IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

    Осигурява препитание на синовете си и още няколко наследника от комунистическата номенклатура и ДС на НРБ за сметка на хиляди прецакани семейства на една от малкото действащи и експортно ориентирани структури в българската икономика от миналото - Софарма, НИХФИ, Фармахим холдинг.....и не само, които имаха значителен дял в БВП на страната. https://www.youtube.com/watch?v=Pvz2dRNNMAo
    Имайте повече хигиена и самоуважение като подбирате източниците си на информация.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Груев, човека осигурява препитание на хиляди семейства и си остава най големият играч на БФБ. Не виждам какво правиш в темата освен да хейтиш. Никой не те кара да купуваш акции.
      Осигурява препитание на синовете си и още няколко наследника от комунистическата номенклатура и ДС на НРБ за сметка на хиляди прецакани семейства на една от малкото действащи и експортно ориентирани структури в българската икономика от миналото - Софарма, НИХФИ, Фармахим холдинг.....и не само, които имаха значителен дял в БВП на страната. https://www.youtube.com/watch?v=Pvz2dRNNMAo

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Груев, човека осигурява препитание на хиляди семейства и си остава най големият играч на БФБ. Не виждам какво правиш в темата освен да хейтиш. Никой не те кара да купуваш акции.
        А, добре, както знаеш, не съм нито синя каска, нито червен кхмер, така че ми е все тая, дразня се на глупости, когато са написани от умни хора, които0 явно водят до заблудата за "честния частник". Ма щом съм хейтър, хейтър да съм - желая ви успех и спирам. А понеже са ви уникално ниски критериите, ето ти пример за виден бизнесмен - нарича се Аврам Чальовски, цъкни си го в нета и прочети за него. направил е всичко от нулата, а не е назначен за собственик, останал е скромен до последния си ден, нищо че е бил по-богат от сегашния чичак, и е погребан заедно с първия си работник.

        Говори ми пак, ама след като почнеш да четеш малко - Sancta Simplicitas - ако мога да цитирам един велик човек при вида на бабата, която бързала да хвърли съчки в огъня на кладата му...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Груев, човека осигурява препитание на хиляди семейства и си остава най големият играч на БФБ. Не виждам какво правиш в темата освен да хейтиш. Никой не те кара да купуваш акции.
          Да, много семейства, някои от тях по-срещани от нормално.. .чичо-вуйчо-милиционер-роднина-шуренайка-баджанак-...на съакционер вдовица и​​​​​​и други от 9то коляно
          Last edited by Zaki; 06.06.2022, 16:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Това пък е типично клиширано мислене, което не отива на човек, който претендира и е доказал, че има нещо в главата си! Никога не съм завиждал на успехите на никого, най-малкото защото така съм учен от малък, а и и съм постигнал достатъчно, за да живея добре, но на черното бяло, ерго на назначените милионери от прехода да кажа "евала" (каква прекрасна думичка - дори похвалите ни са чуждици) - не, няма да го бъде. А това, че някой е изкарал някой лев около него, щото му е седял на коленцето, както мършоядите почистват след лъва или рибките-чистачи след акулата - ми не, и за това няма да кажа "евала".

            Но виж, "евала" бих казал на обикновения човек, който е успял да изучи и възпита децата си на любов към Родината им, въпреки назначените бизнесмени на прехода, като въпросния. Апропо, да задам и тук въпросът, който зададох и в Агрия - колко е дарил въпросния чичак, какво е направил за работниците си, как е подпомогнал държавата си, колко стипендии на будни деца е дал, къде са му меценатствата тип братя Георгиеви (това са онези "галоши", дето са се чучнали сред СУ) - те такива въпроси, че аз се сещам само как осра Родината си и най-печелившия ни спорт с лайняните си лекарства в Сидни 2000 и разни други, все "похвални" дела, като да речем да минем разни сделки на извънборсова търговия, че да прецакаме с някой лев дръжавата и т.н.

