IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
    Абе още ли не си разбрало, че това е банката на Софарма - какво те притесняват пасивите.
    Не ме притесняват изобщо, ако ще да вали и да гърми , имам малко артии. Доста повече са във фармата, но ако както казваш това е банката на фармата, то там може да се окаже, че е по-гоямата балонизация и май ще е най-добре ги разкеша Да видим само докъде ще ги помпи "чичо" и ще мина в кеш Жалко, че Тони се разкеши по-рано на фармата. Можехме да си правим компания като "разкешени". Но нищо де, и след време можем
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Да обърнем внимание и на това, че така оповестената печалба е брутна, не е обложена с данъци, вероятно лихви, т.н. Към момента 57 мил. собствен капитал, (не случайно вече се търгува на почти балонерското п/б от над 1,5, по критерия на Геко) а срещу 230 мил пасиви се стига до извода, че текущите дългове са над 3 пъти повече от собствения капитал !!!
      Абе още ли не си разбрало, че това е банката на Софарма - какво те притесняват пасивите.
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        Много добро дружество. Дано продължи и занапред така!
        Да обърнем внимание и на това, че така оповестената печалба е брутна, не е обложена с данъци, вероятно лихви, т.н. Към момента 57 мил. собствен капитал, (не случайно вече се търгува на почти балонерското п/б от над 1,5, по критерия на Геко) а срещу 230 мил пасиви се стига до извода, че текущите дългове са над 3 пъти повече от собствения капитал !!!
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Много добро дружество. Дано продължи и занапред така!

          Коментар


          • не, наистина страхотни резултати, не знам до колко е правилна тази дивидентна политика спрямо задълженията, но ако продължи то ще чакаме поне 25-30 стинки дивидент!

            п.с. ако имах колкото Фортис вече да съм си попълнил молбата за напускане на работа
            Last edited by tony1975; 27.08.2013, 21:52.

            Коментар


            • Аферим, не сме и очаквали друго.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • резултатите са повече от добри

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Дивидентец: да.
                  Ха честито импе ...и да не забравиш къде трябва да изхарчиш дивидентеца

                  Не е препоръка за ПК на ЦК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Добри резултати - Браво!!!
                    Пак ли ръст на печалбата? (прозяващо се човеченце)
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      в тримесечните доклади е записано, че продават и оборудване и тази дейност се развива все повече
                      а след продажбата на оборудването има поддържка и др
                      от там съдя
                      Медицинска техника и апаратура и съответните консумативи ли имаш предвид ?

                      Коментар


                      • Добри резултати - Браво!!!

                        Коментар


                        • Тук не е ли време за месечните данни ?
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            ееееее, сега пък далеч
                            Ми далече си - на североизток чак.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ного си далече.
                              ееееее, сега пък далеч

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                Никой коега не мина това лято през офиса ми да пием по едан биричка !!!
                                Ного си далече.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X