след последния път вече ми светва червена лампичка. Вярно е че много добри резултати вади Софарма трейдинга - браво, но не знам дали да се радваме. И при Севтополиса виждаме супер резултати, но г-на прави доста долен според мен опит да прецака всички миноритари там. Като се има предвид че тук фармата продава от доста време и сега сигурно пак оттам идват продажбите ... дано и тук не се случи нещо неприятно.

          Дано повече добри практики виждаме на пазара като цяло и по-малко балкански номера!
          Вярно е че Фармата продава, едно е сигурно - не го правят заради кеш или печалба!
          Мисля че идеята е да увеличат фри-флоута с което да направят по-апетитна СФТРД за големите инвеститори, пък и с по-голям флоут и други възможности има


          п.с. Тука ако дивидента догодина удари 20стинки(а на там върви ако не пренасочат печалбата за нови пазари) ще стане готино!
          Last edited by tony1975; 22.11.2012, 18:21.

          Коментар


          • Обикновено съм бил защитник на г-н Донев, но след последния път вече ми светва червена лампичка. Вярно е че много добри резултати вади Софарма трейдинга - браво, но не знам дали да се радваме. И при Севтополиса виждаме супер резултати, но г-на прави доста долен според мен опит да прецака всички миноритари там. Като се има предвид че тук фармата продава от доста време и сега сигурно пак оттам идват продажбите ... дано и тук не се случи нещо неприятно.

            Дано повече добри практики виждаме на пазара като цяло и по-малко балкански номера!

            Коментар


            • Браво!

              п.с. Имам - ама вие знаете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                „Софарма Трейдинг” АД реализира за месец октомври 2012 г. продажби на стока в размер на 44.5 млн. лева или 11.74 % ръст спрямо същия период на 2011 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 1 612 хил. лв. за десетия месец на 2012 г.

                Компанията реализира 5.5 % ръст на продажбите за първите десет месеца на 2012 г. спрямо същия период на 2011 г., достигайки продажби от 383 млн лева. Печалбата преди данъци за този период е в размер на 7 195 хил лева, което представлява ръст от 33 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.
                Тихо...Тихо...
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • „Софарма Трейдинг” АД реализира за месец октомври 2012 г. продажби на стока в размер на 44.5 млн. лева или 11.74 % ръст спрямо същия период на 2011 г. Печалбата преди данъци на компанията е в размер на 1 612 хил. лв. за десетия месец на 2012 г.

                  Компанията реализира 5.5 % ръст на продажбите за първите десет месеца на 2012 г. спрямо същия период на 2011 г., достигайки продажби от 383 млн лева. Печалбата преди данъци за този период е в размер на 7 195 хил лева, което представлява ръст от 33 % спрямо реализираната печалба за същия период на предходната година.
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    къде отидохте на 1,8лв бе спрете се!!!
                    искам още малко да купя
                    Тука да не са си получили милките от здравната каса ?
                    Като знам колко много трудно събираеми вземания имат....

                    Коментар


                    • къде отидохте на 1,8лв бе спрете се!!!
                      искам още малко да купя

                      Коментар


                      • и по-добре става:
                        "На официална церемония в присъствието на Премиера г-н Бойко Борисов и Министъра на здравеопазването г-жа Десислава Атанасова беше открито обновеното отделение по Нуклеарна медицина на УМБАЛ „Св. Иван Рилски” ЕАД.В него Софарма Трейдинг АД внедри една от най-модерните, съвършени и иновативни Гама камери в света, комбинирана със 16-срезов Компютърен томограф (скенер) – SPECT\CT. Това е вторият подобен медицински уред в Европа."

                        айде последното тримесечие - бонус!!!

                        Коментар


                        • Резултатите са отлични. Повече от това, което очаквах!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Браво на тигрите!!!

                            Какви са данните за Септември?

                            Коментар


                            • Браво на тигрите!!!

                              Коментар


                              • Вариант е и Софарма АД да придобие дружество в съседна Сърбия с вече развит пазар.

                                Коментар

                                Working...
                                X