            Но всичко е точно, капитализъм от най-чист вид от родения в Беуграду честен частник - все пак у нас, а и във всяка правова държава, всеки е невинен до доказване на противното. Или май беше противен до доказване на виновното - не помня вече

            Здраве и супехи желая и как беше: преклонената главица сабя нивкга не сече! Или май беше: Не си му на праите, че да го коментираш. Спирам, не съм му на парите
            Груев, човека осигурява препитание на хиляди семейства и си остава най големият играч на БФБ. Не виждам какво правиш в темата освен да хейтиш. Никой не те кара да купуваш акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Знам, знам. Винаги, когато някой се справя добре или успява в нещо по добре от мен, то той е мошеник, измамник, престъпник или нещо такова. Тези методи на сабозаблуда никога не съм ги разбирал, ама хора разни. Аз пък казвам евала на хората, които имат успехи. Дано стават повече!
              Това пък е типично клиширано мислене, което не отива на човек, който претендира и е доказал, че има нещо в главата си! Никога не съм завиждал на успехите на никого, най-малкото защото така съм учен от малък, а и и съм постигнал достатъчно, за да живея добре, но на черното бяло, ерго на назначените милионери от прехода да кажа "евала" (каква прекрасна думичка - дори похвалите ни са чуждици) - не, няма да го бъде. А това, че някой е изкарал някой лев около него, щото му е седял на коленцето, както мършоядите почистват след лъва или рибките-чистачи след акулата - ми не, и за това няма да кажа "евала".

              Но виж, "евала" бих казал на обикновения човек, който е успял да изучи и възпита децата си на любов към Родината им, въпреки назначените бизнесмени на прехода, като въпросния. Апропо, да задам и тук въпросът, който зададох и в Агрия - колко е дарил въпросния чичак, какво е направил за работниците си, как е подпомогнал държавата си, колко стипендии на будни деца е дал, къде са му меценатствата тип братя Георгиеви (това са онези "галоши", дето са се чучнали сред СУ) - те такива въпроси, че аз се сещам само как осра Родината си и най-печелившия ни спорт с лайняните си лекарства в Сидни 2000 и разни други, все "похвални" дела, като да речем да минем разни сделки на извънборсова търговия, че да прецакаме с някой лев дръжавата и т.н.

              Но всичко е точно, капитализъм от най-чист вид от родения в Беуграду честен частник - все пак у нас, а и във всяка правова държава, всеки е невинен до доказване на противното. Или май беше противен до доказване на виновното - не помня вече

              Здраве и супехи желая и как беше: преклонената главица сабя нивкга не сече! Или май беше: Не си му на праите, че да го коментираш. Спирам, не съм му на парите
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Знам, знам. Винаги, когато някой се справя добре или успява в нещо по добре от мен, то той е мошеник, измамник, престъпник или нещо такова. Тези методи на сабозаблуда никога не съм ги разбирал, ама хора разни. Аз пък казвам евала на хората, които имат успехи. Дано стават повече!
                Аз пък ти казвам Евала за това мнение! И дано хората в БГ мислещи по този начин стават все повече!

