IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
    Ще се видим ли на ОСА-то на 19 ти? кой ще ходи?
    Живот и здраве, аз ще отида!

    Коментар


    • Ще се видим ли на ОСА-то на 19 ти? кой ще ходи?

      Коментар


      • няма да се отразят тези неща
        въобще няма да се забележи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Аз това не го намирам за някаква положителна новина. От единия джоб в другия. Все едно е дали хората ще се водят към фирма А или фирма Б. Само че в случая заплатите ще ги плаща втората фирма (СФТРД), което ще доведе до увеличаване на разходите. От своя страна, СФАРМ оптимизира разходите си за заплата като ще плаща за 14 човека по-малко.

          Консолидирано погледнато от гледна точка на СФАРМ е все едно. От гледна точка на СФТРД не е все едно и според мен е по-добре такива еквилибристики с хората да не се правят.
          +1 пък какви маркетингови разходи (без резултат) ще правят бедна ти е фантазията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Аз това не го намирам за някаква положителна новина. От единия джоб в другия. Все едно е дали хората ще се водят към фирма А или фирма Б. Само че в случая заплатите ще ги плаща втората фирма (СФТРД), което ще доведе до увеличаване на разходите. От своя страна, СФАРМ оптимизира разходите си за заплата като ще плаща за 14 човека по-малко.

            Консолидирано погледнато от гледна точка на СФАРМ е все едно. От гледна точка на СФТРД не е все едно и според мен е по-добре такива еквилибристики с хората да не се правят.

            Коментар


            • Много ми е гот!
              Сега ще бумна едно питие за берекет

              Коментар


              • http://www.capital.bg/biznes/kompani...5_lekarstva_v/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  един път в годината може

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Пак ли ще пиете
                    един път в годината може

                    Коментар


                    • добре дошла във форума


                      Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                      Супер, най-накаря. Ама.... хора да сте чували, че жените не се оправяме с картите Къде са аптеките?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        ...Вложените от Тони средства в моя дивидент - ще му бъдат възтановени много ясно !!!!!
                        Пак ли ще пиете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                          Супер, най-накаря. Ама.... хора да сте чували, че жените не се оправяме с картите Къде са аптеките?
                          ще те закарам ....

                          Коментар


                          • Кажете им да направят една аптека и в кулите на Софарма.
                            А и на Софарма имоти май и останаха още няколко аптеки в портфолиото.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              София ул. Димитър Хаджикоцев 6
                              Пловдив ул. Райко Даскалов 69
                              Това се пада в Люлин 4 чак тези, които ми излизат на картата, едната е до city center sofia и другата в лозенец
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Maddy Разгледай мнение
                                Супер, най-накаря. Ама.... хора да сте чували, че жените не се оправяме с картите Къде са аптеките?
                                София ул. Димитър Хаджикоцев 6
                                Пловдив ул. Райко Даскалов 69

                                Коментар

                                Working...
                                X