IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Форти, я дай някоя прогноза за дивидент догодина тук ?

    Коментар


    • http://www.capital.bg/blogove/pravo/...ef=email_press

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Дай да направим един такъв. Освен нас двамата, сещам се за поне още двама души, които ще се включат.
        и аз се сещам за двама
        но трябва да у по убеждение и по сърце
        а не защото има няколко акции в компанията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          Дай да направим един такъв. Освен нас двамата, сещам се за поне още двама души, които ще се включат.
          Хапчета ще раздавате ли? Диазепамче, това, онова......
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            къде има фен клуб и защо досега не съм разбрал да се запиша???
            Дай да направим един такъв. Освен нас двамата, сещам се за поне още двама души, които ще се включат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Баш. Без да се инвестира, няма как да се печели. Ако някой иска да печели на борсата, трябва да купи някакъв актив.При фирмите също. Как да печели Трейдинга ако не инвестира в развитие?
              И аз се дразня на фанатици и шефове на "фенклубове", дето гледат през розови или черни очила.Истината винаги е някъде по средата.
              къде има фен клуб и защо досега не съм разбрал да се запиша???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                Супер, аз също!

                Аз моя коментар го казах най-вече за по-младите, които от скоро ги мислят и следят нещата. Новините може и да са добри, но зад тях може да има разходи и тук вече зависи кой какъв инвестиционен хоризонт има.
                Баш. Без да се инвестира, няма как да се печели. Ако някой иска да печели на борсата, трябва да купи някакъв актив.При фирмите също. Как да печели Трейдинга ако не инвестира в развитие?
                И аз се дразня на фанатици и шефове на "фенклубове", дето гледат през розови или черни очила.Истината винаги е някъде по средата.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Ванка, аз в тая позиция не съм за ден или два.
                  Нито за три ... вероятно
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Ванка, аз в тая позиция не съм за ден или два.
                    Супер, аз също!

                    Аз моя коментар го казах най-вече за по-младите, които от скоро ги мислят и следят нещата. Новините може и да са добри, но зад тях може да има разходи и тук вече зависи кой какъв инвестиционен хоризонт има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      Аз от много време казвам, че новините трябва да се гледат малко по-скептично и по-реалистично, ама кой да слуша...

                      Консолидацията намали печалбата на Софарма Трейдинг с 383 хил. лв.

                      Лесно е да се радваме на новини за придобивки, отваряне на аптеки и т.н. но колко от вас си дават сметка, че в средносрочен план (година-две-три) това означава да има повече разходи, отколкото приходи, а?

                      Не е като да нямам акции тук, просто казвам какво мисля.
                      Ванка, аз в тая позиция не съм за ден или два.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Аз от много време казвам, че новините трябва да се гледат малко по-скептично и по-реалистично, ама кой да слуша...

                        Консолидацията намали печалбата на Софарма Трейдинг с 383 хил. лв.

                        Лесно е да се радваме на новини за придобивки, отваряне на аптеки и т.н. но колко от вас си дават сметка, че в средносрочен план (година-две-три) това означава да има повече разходи, отколкото приходи, а?

                        Не е като да нямам акции тук, просто казвам какво мисля.
                        Пътя напред и нагоре никога не е равен. Има камъчета дето карат каляската да друса ама не е фатално
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Аз от много време казвам, че новините трябва да се гледат малко по-скептично и по-реалистично, ама кой да слуша...

                          Консолидацията намали печалбата на Софарма Трейдинг с 383 хил. лв.

                          Лесно е да се радваме на новини за придобивки, отваряне на аптеки и т.н. но колко от вас си дават сметка, че в средносрочен план (година-две-три) това означава да има повече разходи, отколкото приходи, а?

                          Не е като да нямам акции тук, просто казвам какво мисля.

                          Коментар


                          • Много ми е гот!

                            Коментар


                            • Новата придобивка
                              Farma.bg използва куриерска фирма Speedy за доставка на всички пратки в страната

                              http://www.farma.bg/page/8/dostavka.html

                              Софарма Трейдинг АД и Спиди АД ръка за ръка към успеха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                                ЧРД и от мен - къде ще разопаковаме подаръкЪТ?
                                В централата на Алианц най-вероятно, поне аз вече не го водя в отбора на трейдинга въпреки, че има акции !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X