                Коментар


                • Знам, знам. Винаги, когато някой се справя добре или успява в нещо по добре от мен, то той е мошеник, измамник, престъпник или нещо такова. Тези методи на сабозаблуда никога не съм ги разбирал, ама хора разни. Аз пък казвам евала на хората, които имат успехи. Дано стават повече!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                    Не ти схващам понятията на теб. Какво значи фундамент за теб, ако активите ти носят бесни загуби всяка година Активи има, но лошо управлявани или структурирани ... не виждам фундамента в Синергона.
                    Аха, нещо като инвестицията в Шумадия на чичикака ли? Или може би екслеските печалби на разни места, без да се дава дивидент? Просто казвам наблюденията си върхи БФБ - тук се търгува и винаги се е търгувало основно вътрешно инфо, изключая периода 2005-07, тогава се търгуваше всичко и на всяка цена
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      И да иска не може да продължи да продава Това е броят акции на Огнян Донев в СФТРД:
                      .
                      2014-Q4 *** 1,385,361
                      2015-Q1 *** 1,384,941
                      2015-Q2 *** 1,363,773
                      2015-Q3 *** 1,362,133
                      2015-Q4 *** 1,333,515
                      2016-Q1 *** 1,312,083
                      2016-Q2 *** 1,291,700
                      2016-Q3 *** 1,217,388
                      2016-Q4 *** 1,084,329
                      2017Q1 *** 1,084,329
                      2017Q2 *** 1,056,738
                      2017Q3 *** 1,038,392
                      2017Q4 *** 1,003,632
                      2018-Q1 *** 999,000
                      2018-Q2 *** 968,536
                      2018-Q3 *** 959,910
                      2018-Q4 *** 955,521
                      2019-Q1 *** 955,521
                      2019-Q2 *** 950,500
                      2019-Q3 *** 955,813
                      2019-Q4 *** 983,570
                      2020-Q1 *** 983,570
                      2020-Q2 *** 927,654
                      2020-Q3 *** 910,000
                      2020-Q4 *** 767,100
                      2021-Q1 *** 750,786
                      2021-Q2 *** 735,550
                      2021-Q3 *** 644,305
                      2021-Q4 *** 0
                      Отличен труд, както винаги - адмирации. А свързаните как са? Щото чичикака има достатъчно проксита
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Хм, кажи го това на акционерите в Синергон, примерно - там какъв фундамент има, не е е истина, ама ма, все на загуба и на загуба....
                        Не ти схващам понятията на теб. Какво значи фундамент за теб, ако активите ти носят бесни загуби всяка година Активи има, но лошо управлявани или структурирани ... не виждам фундамента в Синергона.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Къде видяхте уведомление че продължава да продава тук...........има само такива че Фармата купува?
                          И да иска не може да продължи да продава Това е броят акции на Огнян Донев в СФТРД:
                          .
                          2014-Q4 *** 1,385,361
                          2015-Q1 *** 1,384,941
                          2015-Q2 *** 1,363,773
                          2015-Q3 *** 1,362,133
                          2015-Q4 *** 1,333,515
                          2016-Q1 *** 1,312,083
                          2016-Q2 *** 1,291,700
                          2016-Q3 *** 1,217,388
                          2016-Q4 *** 1,084,329
                          2017Q1 *** 1,084,329
                          2017Q2 *** 1,056,738
                          2017Q3 *** 1,038,392
                          2017Q4 *** 1,003,632
                          2018-Q1 *** 999,000
                          2018-Q2 *** 968,536
                          2018-Q3 *** 959,910
                          2018-Q4 *** 955,521
                          2019-Q1 *** 955,521
                          2019-Q2 *** 950,500
                          2019-Q3 *** 955,813
                          2019-Q4 *** 983,570
                          2020-Q1 *** 983,570
                          2020-Q2 *** 927,654
                          2020-Q3 *** 910,000
                          2020-Q4 *** 767,100
                          2021-Q1 *** 750,786
                          2021-Q2 *** 735,550
                          2021-Q3 *** 644,305
                          2021-Q4 *** 0

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                            Даа, явно ще продава трейда и дух-а, за да купува фармата
                            Къде видяхте уведомление че продължава да продава тук...........има само такива че Фармата купува?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Много добре казано. Винаги фундаментът е важния за мен поне, не знам защо на някои хора все им е по-важно какво щял да прави някой друг. Ясно е, че има значение, но друогото трябва да е по-важното във времето
                              Хм, кажи го това на акционерите в Синергон, примерно - там какъв фундамент има, не е е истина, ама ма, все на загуба и на загуба....

                              Разбира се, че е важно само и единствено решението на чичикака, на него се надяват и всички тук, щото и тук, както в почти всяка една позиция на БФБ, 90% са спекуланти.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Няма как да знаем какво е намислил утре може други сделки да напарави. Според мен трябва да се гледат предимно резултатите а след тях с времето при силни резултати ще се намерят и повече бикове по позицията.
                                Много добре казано. Винаги фундаментът е важния за мен поне, не знам защо на някои хора все им е по-важно какво щял да прави някой друг. Ясно е, че има значение, но друогото трябва да е по-важното във времето

                                Коментар

                                Working...
                                X