IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софарма Трейдинг АД (SFT / SFTRD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дали прахосмукачката ще заработи на пълни обороти?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
      Пазарът ще реагира, или на дивидент, или ако се започне с варантите ситуация.
      ... има и още един два варианта... но като цяло не мисля че тук предстои нещо велико!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
        Пазарът ще реагира, или на дивидент, или ако се започне с варантите ситуация.
        Рано или късно ще реагира и на силните резултати.

        In the short run, the market is a voting machine but in the long run, it is a weighing machine.


        Коментар


        • Пазарът ще реагира, или на дивидент, или ако се започне с варантите ситуация.

          Коментар


          • Мен пък пазара не ме изненада!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Много добре!
              Само и консолидацията да се стабилизира и да носи допълнителни печалби на всяко тримесечие и ще правим ралито тук
              Много силни резултати! Изненадан съм че пазара не реагира но с времето и това ще стане. Да направим едни 30 милки за 2022 и биковеге ще атакуват върхът от 9 лв.

              Коментар


              • Очератава се над 30 милиона печалба за 2022! Според мен аптеките които закупиха също вече са доста по скъпи на фона на инфлацията та има доста margin of safety.

                Понеже немога да си вляза в профила вече няколко дена пробвам но мейлите не ги разпознава - Сохо започва на ново

                Коментар


                • Много добре!
                  Само и консолидацията да се стабилизира и да носи допълнителни печалби на всяко тримесечие и ще правим ралито тук

                  Коментар


                  • Тук май ще.дойде пак времето за дивидент

                    Коментар


                    • Софарма трейдинг АД-София
                      Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                      13:04
                      „Софарма Трейдинг“ АД приключи седемте месеца на 2022 г., отчитайки 22% ръст на печалбата преди данъци. Тя достига 18 605 хил. лв. в сравнение с отчетените 15 296 хил. лв. в периода януари-юли 2021 г. Акумулираните приходите за седемте месеца възлизат на 610 435 хил. лв., което представлява 13% ръст спрямо 538 412 хил. лв., реализирани през същия период на предходната година.

                      Само през юли 2022 г., печалбата преди данъци на „Софарма Трейдинг“ АД бележи 30% ръст до 2 408 хил. лв., сравнено с 1 850 хил. лв. през 2021 г. Приходите на компанията в седмия месец достигат 92 567 хил. лв., което представлява увеличение от 24% спрямо 74 442 хил. лв., отчетени през юли на предходната година.

                      Коментар


                      • Ей така ви искам

                        Коментар


                        • Имам чувството че в София аптеките Софармаси никнат като гъби. Тука ще се чака но ще има доходност

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Т.е. от 2 години си закотвен?
                            Аз съм закотвен тук от близо 2 години! След като си пишем още в този форум, означава, че продължаваме да се занимаваме с БФБ, което пък би трябвало да значи, че сме доволни, въпреки тръните, които срещаме по пътя
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • И за да сте още по-спокойни ще кажа, че средната ми е под 5 лв.

                              Наздраве!
                              Last edited by Агресивен бик; 30.06.2022, 22:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Т.е. от 2 години си закотвен?

                                Ще дочака труповете на враговете ...с лакардията

                                Коментар

                                Working...
                                X